mobiles.lt

Autorius Tema: K850i programine problema  (Skaityta 3203 kartus)

Neprisijungęs GnK

Naujokas
*
Įrašai: 7 | Karma: +1/-1
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus GnK
K850i programine problema
« Įrašytas: Vasario 23, 2010, 21:59 »
Tai vat , siandien nusprendziau persirasyt softa ,nes tel daznai restartuodavosi ir jau lagino nevaikiskai,buvau tai dares seniau be jokiu problemu . Ir taip , pas mane buvo versija R1FA035 , ir kazkaip nete uzmaciau kad yra R1FA037 parsipuciau(naudojau a2uploaderi) ir berasant FS buvo pakibes pora kartu , kazkaip , galu gale softa irasiau, bet negalejau net customize imest ,nes kai iejdavau i file system paspaudus ant tpa parasydavo apacioj can't get ACK.
Tel isijungia  , bet ivedus pin koda ismeta lentele su uzrasau ,, Configuration error.Please contact your service provider or service center. Tai vat pats nesusitvarkau tai prasau jusu pagalbos , kiek skaiciau kazkaip per SEUS pavyksta atgaivint , man nejna , meta errora. Turit pasiulymu?

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats.: K850i programine problema
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 23, 2010, 22:14 »
Tai vat , siandien nusprendziau persirasyt softa ,nes tel daznai restartuodavosi ir jau lagino nevaikiskai,buvau tai dares seniau be jokiu problemu . Ir taip , pas mane buvo versija R1FA035 , ir kazkaip nete uzmaciau kad yra R1FA037 parsipuciau(naudojau a2uploaderi) ir berasant FS buvo pakibes pora kartu , kazkaip , galu gale softa irasiau, bet negalejau net customize imest ,nes kai iejdavau i file system paspaudus ant tpa parasydavo apacioj can't get ACK.
Tel isijungia  , bet ivedus pin koda ismeta lentele su uzrasau ,, Configuration error.Please contact your service provider or service center. Tai vat pats nesusitvarkau tai prasau jusu pagalbos , kiek skaiciau kazkaip per SEUS pavyksta atgaivint , man nejna , meta errora. Turit pasiulymu?

Koki errora meta SEUS?
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

Neprisijungęs GnK

Naujokas
*
Įrašai: 7 | Karma: +1/-1
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus GnK
Ats.: K850i programine problema
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 23, 2010, 22:32 »
The product cannot be identified.
Please disconnect it and try again.
wat kame beda , manau jus vistiek gal kanaors panasaus patyre , jei taip tai papasakokit kaip issisukt is padeties
 :s
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 23, 2010, 23:42 sukūrė GnK »

Neprisijungęs GnK

Naujokas
*
Įrašai: 7 | Karma: +1/-1
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus GnK
Ats.: K850i programine problema
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 01, 2010, 17:36 »
Atsirado papildomu bedu,net nebeina tel prie pc prijungt kad pagautu per koki a2uploaderi , pastoviai isijungia mass storage(failu perkelimo rezimas) ka tokiu atveju daryt?

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats.: K850i programine problema
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovo 01, 2010, 19:46 »
1. Nesk pas meistrus
2. Nesk pas meistrus
Nu dar gali but 3. Nesk pas meistrus

Manau jau pakankamai pridirbai pats, nesk meistram ir kalbek. MAX 50lt kainuos manau. Siap uz 20lt gali prasisukt jei tik programinis gedimas.
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision