mobiles.lt

 



HTC One X
|
Aprašymas: Kaip jums mano telefonas uz 1950lt? Pasinaudojau gal 3menesius, nauja pirkau is mobilios, kiek mazdaug kainuotu tvarkymas, Vilniuje?
Paveikslėlio statistika:
Peržiūros: 3612
Failo dydis: 74.32kB
Aukštis: 583 Plotis: 515
Raktažodžiai: HTC One X 
Autorius: MMantas Rugsėjo 18, 2012, 13:54


Komentarai
TRASh
353
Spalio 18, 2012, 18:47
turiu vietoje pora tokiu lcd su touch, jei domina parasyk PM.
MMantas
98
Spalio 01, 2012, 23:29
esme ta, kad vaziavau dviraciu, kiseneje buvo cigaretes ir telefonas, kai pasiekiau keliones tiksla, norejau paskambinti, issitraukiu telefona ir ziuriu ''opa''. buvau nuneses i taisykla pasake taip, mes digitaizeriu nekeiciam pas mus sutvarkimas kainuotu apie 500lt, as manau perbrangiai, gal galit pasiulyt, kas pigiau, butu gerai, kad kaina nevirsytu 200lt.
bugatis
395
Rugsėjo 23, 2012, 21:05
kiek mačiau testų daryta, trenkimosi plokštuma niekas neatlaiko.
bet jei trenkiasi kampu, o paskui plokštuma, tai gorila glass neleidžia palikt nei menkiausio ibrėžimo :D
įspūdis toks, kad arba visiškai dūžta, arba jokio ibrėžimo :D
-NOKIA-
334
Rugsėjo 23, 2012, 17:54
Ar sitas turi 'Gorilla Glass'? Jei turi, tai kas cia per Grorila juo naudojosi? :D turbut plokstuma i zeme teskei.
bugatis
395
Rugsėjo 20, 2012, 19:25
Mano lygiai toks pat, mokėjau netiek daug. bet vistiek.... :D net šiurpas nupurtė tokį pamačius, kaina jau nebesvarbu net, nes emocijos [er šonus trykšta.... :D
buvau kartą numetes kampu ant žemės, kiek pasivartęs nukrito ant ekrano, kokias 5sec stovėjau suakmenėjes, galvoju, va čia tai pizdiec ekranui, drebančiom rankom pakėliau nuo žemės ir ką? Ogi nieko, kiek kampas atsilupo ir tiek, šiek tiek su nykščiu patryniau ir lyg plastelinu viskas užsidengė, prieš šviesą matosi jog kritęs, bet šeip čiupinėjant, atrodo viskas tvarkoje :)) o ekranas, matyt dėl "gorila glass" technologijos, nenukentėjo nei kiek, jokio įbrėžimo
esnyper
1332
Rugsėjo 20, 2012, 16:25
Sekas, man dar labiau buvo pasisekę. Nusipirkau naują HTC Sensation ir po savaitės irgi touch'as dužo :D
Dar tema kažkur yra :)
Dzyga
547
Rugsėjo 20, 2012, 11:40
 >:( su bizunu uz tokio didumo nuotrauka,  o i tema,  kiek supratau, skiles touch, kaina apie 80-100lt be keitimo :)

Grįžti į galeriją

Powered by: SMF Gallery