mobiles.lt

Autorius Tema: Patchu keitimas ir klausimas del games  (Skaityta 1935 kartus)

Neprisijungęs [Gintas]

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 104 | Karma: +2/-1 | Lytis: Vyras
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus [Gintas]
Patchu keitimas ir klausimas del games
« Įrašytas: Liepos 07, 2009, 23:04 »
Tai vat nutiko man 2 idomus dalykai,kuriu negaliu ispresti be pagalbos.
1.Tai mano tlf nebeprima zaidimu per usb laida.Pamaciau naujausia NFL 2010,norejau isimesti,bet raso Netinkama programa.Bandziau ir heavy(~900kb) ir light(~600kb) versijas ir ne viena neveikia vis raso ta pati,ir su kitais games tas pats.Vakar nuejau per wap parsisiunciau NFL 2010 (~900kb) ir viskas veikia normaliai,ir kiti games veikia gerai. Kame cia problema,gal reiketu ka nors is softo perrasyti???
2.Randu daug Graphic patchu,bet mazai mano telefonui(Se w850i R1KG001). O ar imanoma,jog parsiasiuntus patcha kitam telefonui 240x320 rezoliucijos DB2020 plat.,su Notepadu atidarius pakeisti duomenis,tinkancius mano tlf(SE w850 R1KG001). Ar tai suveiktu?

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Patchu keitimas ir klausimas del games
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 07, 2009, 23:52 »
Į pirmą neatsakinėsiu, nežinau ką patart. O dėl antro, tai neįmanoma. Jeigu nori graphics patchų, tai pats kurk, yra programos topse.ru ir nėra labai sunku ten kurti, susirandi tinkamas ikonas, pasirenki savo MAIN failą, tada rodo visas originalias ikonas, susirandi tas, kurias nori pakeist ir keiti tomis parsisiųstomis, o po to išsaugai ir įrašai gautą VKP failą į telefoną.
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)