Operatoriai > Omnitel

Nokia 6233 restriction code

(1/1)

glops:
Tai va, iš Omnitelio pirkau noškę, sutartis jau pasibaigus, bet telefonas vis dar pririštas, o nuėjus pasakė, kad jo atrišti negalima, turi pas meisterius varyt, kiek girdėjau, tai sudėtingas tas atrišimas noškės ? Meginau visokius tuos restriction kodus rašyt, bet nieko nesigauna, gal yra kokių minčių ? Kiek kaina to restriction code nulaužimo ?

shrekas:

--- Citata iš: glops  Vasario 23, 2010, 18:12 ---Kiek kaina to restriction code nulaužimo ?

--- Baigti citatą ---
mazdaug 20lt.

glops:

--- Citata iš: shrekas  Vasario 23, 2010, 18:45 ---
--- Citata iš: glops  Vasario 23, 2010, 18:12 ---Kiek kaina to restriction code nulaužimo ?

--- Baigti citatą ---
mazdaug 20lt.

--- Baigti citatą ---

Aš kažkur ten buvau paskaitęs, kad ant šitos noškės 80 ar kiek ten, tai pakraupau. ; > Reikės megint, jei nėra kito sprendimo.

shrekas:

--- Citata iš: glops  Vasario 23, 2010, 20:38 ---Aš kažkur ten buvau paskaitęs, kad ant šitos noškės 80 ar kiek ten, tai pakraupau. ; >

--- Baigti citatą ---
Nu nezinau kur traukiai tokia info...

YOO:
na gal radai kokia labai sena informacija, to laiko kai tik atsirado sito modelio atrisimas, nes jau siuo metu kad ir ieskosi labai manau uz 80 lt jau nerasi kad atristu :) kaina kaip ir shrekas sake apie 20, na maks 30

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją