mobiles.lt

Autorius Tema: apgavo  (Skaityta 7873 kartus)

Neprisijungęs tusinux

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tusinux
apgavo
« Įrašytas: Rugsėjo 28, 2010, 14:31 »
sveiki, pries kelias dienas nusipirkau "tipo" nokia N86, bet paaiskejo kad ten kinietiskas klonas, taigi turiu jums klausima: ar butu galima i ji perrasyt tikraja nokia programas kad meniu butu kaip nokia telefono? :'( :'( :'(

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: apgavo
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 28, 2010, 14:42 »
negalima, pardavejo nebeiseina atrasti?
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs tusinux

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tusinux
Ats.: apgavo
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 28, 2010, 14:44 »
iseina, is lombardo pirkau, buvo tik tel.ta paprasiau kad uzrasytu imei koda ir modeli ant cekio

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: apgavo
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 28, 2010, 14:48 »
tai nesk atgal ir tegul jie susikisa ta telefona i  :-\  beje idomu kiek mokejai ? zinai pagal istatymus tai vel tu turi kazkaip irodyt kad pirkdamas buvai informuotas kad tai tikra Nokia.. nes siaip pardavinet kinietiskus telefonus istatymai leidzia.
Taigi jei jie taves neklaidino ir nesake kad tai yra originali Nokia, tada jie jokio nusizengimo nepadare ir pagrazint jau nebegali.
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs tusinux

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus tusinux
Ats.: apgavo
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 28, 2010, 14:51 »
tas pardavejas tylejo ir nieko nesake, tik tepasake kad cia su dviem kortom, o mokejau 250lt

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: apgavo
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 28, 2010, 16:12 »
o mokejau 250lt
Pradekim nuo cia. Kiek kainuoja originali N86 Nokia??? Pries perkant kiekvienas bent kiek pasidomi kainomis, o ju skirtumas akivaizdus, todel zodzio "apgavo"- cia nevertejo naudoti... Tiksliau butu- "apsigavau"!
tylejo ir nieko nesake
Ir neprivalo kazko sakyti. Be to- lombardas nesispecializuoja mobiliuju telefonu pardavime, tad tuo labiau negali buti kazkokiu pretenziju.

Iseitys trys.
1. Naudotis tokiu telefonu koks yra.
2. Ieskoti kito "apsigavusio".
3. Nusispjaut ir trenkti telefona i siena arba kam nors padovanoti.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs eigas

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +0/-1
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus eigas
Ats.: apgavo
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjo 28, 2010, 18:50 »
:)) Pirkt iš skelbimų geriausia. Lombardai - nieko gero :))

Neprisijungęs luzhis

Žinovas
***
Įrašai: 666 | Karma: +87/-4 | Lytis: Vyras
168 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus luzhis
Ats.: apgavo
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjo 28, 2010, 19:28 »
manau jau velu kazka aiskintis,kaina tikrai nedidele mokejai kaip uz toki tel taip kad belieka tau stumt sita tel arba mest i siena :D
  • Nokia n82 black 4gb micro SD.

Neprisijungęs bugatis

Žinovas
***
Įrašai: 395 | Karma: +30/-1 | Lytis: Vyras
166 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus bugatis
Ats.: apgavo
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2010, 09:15 »
asmeniškai aš prieš gerą menesį susipažinau irgi su klonais :) Istorija tokia:
Sumaniau nusipirkti n95 8gb, iš skelbimų radau pardavėją, susitikau, apžiūrėjau ragelį ir jis man nepatiko todėl kad visa telefo grafinė aplinka buvo keista, bet mane pardavėjas įtikino jog tai yra dėl seno softo, aš naiviai patikėjau, pirkau už 320lt, beveik kaip originalų, namo parsinešęs ir geriau patirinėjęs pamačiau jog buvau smagiai apgautas.
Aišku kainavo nervų, kantrybės ir laiko, bet viską apgalvojęs dėjau į skelbimuskad pardavinėju originalią nokia už 380 (nesipiginau kad nesukelti įtarimo) ir po savaitės laiko pardaviau pusamžiui vyrui už 350lt.
Moralas ir išvada - dar po savaitės nusipirkau originalų nokia n95 8gb už 350lt, gavau kompensaciją už nervus ir sugaištą laiką 30lt, bei gavau neišdildomą pamoką gyvenimui :)

Neprisijungęs ads

Žinovas
***
Įrašai: 338 | Karma: +81/-2 | Lytis: Vyras
112 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ads
SONY ERICSSON FANAS :)
Ats.: apgavo
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2010, 17:42 »
Na kai kurie n95 klonai taip padaryti, jog iš pirmo žvilgsnio nelabai atskirsi ;D Va būtent čia idomu manau bus paziurėt, tik kad čia ne 8gb o paprasto n95 klonas :) http://www.symbian-freak.com/news/008/01/surprising_good_looking_n95_clone.htm Saugokitės apgavikų! ;)

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats.: apgavo
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2010, 18:19 »
asmeniškai aš prieš gerą menesį susipažinau irgi su klonais :) Istorija tokia:
Sumaniau nusipirkti n95 8gb, iš skelbimų radau pardavėją, susitikau, apžiūrėjau ragelį ir jis man nepatiko todėl kad visa telefo grafinė aplinka buvo keista, bet mane pardavėjas įtikino jog tai yra dėl seno softo, aš naiviai patikėjau, pirkau už 320lt, beveik kaip originalų, namo parsinešęs ir geriau patirinėjęs pamačiau jog buvau smagiai apgautas.
Aišku kainavo nervų, kantrybės ir laiko, bet viską apgalvojęs dėjau į skelbimuskad pardavinėju originalią nokia už 380 (nesipiginau kad nesukelti įtarimo) ir po savaitės laiko pardaviau pusamžiui vyrui už 350lt.
Moralas ir išvada - dar po savaitės nusipirkau originalų nokia n95 8gb už 350lt, gavau kompensaciją už nervus ir sugaištą laiką 30lt, bei gavau neišdildomą pamoką gyvenimui :)

Tikras lietuvis ;D
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: apgavo
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2010, 18:44 »
na bent minimaliai butum pasidomejes ir suprates kad N86 su dviem kortom nebuna... gyveni ir mokais, tokiu atveju manau tikrai neverta net nest atgal... o ka daryt pasiulymu buvo ivairiu :)
del klonu tai joa dabar prikepta ju ir labai labai panasiu.. va draugelis sake gavo 2220s tai tipo softas viskas nokijos tinka, procas nokijos, bet nera kai kuriu mikriu... detales sleivai kreivai ilituotos, nors lcd, flex ir t.t. viskas nokijos, tai jis meistrauyja jau apie 5 metus ir nesupranta kas ten per bajeris... penktadieni sakiau ir as leksiu apziuret  :D
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: apgavo
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2010, 19:08 »
;) ne naujiena, ta 2220s greiciausia nokia refurbas praejes per kinieciu gamyklas (jei pati plokste aisku nokia). Turbut esi ne karta susidures su 8800d kurioje paprastos 8800 plokste, tai ten turetu but panasiai. Vaje vaje kai zmogus nusipirkdavo anksciau tokia nokia ir suzino kad ten s... visokiu keiksmazodziu esam girdeje. :)
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs ads

Žinovas
***
Įrašai: 338 | Karma: +81/-2 | Lytis: Vyras
112 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ads
SONY ERICSSON FANAS :)
Ats.: apgavo
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2010, 19:16 »
;) ne naujiena, ta 2220s greiciausia nokia refurbas praejes per kinieciu gamyklas (jei pati plokste aisku nokia). Turbut esi ne karta susidures su 8800d kurioje paprastos 8800 plokste, tai ten turetu but panasiai. Vaje vaje kai zmogus nusipirkdavo anksciau tokia nokia ir suzino kad ten s... visokiu keiksmazodziu esam girdeje. :)
Jo, žiauru, kai nusiperki brangų telefoną, ir sužinai kad ten fake :o

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: apgavo
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2010, 20:32 »
va draugelis sake gavo 2220s tai tipo softas viskas nokijos tinka, procas nokijos, bet nera kai kuriu mikriu...
Neapsimoka kinieciams tokiu pigiu telefonu taip klonuot... Nebent kaip sake KT819GM- refurbas...
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs luzhis

Žinovas
***
Įrašai: 666 | Karma: +87/-4 | Lytis: Vyras
168 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus luzhis
Ats.: apgavo
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2010, 21:04 »
asmeniškai aš prieš gerą menesį susipažinau irgi su klonais :) Istorija tokia:
Sumaniau nusipirkti n95 8gb, iš skelbimų radau pardavėją, susitikau, apžiūrėjau ragelį ir jis man nepatiko todėl kad visa telefo grafinė aplinka buvo keista, bet mane pardavėjas įtikino jog tai yra dėl seno softo, aš naiviai patikėjau, pirkau už 320lt, beveik kaip originalų, namo parsinešęs ir geriau patirinėjęs pamačiau jog buvau smagiai apgautas.
Aišku kainavo nervų, kantrybės ir laiko, bet viską apgalvojęs dėjau į skelbimuskad pardavinėju originalią nokia už 380 (nesipiginau kad nesukelti įtarimo) ir po savaitės laiko pardaviau pusamžiui vyrui už 350lt.
Moralas ir išvada - dar po savaitės nusipirkau originalų nokia n95 8gb už 350lt, gavau kompensaciją už nervus ir sugaištą laiką 30lt, bei gavau neišdildomą pamoką gyvenimui :)
nu jo cia tai graziai prasisukai,nedorai bet kietai :)
  • Nokia n82 black 4gb micro SD.

Neprisijungęs bugatis

Žinovas
***
Įrašai: 395 | Karma: +30/-1 | Lytis: Vyras
166 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus bugatis
Ats.: apgavo
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2010, 09:29 »
Tai visą savaitę man niekas neskambino, vienintelis tas vyras kuriam pardaviau ir paskambino, jau galvojau jog slydau į gerą minusą ir nebeišeis apskritai nusipirkt n95 8gb, ir liksiu su fakink kiniečiu.. :)
Lietuvoje privalai suktis, kas nesisuka tas sėdi anglijoj ar kitur užsienį daržus ravėdamas

Neprisijungęs luzhis

Žinovas
***
Įrašai: 666 | Karma: +87/-4 | Lytis: Vyras
168 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus luzhis
Ats.: apgavo
« Atsakymas #17 Įrašytas: Spalio 03, 2010, 10:08 »
pilnai sutinku su bugacio zodziais...
  • Nokia n82 black 4gb micro SD.