mobiles.lt

Autorius Tema: C510 Interntas per kompa  (Skaityta 2152 kartus)

Neprisijungęs arnisz

Naujokas
*
Įrašai: 6 | Karma: +0/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus arnisz
C510 Interntas per kompa
« Įrašytas: Spalio 07, 2009, 01:43 »
Niekaip neina paleisti interneto gaunamo is kompo ant c510. Naudojausi siuo pavyzdziu http://sonyericssonblog.wordpress.com/2007/11/11/how-to-use-your-pcs-internet-connection-on-your-a200-mobile-phone-via-usb/
Gal del to kad pas manes nera sito punkto:
Menu -> Settings -> Connectivity -> Network sharing

Ir dar klausimas, kaip pakeisti sms melodija? einu i nustatymus prie sms paskutinio pakeiciu i kokia tai melodija ji groja pasirenku, bet kai gaunu sms melodija kita tiksliau 2 is standartiniu.
Tai klausimas ka darau ne taip, gal turi itakos kurioje vietoje tie mp3 ikelti ar mp3 formatas ar suspaudimas ar dydis, arba pasidalinkite tikrai veikiancia melodija.
Aciu ir nepykite jei necia parasiau, meginau paieska naudotis kas kaip nelabai ka radau....

Neprisijungęs LGZ-723

Naujokas
*
Įrašai: 28 | Karma: +0/-2
12 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus LGZ-723
Ats.: C510 Interntas per kompa
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 28, 2009, 11:22 »
na nezinau, man bent jau viskas veikia. gal tiesiog nerandi telefe tos funkcijos lt kalba, pasidaryk anglu ir tada turetum rast,nes pas mane ir c510.Beto, DEKUI UZ SI POST'A, p.s as net nenumaniau kad su mano tlf taip galima ;D
Įrašyta: Lapkritis 27, 2009, 22:03
beto tema pervadink, juk cia ne tik sitam phone'ui skirta, vietoi c510 parasyk a2. O gal zinai ar eina vietoi usb bt naudot?;)
Įrašyta: Lapkritis 27, 2009, 22:07
Beto, minejai kad tau kyla problemu tik telefono nustatymuose, na man priesingai, nustates telefona taip kaip parodyta ir prijunges prie usb, man neismeta jokios lenteles kaip parodyta screen shoote  ???