mobiles.lt

Autorius Tema: Greita pagalba!!! HELP ME :D  (Skaityta 2442 kartus)

Neprisijungęs misko_berniukas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 103 | Karma: +11/-0 | Lytis: Vyras
54 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus misko_berniukas
Greita pagalba!!! HELP ME :D
« Įrašytas: Spalio 02, 2009, 01:06 »
 Zodziu uzsiknisau kariau su tuo w302 uzkniso tas durnas softas ir kad priristas sakykit variantus kaip atsirist ir lt kalba isivest uz litus aisku :) jei zinot saitu meskit linkus man greit tel sutvarkyt reikia t.y. per kelias valandas kai grysiu i gimtine. Jei nezinot tai gera servisa kaune parasykit kur rast kur vyra kaip bites dirba ir man atris ir kalba ives kad ir uz 150 lt tik greitai ne puse dienos ir ne diena laukiu atsakymu :)
  • Xperia ARC
SE Xperia ARC

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: Greita pagalba!!! HELP ME :D
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 02, 2009, 08:23 »
na taip pinigais svaistytis gal ir nereikia :) nulek priesais autobusu stoti (kitoj pusej gatves) ir manau kad ir uz 100 iskart ims ir padarys  :laugh: joke, del kainos susitarsit.. beje pats be irangos neatsirisi...
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Greita pagalba!!! HELP ME :D
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 02, 2009, 10:44 »
Zodziu uzsiknisau kariau su tuo w302 uzkniso tas durnas softas ir kad priristas sakykit variantus kaip atsirist ir lt kalba isivest uz litus aisku :) jei zinot saitu meskit linkus man greit tel sutvarkyt reikia t.y. per kelias valandas kai grysiu i gimtine. Jei nezinot tai gera servisa kaune parasykit kur rast kur vyra kaip bites dirba ir man atris ir kalba ives kad ir uz 150 lt tik greitai ne puse dienos ir ne diena laukiu atsakymu :)
Kreipkis, max pusvalandis (jei skubaus darbo tuo momentu nedaug, tai uzteks ir 20min) ir turesi sulietuvinta bei atrista telefona :) kainuos dvigubai pigiau nei siulaisi moketi :D Adresas parase, kaip YOO sake- randames tiesiai priesais autobusu stoti, kitoj gatves pusej.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs misko_berniukas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 103 | Karma: +11/-0 | Lytis: Vyras
54 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus misko_berniukas
Ats.: Greita pagalba!!! HELP ME :D
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 03, 2009, 00:23 »
vyrai aciu uz pagalba :) sekmadieniais dirbat ? nes spalio 11 atlekiu pas jus :) zinau kad neatsirisiu jau bandziau kazkokiu spec kabelio reikia bei saturne programos plius kreditus pirkt daug zaidimo o naudos beveik 0 :) siaip labiau noreciau iskeist ji i labai gero stovio w580 nes mano w302 dar su ''cielkom'' ant kameros ir ant ekrano :) kiti priciumbasai net neispakuoti :) kas susidomejot siulykit variantus :)
  • Xperia ARC
SE Xperia ARC

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Greita pagalba!!! HELP ME :D
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 03, 2009, 18:01 »
vyrai aciu uz pagalba :) sekmadieniais dirbat ?
Na sekmadieniais tai jau ne :D reikia juk kazkada ilsetis, ir taip kasdien po 13-14 val. varom....
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs misko_berniukas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 103 | Karma: +11/-0 | Lytis: Vyras
54 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus misko_berniukas
Ats.: Greita pagalba!!! HELP ME :D
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalio 03, 2009, 22:44 »
tai gal su tavim susitart eitu nes sekmadieni man butinai sutaisyt reikia :) pamokesim virsvalandzius :D jei ka privacia zinute parasyk paderinsim :)
  • Xperia ARC
SE Xperia ARC