mobiles.lt

Autorius Tema: Padekit perrasyti qtek 9100 windowsus  (Skaityta 5165 kartus)

Neprisijungęs wulfis

Naujokas
*
Įrašai: 1 | Karma: +0/-0
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wulfis
Padekit perrasyti qtek 9100 windowsus
« Įrašytas: Gruodžio 08, 2009, 13:58 »
Sveiki, nesenai ysigijau qtek 9100, ant siu zaisliuku zalias kolkas esu todel prasau jusu pagalbos. praejus po nupirkimo keletai dienu delninukas sustreikavo, neuzkrauna windowsu, rodo tris spalvas kazkokias ir viskas... :/ nuresetinti bandziau, nepadeda. gal atsirastu kaune geras zmogus kuris perasytu tuos windowsus nes as tikrai nesugebesiu pats to padaryti... buciau labai dekingas.... parasykit cia arba man y nr 864194199

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Padekit perrasyti qtek 9100 windowsus
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodžio 11, 2009, 15:01 »
Sveiki, nesenai ysigijau qtek 9100, ant siu zaisliuku zalias kolkas esu todel prasau jusu pagalbos. praejus po nupirkimo keletai dienu delninukas sustreikavo, neuzkrauna windowsu, rodo tris spalvas kazkokias ir viskas... :/ nuresetinti bandziau, nepadeda. gal atsirastu kaune geras zmogus kuris perasytu tuos windowsus nes as tikrai nesugebesiu pats to padaryti... buciau labai dekingas.... parasykit cia arba man y nr 864194199
Jei mano paryskinti zodziai nereiskia kad nori jog kazkas padetu dykai- kreipkis, bandysim padeti.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs mafuxllx

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +0/-1
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus mafuxllx
Ats.: Padekit perrasyti qtek 9100 windowsus
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2010, 18:56 »
nera sunku juos perrasyti tuos windowsus o kokius skaicius raso kai uzkrauna tas tris spalvas?

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Padekit perrasyti qtek 9100 windowsus
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2010, 19:08 »
nera sunku juos perrasyti tuos windowsus o kokius skaicius raso kai uzkrauna tas tris spalvas?
123....   ;D
I temos data paziurek, bus aiskus visi skaiciai....
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)