mobiles.lt

Registracijos susitarimas

Jūs sutinkate, naudodami šį forumą, kad nerašysite neteisingos, įžeidžiančios, netikslios, užgaulios, vulgarios, bjaurios, nešvankios, šventvagiškos, seksualiai orientuotos, grasinančios, pažeidžiančios žmogaus privatumą, suaugusiųjų medžiagos ar kitaip pažeidžiančios bet kokio tarptautinio ar Lietuvos įstatymo. Jūs taip pat sutinkate nerašyti jokios autorinėmis teisėmis saugomos medžiagos, nebent jums priklauso autoriaus teisės ar turite raštišką sutikimą iš autorių teisių saugomos medžiagos savininko. Šiukšlinimas, rašymas be perstojimo tą patį, reklamavimas, grandininiai laiškai, piramidžių schemos ir raginimas nusižengti taisyklėms yra draudžiami šiame forume.

Atkreipkite dėmesį, kad tinklapio administracijai ar savininkams nėra galimybės kontroliuoti įrašų tikrumą. Prašome prisiminti, kad mes negalime peržiūrėti visų parašytų žinučių ir nesame atsakingi už turinį parašytą šiame forume. Mes negarantuojame, kad informacija bus išsami, tiksli ar naudinga. Parašytos žinutės išreiškia požiūrį, ir ne tik autoriaus požiūrį į šį forumą, jo personalą, ar šio forumo savininką. Kiekvienas, kuris mano, kad paskelbtas pranešimas yra nepriimtinas, yra raginamas nedelsiant pranešti šio forumo administratoriui ir/ar moderatoriui. Administracija ar forumo savininkas turi teisę pašalinti nepageidaujamą turinį, per pagrįstą laiko tarpą, jeigu nustatoma, kad pašalinimas yra būtinas. Tai yra neautomatizuotas darbas, tačiau, prašome suprasti, kad ne visada yra įmanoma ištrinti ar redaguoti tam tikras žinutes iš karto vienu metu. Ši politika taip pat taikoma ir narių profilio informacijai.

Jūs patys esate atsakingi už turinį, kurį parašėte savo žinutėse. Taip pat, jūs sutinkate atlyginti žalą ne tik šio forumo savininkams, bet ir susijusių tinklapių savininkams, administracijai ir dukterinėms įmonėms. Šio forumo savininkai taip pat pasilieka teisę atskleisti jūsų tapatybę arba bet kokią kitą susijusią informaciją, surinktą forume ir pateikti oficialų skundą ar teisinį ieškinį, bet kokiu atveju jei tai susiję su Jūsų naudojimusi šiuo forumu.

Jūs turite galimybę, kada prisiregistruosite, pasirinkti savo vartotojo vardą. Mes siūlome Jums pasirinkti atitinkamą vardą. Su šiuo vartotojo vardu, kuriuo priregistravote, Jūs sutinkate niekada neatskleisti savo slaptažodžio jokiam kitam asmeniui išskyrus administracijai, dėl Jūsų saugumo ir/ar tapatybės nustatymui. Jūs taip pat sutinkate NIEKADA nenaudoti kito asmens paskyros bet kokiu atveju. Taip pat mes LABAI rekomenduojame naudoti unikalų ir sunkiai atspėjamą slaptažodį, kad išvengtumėte paskyros vagystės.

Kai Jūs prisiregistruosite ir prisijungsite prie šio forumo, Jūs galėsite užpildyti savo profilio anketą. Tai Jūsų atsakomybė pateikti švarią ir tikslią informaciją. Forumo savininkas arba administracijos komanda gali nuspręsti, kad pateikta informacija yra įžeidžianti ar vulgari. Tokio pobūdžio informacija gali būti ištrinta be išankstinio pranešimo. Gali būti taikomos atitinkamos sankcijos.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas įrašas, iš kurio IP adreso jį įrašėte yra užregistruotas dėl to, kad būtų galima esant reikalui jus užblokuoti ar, jei Jūsų interneto tiekėjas susisiekė - pateikti reikiamą informaciją. Tai gali būti tik tuo atveju, jei nusižengiate pagrindiniams šio susitarimo taisyklėms.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad programinė įranga jūsų kompiuteryje išsaugo sausainukus (cookies), tekstinius failus, kuriuose yra informacijos (tokios kaip jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis). Tai TIK tam, kad jūs liktumėte prisijungę/atsijungę. Programinė įranga nerenka ir nesiunčia jokios kitos informacijos į Jūsų kompiuterį.

Prašome atminti, kad mes - MOBILES.lt neatskingi už jokias įrašytas žinutes. Mes negarantuojame už jokios žinutės tikslumą, pilnumą ir naudingumą ir nesame atsakingi už jokios žinutės turinį. Žinutė išreiškia nebūtinai MOBILES.lt pažiūras, žinutė išreiškia jos autoriaus pažiūras. Bet kuris vartotojas, pamatęs užgaulią ar smerkiančią žinutę, skatinamas su mumis nedelsiant susisiekti el. paštu. Mes turime galimybę ištrinti įžeidžiančias žinutes ir tai padarysime jei matysime, kad tai būtina.
Jūs sutinkate, kol naudositės šia paslauga, kad jūs nenaudosite MOBILES.lt  įrašinėjant informaciją, kuri yra klaidinga ir/arba įžeidžianti, netiksli, užgauli, vulgari, neapkenčianti, varginanti, nešvanki, niekinanti, seksualiai orientuota, grąsinanti, įsiterpianti į asmens privatumą, arba kitaip prieštaraujanti bet kokiam įstatymui.

1. Jūs nereklamuosite ar kaip kitaip nebandysite patraukti dėmesio apie savo komercinę veiklą.
2. Jūs neturite skatinti kitų šio forumo narių modifikuoti savo telefonus patchais.
3. Jūs neturite įrašinėti nuorodų į bet kokius IRC kanalus ar kitokias pokalbių alternatyvas.
4. Jūs niekada neturite įrašinėti savo el.pašto adreso žinutėje – jei tai padarysite, žinutė gali būti ištrinta – jei kitas vartotojas norės su jumis susisiekti, ji(s) turėtų susirasti jūsų pašto adresą jūsų aprašyme, arba susisiekti per AŽ (Asmeninė Žinutė).
5. Visos šios taisyklės taip pat galioja AŽ, ne tik forumo įrašuose.
6. Prieš įrašant, pasinaudokite forumo paieška - gali būti, kad ta tema jau buvo diskutuojama.
7. Prieš rašydami pagalvokite, nenaudokite nešvankių ir beprasmių žodžių.
8. Temų pavadinimus rašykite aiškiai ir kuo tiksliau nusakančius temos esmę. Tokios temos kaip "Pagalbos", "Nokia 3310", "Kodėl?", "Kas geriau?" ir pan. gali būti ištrintos be perspėjimo.
9. Įrašai su labai mažai žodžių, tokie kaip "aš irgi" arba "aš sutinku" gali būti ištrinti. Jei mes nujaučiame, kad įrašinėjate tik tam, kad padidinti įrašų skaičių, mes jį sumažinsime ir jūs nebūsite apie tai perspėta(s). Visgi, jei turite kokių klausimų ar prieštaravimų - rašykite mums.
10. Nedubliuokite įrašų. Visuomet galite paredaguoti savo įrašą paspaudę redagavimo mygtuką.
11. Neįrašinėkite parašuose ar savame tekste (rodomame po avataru) reklaminių nuorodų ar nuorodų į pokalbių kanalus. Tai galite padaryti savo profilio URL punkte.
12. Linksminkitės, išmokite naujų dalykų ir, galbūt, sutikite naujų draugų!
13. Neįžeidinėkite kitų narių.

Mes galime ištrinti įrašus, ištrinti temas, užrakinti temas. Mes neturime galimybių pranešinėti kiekvienam nariui apie tai, todėl jei nesutinkate su mumis, prašome susisiekti el. paštu. Nepradėkite temų pavadinimais kaip "Kodėl ši tema buvo užrakinta?" - tokie įrašai bus trinami.

Tai nėra sudėtingos taisyklės, laikantis jų, tikimės pasiekti puikaus ir draugiško forumo įvaizdžio!

Ačiū, kad laikysitės šių taisyklių!

* Kadangi daugumos besiregistruojančių mūsų forume įvedami pašto adresai yra one.lt portale ir beveik visų perpildytos arba sustabdytos pašto dėžutės, todėl nebebus galima registruotis jei jūsų pašto dėžutė yra one.lt portale.