mobiles.lt forumas

Pranešimai ir apklausos => Aš noriu... => Temą pradėjo: k000 Sausio 21, 2012, 23:45

Antraštė: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: k000 Sausio 21, 2012, 23:45
Sveiki mielieji šio forumo kolegos! Na manau atėjo laikas pasireikšti ir man ir parašyti tai kas jau senai turėjo būt įgyvendinta... Pradėsiu nuo to,kad man asmeniškai atsibodo prisijungus matyti tuos pačius narius naršančius ir vos kelias naujas temas.. Na chebra gal vieną kartą parodom ko vertas yra šis forumas?
Turbūt dabar turėtu iškilt klausimas kas aš toks per viena,kad kažko prašau iš šio forumo narių ir ką galiu pateikt šiam forumui? Aš turbūt būsiu tas žmogus iš nedaugelio kuris nori prikelt antram gyvenimui šį forumą..
Ką aš siūlau?

Siūlau Ponui CRONUS apmąstyti dizaino keitimą. Pats neesu susijęs ir nemoku programuoti,tačiau manau gražiai paprašius bent vienas forumo dalyvis turėtu tikrai mokėti,o galbūt ir pats Svetainės savininkas galės tuo užsiimti. Kitas mano siūlymas būtu Telefonų aprašymai,nes kiek matau čia yra ir ''nestandartinių'' telefonų modelių savininkų kurie galėtu padaryti bent jau trumpas apžvalgas forume,nes manau taip būtu galima sulaukti didesnio lankomumo,Dar viena mintis būtu,susimeti po keletą litų kas gali ir padaryt koki Konkursą ir padovanoti ką nors gražaus nupirkus.Dar galėtume bent viena diena užsidėti ant savo ''skype'' užrašą su šio forumo adresų,kad atkreipti žmonių dėmesį
Ką galiu aš?
Aš galiu kažkiek ,,Pareklamuoti'' šį forumą,padaryti keletą apžvalgų tokių telefonų kaip Nokia8850,Ericsson seno liečiamu ekranu,Linuxinės Motorolos ir panašiai,Galiu kažkiek kaip ir sakiau GALBŪT paremti keleta litų.
Pabaigai
Žmones nebūkim mažos mergaitės ir vienykimės dėl šio forumo gyvavimo,nes matau čia jau miręs reikalas.. Kas turi kokių minčių ir ką pasakyt išsakot savo nuomonę apačioje.
P.s Kas už ir norėtu prisijungti? :)


Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: sernas19 Sausio 21, 2012, 23:51
gal jau ir laikas kaska atnaujit :) bet idomu kaip kiti  ar kiti sutiktu su tavo nuomone
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: smiriukas Sausio 21, 2012, 23:54
Senai jau laikas, seniau irgi bandyta kažkas buvo daryt dėl populiarinimo, bet nelabai kas gavosi. Na gal šį kart pajudės reikalai.
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: CRONUS Sausio 21, 2012, 23:56
Galiu pradžiuginti, kad darbai vyksta. Visų pirma bus atnaujintas forumas iki SMF 2.x (esnyper (http://www.mobiles.lt/forum/index.php?action=profile;u=21690) dabar tuo kaip tik užsiima ir, tikiuosi, dar šį mėnesį jau turėsime naują), o tada bus rimtai perdaromas pats puslapis (tuo pačiu, manau, ir dizainas bent minimaliai keisis).

P.S. Gal yra kas moka bent kiek gaminti Drupal modulius ir galėtų bent kiek pamokyt? Tutorialų skaitymas ir info kaip ką padaryt ieškojimas gali trukt labai ilgai.
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: tadasas99 Sausio 22, 2012, 08:58
 o jei padaryt kaip plm forume, surengt kelis konkursus, prizai nebutinai dualcore androidai, kad ir maikute i tema, nesvarbu ka laimet, smagu laimet, per facebooka pasireklamint, ir naujoku antpludis, sakysit viskas kainuoja, ok, padarykit kokius 2 konkursus for free, paskui viena pvz tik vip'ams, is ju bus lt ant prizu, o ir forumas gal atsigaus is merdejimo stadijos!
 toki konkursa galeciau pats pareklamint tam paciam plm forume, o ten jie prizuz kaip ziurkes blizgucius vaikosi! ;D

 seip mobiles.lt as vertinu del gana kvelifikuotu atsakymu ir patarimu, buru gaila ji prarast!
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: CRONUS Sausio 22, 2012, 10:31
Dėl konkursų buvo minčių, tačiau yra šiek tiek niuansų :(
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: luzhis Sausio 22, 2012, 11:48
Jo,konkursiukas kad ir nedidelis bet pritrauktu į forumą naujų narių
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: tadasas99 Sausio 22, 2012, 12:34
http://www.playmanija.lt/forumas/t33578/kaledinis-playmanijalt-super-konkursas-17/page__hl__konkursas__st__60 (http://www.playmanija.lt/forumas/t33578/kaledinis-playmanijalt-super-konkursas-17/page__hl__konkursas__st__60) cia kaip pvz pavartykit puslapius ir paskaiciuokit naujokus, toki dalykai pasiteisina, nu aisku ten prizai buvo wow... bet kaip as dalyvauciau ir del 3310, kaip statybose butu zjb, nereiketu zte blade trinti!
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: k000 Sausio 22, 2012, 16:14
Dėl konkursų buvo minčių, tačiau yra šiek tiek niuansų :(

kokie tie niuansai? nėra laiko,nėra lėšų?

šiaip labai smagu girdėti,kad reikalai juda į priekį ir įdomu kaip viskas atrodys po kurio laiko.Konkursas šioks toks manau būtu tikrai reikalingas dėl narių,niekas nesako dovanoti ten koki Iphone 4s ar kokį sgs2,tiesiog galėtume kažką kuklaus susijusio su telefonais arba nebūtinai,čia tik reikia pagalvoti geriau viską. :)
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: CRONUS Sausio 22, 2012, 17:11
Su daiktiniais prizais yra teisinių problemų iš tikro, jei jau legaliai viską daryt. Nebent sutekt kokį statusą laimėtojui (pvz.: laikinai grupė "Be reklamos") arba kreditų pripaišyt. Na, minčių daug, o įgyvendinimui reikia laiko.
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: tadasas99 Sausio 22, 2012, 18:10
 tai jei bilietus i konkursa pardavinesi tai gal, bet jei kazka mokyklos lygio padarysi, nemanau kad kazkas kazkur kreipsis del sukciavimo ar sazininkumo.
 pvz buvo toks: kas pirmas parasys az gaus priza, kazkas gavo, daugkas sudalyvavo, vieni kitus pasveikino su laimejimais ir vel visi i savo problemas pasinere, bet toks dienos payvairinimas daugkam patiko! kaikurie nariai ir patys konkursus organizuoti pradejo.
 kad esme ne prizuose tai bent as plm nieko neesu laimejes, dalyvaves ne karta, ir dar ne karta dalyvausiu, daznai lankausi kad kito zaibisko konkurso nepraziopsot, nu o jei jau uzsukau tai ir naujus postus perverciu, jei turiu ka pasisakyt tai ir pasisakau...

 mano manymu mobiles.lt kaiptik to ir reikia!

 p.s. bandziau plm pareklaminti, bet kazkaip dingo mano tema is forumo! ???

 
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: CRONUS Sausio 22, 2012, 18:12
p.s. bandziau plm pareklaminti, bet kazkaip dingo mano tema is forumo! ???
:D Taip ir turėjo būt :) Pas mus irgi reklama netoleruojama ;)
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: tadasas99 Sausio 22, 2012, 19:34
 tiksliau tik pas jus, ten apie viska, ir apie saitus gali kalbet, o kodel istryne tai admino klausiau, bet atsakymo nesulaukiau, nei perspejimo negaves, nei kam aciu nzn pasakyt! :-\
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: ConnectIT Sausio 23, 2012, 21:16

Na, aš, kaip visi turbūt žinote, UŽ šituos reikalus. Jei reikia kažkokios realios pagalbos - sakykit. Daug laiko ar pinigų neturiu, bet, reikia manyti, galiu kažkuo prisidėti.

 :)

Tik iškart sakau - nereklaminsiu online ir neimsiu paskolos iš greitųjų kreditų.

 ;D
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: tadasas99 Sausio 25, 2012, 06:30
dar tokia mintis del reklaminimo, zadamas atnaujimas? o neiseitu prideti facebooko patinka mygtuko? kiti forumai ji turi. naudingus pranesimus daugiau zmoniu gali pamatyti!
Antraštė: Ats.: Dėl forumo populiarinimo.
Parašė: CRONUS Sausio 25, 2012, 19:52
Viena iš idėjų jau seniai tokia yra ;)
Bet kokiu atveju teks socializuotis :)