mobiles.lt

Autorius Tema: SE X8 android custom ROM  (Skaityta 16645 kartus)

Neprisijungęs ajkrcc

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ajkrcc
SE X8 android custom ROM
« Įrašytas: Gruodžio 29, 2011, 17:00 »
Sveiki noreciau  isirasyt i savo X8 androida Custom ROM.

gal kas galit patart koky stabilu ROM kuris neluzinet ir greit ir stabiliai veiktu.
ir kokiu papildomu tools reiktu tam, butu Puiku jaigu pateiktumet koky TUT. nes androiduose esu ZALIAS. cia pirmas mano androidas sseniau naudojau tik simbianus. :D

Siuo metu sukasi 2.1.1.A.0.6 Versija
programines versija 2.1.update
branduoliuo versija 2.6.29
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 02, 2012, 20:21 sukūrė Gallardo »

Neprisijungęs ajkrcc

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ajkrcc
Ats.: SE X8 android
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 07, 2012, 16:57 »
jau isirasiau NEW custom rom.

taigi noriu kreipti i tuos kurie naudoja androidus ir yra pasikeite Kernel.


nes kadangi noriu Overlock savo tel CPU. tai noriu pakeist kernel. nors ir dabar su STock kernel pasidariau kad eitu OVERLOCK bet noriu kad stabiliai veiktu tai noriu pekeist kernel. ir patarkit kokia programa reguliavimui CPU ir jo voltazu

Neprisijungęs auris264

Žinovas
***
Įrašai: 230 | Karma: +1/-6
56 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus auris264
Ats.: SE X8 android
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 08, 2012, 14:26 »
Aš paprasčiausiai įsirašiau Android 2.3.7 versiją. Ten CyanogenMod yra. Overclock'inimas, undervolt gan stabilūs, aišku, jei nepradedi daryt nesąmonių...

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 02, 2012, 18:14 »
Nekuriau naujos temos del panasios situacijos, norejau paklaust ar galima instaliuot 2.3.7 androido versija su xrecovery? telefonas xperia x8

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovo 04, 2012, 15:52 »
Nekuriau naujos temos del panasios situacijos, norejau paklaust ar galima instaliuot 2.3.7 androido versija su xrecovery? telefonas xperia x8

Galit kas padet su 2.3.7 androido irasymu? Niekur nerandu iskur galeciau parsisiust xrecovery ar clock work mod programos :/

Prasau padekit kas, isirasiau rom (buvau padares full wipe) , viskas ligu tvarkingai isirase bandziau reboot daryt vaizdas sustojo and SE uzraso, maciau kad ankstesneje temoje vienam taip pat buvo.per seus randa telefona bet reikia ten paspaust mount , kas yra neimanoma :/.Ka daryt dabar?Backup failus susikeliau i pc.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 04, 2012, 17:50 sukūrė wycka111 »

Neprisijungęs tadasas99

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 106 | Karma: +10/-8
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tadasas99
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovo 04, 2012, 17:55 »
speju pries rasydamas roma isirasei  xrecovery ar clock work mod, tai negali db ji pasileist? pvz man ant zte blade budavo isimi batke laikydamas volume- spaudi ijungimo knopke ir isijungdavo clockwork mod, jei tau pavyks rasykis kita roma, siuskis is patikimu svetainiu, pvz http://download.cyanogenmod.com/?type=stable&device=shakira

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovo 04, 2012, 19:06 »
speju pries rasydamas roma isirasei  xrecovery ar clock work mod, tai negali db ji pasileist? pvz man ant zte blade budavo isimi batke laikydamas volume- spaudi ijungimo knopke ir isijungdavo clockwork mod, jei tau pavyks rasykis kita roma, siuskis is patikimu svetainiu, pvz http://download.cyanogenmod.com/?type=stable&device=shakira

tai vot tame ir beda kad xrecovery neisijungia;/ spaudineju back mygtuka kaip reikia bet nieko ... isirases buvau xrecovery, blemba nejau vel reiks pas meistrus nest :D :/

JES! pasirodo as ne su ta programa istaliavau :D (SE pc componation) parsisiunciau SEUS ir susitvarke :)
Beje gal zinai kur nustatymuose galima nustatyt kad ekrano ryskumas nesireguliuotu betkada?
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 04, 2012, 20:25 sukūrė wycka111 »

Neprisijungęs tadasas99

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 106 | Karma: +10/-8
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tadasas99
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovo 05, 2012, 05:48 »
 pas mane cyanogenmod buvo tai kazkaip man jis nesireguliuodavo, nieko nustatinet nereikdavo!

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovo 05, 2012, 15:27 »
tai vot tame ir beda kad xrecovery neisijungia;/ spaudineju back mygtuka kaip reikia bet nieko ... isirases buvau xrecovery, blemba nejau vel reiks pas meistrus nest :D :/

JES! pasirodo as ne su ta programa istaliavau :D (SE pc componation) parsisiunciau SEUS ir susitvarke :)
Beje gal zinai kur nustatymuose galima nustatyt kad ekrano ryskumas nesireguliuotu betkada?

Turiu keleta klausimu:
1. Kazin kodel man rodo kad akumuliatoriu naudoja zaidimas(fruit slice) nors as ji isjunges buvau, dariau ir restarta vieteik rodo kad baterija nauja tas zaidimas.
2.Kazin kodel man belieka laisvu ram tik apie 70mb, su 2.1 budavo apie 100mb laisva.Ir isvis pas mane yra 8 rpocesai kurie naudoja baterija.
3.Gal zinai is patirties kokiu programu su kuriom butu galima taupyt baterija.
4.Ten su tuo System programele padarau end all tasks, bet po kurio laiko vel atsiranda programos kurios naudoja resursus.Tai zn kokia programa kuri sklandziai uzbaigtu programas?
5.Ir paskutinis, kazkodel man pradejo lagint telefona,nezymei, nu bet vistiek,gal cia del to kad baterijos beliko apie 20%?Isvis gal geriau isirasyt koki 2.2 softa?
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 05, 2012, 16:56 sukūrė esnyper »

Neprisijungęs tadasas99

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 106 | Karma: +10/-8
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tadasas99
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovo 05, 2012, 18:35 »
 koki softa isirasei, is mano linko atsisiuntei? jei taip tai turetu nelagint, nebent is tos pacios svetaines bet ne stable mod siunteisi, ten yra ir experimentiniu os, jei tas lagas pasijaucia ant meniu vaiksciojimo, pvz programu sraso tai turetu padeti tame meniu kur oweclockinimo nustatymai pasirink "lock meniu on ram" ar kazkaip pan ir memory size pasirink 48!
 kodel tu sakai kad pvz zaidimas naudoja batke? kokia programa tau tai rodo? jei is cm7 integruota batery usage tai ji rodo baterijos naudojimo istorija, t.y. kas kiek batkes suvalge nuo paskutinio ikrovimo, gali restartuot bet vistiek rodys tapati!
 del programu isjunginejimo tai as naudodavau cyanogenmod integruota "valdyti programas" (angliskai manage apps), spaudi vidurine knopke ir islindusiame meniu ja rasi, bet ne visas galima isjungti, kaikurios yra android dalis! cia pan kaip ir win!
 del batkes tai tu stebuklu nesitikek, jei minkydamas tel per 3-4h batke isciulpi tai cia normalu, seip norm naudojant, sms ir skambuciam jei 3 paras istempsi tai zjb!
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 05, 2012, 18:43 sukūrė tadasas99 »

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovo 05, 2012, 21:13 »
koki softa isirasei, is mano linko atsisiuntei? jei taip tai turetu nelagint, nebent is tos pacios svetaines bet ne stable mod siunteisi, ten yra ir experimentiniu os, jei tas lagas pasijaucia ant meniu vaiksciojimo, pvz programu sraso tai turetu padeti tame meniu kur oweclockinimo nustatymai pasirink "lock meniu on ram" ar kazkaip pan ir memory size pasirink 48!
 kodel tu sakai kad pvz zaidimas naudoja batke? kokia programa tau tai rodo? jei is cm7 integruota batery usage tai ji rodo baterijos naudojimo istorija, t.y. kas kiek batkes suvalge nuo paskutinio ikrovimo, gali restartuot bet vistiek rodys tapati!
 del programu isjunginejimo tai as naudodavau cyanogenmod integruota "valdyti programas" (angliskai manage apps), spaudi vidurine knopke ir islindusiame meniu ja rasi, bet ne visas galima isjungti, kaikurios yra android dalis! cia pan kaip ir win!
 del batkes tai tu stebuklu nesitikek, jei minkydamas tel per 3-4h batke isciulpi tai cia normalu, seip norm naudojant, sms ir skambuciam jei 3 paras istempsi tai zjb!

Nu blem visteik tik apie 60-65 mb ram telieka laisva nors nieko nenaudoju, kazkodel man atrodo kad cia su tuo rom pasileidzia daug rpogramu kurios nera reikalingos.Beto isirasiau ta stable ROM.Ir dar nesuprantu viena dalyka kodel man vis rodo kad yra ijungtas walkman playeris nors ji isjungiu, po to vel ieinu i procesu sarasa ziuru yra ijungtas.

« Paskutinį kartą keitė: Kovo 05, 2012, 21:49 sukūrė wycka111 »

Neprisijungęs tadasas99

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 106 | Karma: +10/-8
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tadasas99
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovo 06, 2012, 06:22 »
tai waklan playeri gali istrint jei tik tame problema, o del programy pasileidzianciu kartu su romu tai taip, pagalbiniu programu daug pasileidzia, manage apps/all aps perversk sarasa rasi daug kuriu neidiegei, bet jos yra os dalis, i jas maziau demesio kreipk ir neisjunginek!
 o lagas dingo?

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovo 06, 2012, 12:20 »
tai waklan playeri gali istrint jei tik tame problema, o del programy pasileidzianciu kartu su romu tai taip, pagalbiniu programu daug pasileidzia, manage apps/all aps perversk sarasa rasi daug kuriu neidiegei, bet jos yra os dalis, i jas maziau demesio kreipk ir neisjunginek!
 o lagas dingo?

Nu kaip ir dingo atrodo tik norejau paklaust dar viena dalyka gal man reiktu gal isirasyt 2.2 foryo roma? gal maziau ramu imtu, nes kai db lieka vos 60-70mb nekas bsk zinau, kad tera 128mb , bet visteik:).Kazkur skaiciau kad yra romas kuris tipo light kazkoks su kuriuo buna laisva apie 100mb ram kai os dirba.

Blem pamirsau pasakyt kad tavo parodytas rom nesusiinstaliavo vis rasydavo instalation aborted, todel susiinstaliavau GingerxperiaV10.Gal reikia tavo Rom instaliuot su Clock work mod?Nes as su xrecovery dariau viska
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 06, 2012, 12:37 sukūrė wycka111 »

Neprisijungęs tadasas99

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 106 | Karma: +10/-8
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tadasas99
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovo 06, 2012, 17:41 »
seip http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x8-3403.php cia raso kad tavo tel turi 168mb ram, o 128mb yra storage (arba rom), t.y. vidine vieta programoms, android sistemai ir t.t. tau apie 70mb suvalgo android os, o kad lieka 60-70mb tai as cia nematau problemos, del to tau tel nelagis, o programas zaidimus ir visa kita dek i atminties kortele, man ant zte blade irgi likdavo maziau nei rasyta aprasyme, bet cia viskas normalu!
 seip caynogenmod romai tikrai neblogi, stabilus, rekomenduociau, o tavo telefonui jie turi tik viena stable os, ji tame linke kur as daviau! nors tavo isirasytas yra is xdadevelopers, seip irgi patikima svetaine, bet ju romu man neteko bandyti!
 del lite romu tai itariu tai bus tas pats romas tik be pagalbiniu programu, i ju sarasa ieina ir marketas, registracija prie gmail, be ju tau telefonas nepatiks, nemanau kad butu verta jas rasytis!

 paskaitinejau atsiliepimus apie taviski roma, jis turi bugu, ieskokis kito, arba mano duota arba v11 bandyk, pirma atsiliepimus paskaitinek!
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 06, 2012, 17:44 sukūrė tadasas99 »

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #14 Įrašytas: Kovo 06, 2012, 18:28 »
seip http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x8-3403.php cia raso kad tavo tel turi 168mb ram, o 128mb yra storage (arba rom), t.y. vidine vieta programoms, android sistemai ir t.t. tau apie 70mb suvalgo android os, o kad lieka 60-70mb tai as cia nematau problemos, del to tau tel nelagis, o programas zaidimus ir visa kita dek i atminties kortele, man ant zte blade irgi likdavo maziau nei rasyta aprasyme, bet cia viskas normalu!
 seip caynogenmod romai tikrai neblogi, stabilus, rekomenduociau, o tavo telefonui jie turi tik viena stable os, ji tame linke kur as daviau! nors tavo isirasytas yra is xdadevelopers, seip irgi patikima svetaine, bet ju romu man neteko bandyti!
 del lite romu tai itariu tai bus tas pats romas tik be pagalbiniu programu, i ju sarasa ieina ir marketas, registracija prie gmail, be ju tau telefonas nepatiks, nemanau kad butu verta jas rasytis!

 paskaitinejau atsiliepimus apie taviski roma, jis turi bugu, ieskokis kito, arba mano duota arba v11 bandyk, pirma atsiliepimus paskaitinek!

Skaiciau forume , tai buvo daug kam ta pati beda su tuo rom ant x8 , yra ten atrodo sprendimas bet labai jau painus...Nenoriu rizikuot.O tai v11 versija geresne nei ginger v10?

Neprisijungęs tadasas99

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 106 | Karma: +10/-8
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tadasas99
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovo 06, 2012, 19:48 »
as nzn, tik kad naujesnis buildas, tai turetu buti daugiau klaidu istaisyta, nors jei ten atskira platforma tai gali ir dar blogiau buti, todel ir rasiau pirma atsiliepimus paskaitinek
 p.s. google geriausia x8 roma nurode cm7, bandyk per clockworkrecowery, turi susiinstaliuot!
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 06, 2012, 19:53 sukūrė tadasas99 »

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovo 06, 2012, 19:59 »
as nzn, tik kad naujesnis buildas, tai turetu buti daugiau klaidu istaisyta, nors jei ten atskira platforma tai gali ir dar blogiau buti, todel ir rasiau pirma atsiliepimus paskaitinek
 p.s. google geriausia x8 roma nurode cm7, bandyk per clockworkrecowery, turi susiinstaliuot!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1456389 vel nebeisijungia telefonas  :( suinstaliavau kaip reikia , padariau dar pries tai full wipe , reboot ir nk.Back up nebedariau nes yra jau ir taip 2 versiju backup padaryti.Ir kas blogiausia kad dabar per seus yra beda , telefona randa bet kai pradeda "checking connected phone" taip ir ne is vietos... Blemba ka dabar daryt :D Nesisek :/
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 06, 2012, 20:46 sukūrė esnyper »

Neprisijungęs bugatis

Žinovas
***
Įrašai: 395 | Karma: +30/-1 | Lytis: Vyras
166 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus bugatis
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovo 07, 2012, 11:35 »
nežinau, kiek čia paskaičiau, stumiat kažkokius raw romus, stumkit optimizuotus, patikrintus ir tikrai veikiančius romus..

Štai mano patarimai, pats naudojau X8 ~4mėnesius, ir naudojau šį rom http://goo.gl/SRCdi bei šį kerneli http://goo.gl/Dq2fF

smulkiai neaiškinsiu kas ir kaip, bet pirmiausia surašom kerneli, paskui nejungiam tel, o isijungiam xrecovery ar CWM ir surašom rom, po to neišeinant iš CWM padarom full wipe, clear cache bei clear dalvik cache.
Išjungiam tel, nebūtina bet rekomenduotina išimt baterija ir palaikyt išimtą ~10sec, paskui sudedam baterija jungiam tel. Pirmas tel pasikrovimas truks ilgokai ~2min minimum. Na ir viskas...
Kernelis yra paruoštas overclockinimui, stabiliai jis veikia iki beveik 800mhz, nepamenu kiek tiksliai... o gal jau patobulino ir veikia su dar didesniu dažniu.. jį lengvai reguliuoti galima su "SetCpu" programėle, ji mokama, bet nesunkiai rasit per google free.

Pats šį romą ir kerneli naudojau, tikrai rekomenduoju, veikia viskas daug greičiau nei stock, plius daugiau galimybių, visokiausių modų yra, gražesnis UI galų gale...
Sėkmės.

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovo 07, 2012, 16:01 »
nežinau, kiek čia paskaičiau, stumiat kažkokius raw romus, stumkit optimizuotus, patikrintus ir tikrai veikiančius romus..

Štai mano patarimai, pats naudojau X8 ~4mėnesius, ir naudojau šį rom http://goo.gl/SRCdi bei šį kerneli http://goo.gl/Dq2fF

smulkiai neaiškinsiu kas ir kaip, bet pirmiausia surašom kerneli, paskui nejungiam tel, o isijungiam xrecovery ar CWM ir surašom rom, po to neišeinant iš CWM padarom full wipe, clear cache bei clear dalvik cache.
Išjungiam tel, nebūtina bet rekomenduotina išimt baterija ir palaikyt išimtą ~10sec, paskui sudedam baterija jungiam tel. Pirmas tel pasikrovimas truks ilgokai ~2min minimum. Na ir viskas...
Kernelis yra paruoštas overclockinimui, stabiliai jis veikia iki beveik 800mhz, nepamenu kiek tiksliai... o gal jau patobulino ir veikia su dar didesniu dažniu.. jį lengvai reguliuoti galima su "SetCpu" programėle, ji mokama, bet nesunkiai rasit per google free.

Pats šį romą ir kerneli naudojau, tikrai rekomenduoju, veikia viskas daug greičiau nei stock, plius daugiau galimybių, visokiausių modų yra, gražesnis UI galų gale...
Sėkmės.
o tu pasakyk kuri ten kerneli ta instaliuot nes as ten nesigaudau, dar beto raso kad ten reikia bootloader kazkokio.Seip vakar susitvarkiau ta rom savo :D, bet pameginsiu sita gal visteik.Seip as noreciau tokio Rom kuriame nebutu prigrusta daug programu ir butu didesnis laisvos ram atminties kietis
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 07, 2012, 17:05 sukūrė wycka111 »

Neprisijungęs wycka111

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0
18 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wycka111
Ats: SE X8 android custom ROM
« Atsakymas #19 Įrašytas: Kovo 08, 2012, 16:13 »
o tu pasakyk kuri ten kerneli ta instaliuot nes as ten nesigaudau, dar beto raso kad ten reikia bootloader kazkokio.Seip vakar susitvarkiau ta rom savo :D, bet pameginsiu sita gal visteik.Seip as noreciau tokio Rom kuriame nebutu prigrusta daug programu ir butu didesnis laisvos ram atminties kietis

Nu ka, seip ne taip isirasiau is cyanogen stalbe Rom :) nebuvo lengva bet isejo :D
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 08, 2012, 17:38 sukūrė esnyper »