Telefonų modeliai > N-Gage

del ngage

(1/2) > >>

tadasas99:
 zinau kas pigiai parduoda ngage, ne qd, galvoju vaikui nupirkt, tik klausimas kaip i juos isikelia zaidimai, zn kad org korteleje buna, o parsisistus is korteles paleidzia?

Gallardo:

--- Citata iš: tadasas99  Sausio 17, 2011, 22:57 --- o parsisistus is korteles paleidzia?

--- Baigti citatą ---
Taip.

-NOKIA-:
N-Gage paprasta normalus telefonas kaip ir kiti. Irasai -zaidi, nepatinka -trini lauk.

luzhis:
na ngage retokas telefonas ir nelabai pigiai ji gautum bet man patiko 3 turėjau,du pirmus ir qd.
Šeip kaip vaikui patarčiau PSP arba Nintendo DS,Nintendo gameboy.Jei įdomu kodėl tai galiu pasakyt kad vaikui gali nelabai buti idomus tas n-gage ir nauju žaidimu nebekuria jau senai o ir tie kurie sukurti yra jau atsilikįę pagal šiuolaikinius standartus nors man kaip n-gage fanui jis patiko ir patiks.Dabar n-gage geros būklės už + - 100 nupirktum tai geriau jau 100lt dar dasimest ir vaikui tikrai gerą ir idomų daigta nupirkti :)

Gallardo:

--- Citata iš: luzhis  Sausio 18, 2011, 16:56 ---na ngage retokas telefonas ir nelabai pigiai ji gautum bet man patiko 3 turėjau,du pirmus ir qd.

--- Baigti citatą ---

Jeigu žmogus sako " zinau kas pigiai parduoda ngage"  , tai kam savus išvedžiojimus rašyt, jog jis pigiai niekur neras???

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją