Ne į temą > Aš esu...

Aš esu - ....

(1/6) > >>

wixx912:
Vytautas! :D

Vat. Man 16..
Labai domiuos audio aparatūra ir pan., tokia kaip juostiniai magai, patefonai, ir t.t. Muzikoj best'ai - Pink Floyd.

Taip pat be to žinoma labai daug domiuosi mobiliakais, EDIT - beveik nebetaisau, nebent labai nesunkų darbelį :)

Šiuo metu lankau ir muzikos mokyklą, groju birbyne (tenoru), planuoju dar ir gitarą pirkt, šiek tiek ir pianinu moku, labiausiai norisi išmokt improvizuot :)
Labai dažnai vasarą, rudenį kai geras oras važinėju dviračiu.

ATOSTOGOS  :-*

smiriukas:

--- Citata iš: wixx912  Balandžio 12, 2011, 22:10 ---Labai dažnai vasarą, rudenį kai geras oras važinėju dviračiu.

Šiuo metu laukiamiausios atostogos, nes tokie jau sunkūs metai buvo (jau kaip ir galim sakyt, jog 'buvo'), reikia atsipalaiduot ir savo mėgiama veikla pagaliau užsiimti, ir skirti laiko kiek tik nori :D

--- Baigti citatą ---
Va, šitie dalykai gėris.  8) :-*

esnyper:
Dėl muzikos - kaip matau sutariam :)
Tiesa, buvau susidaręs vaizdą, kad esi truputį vyresnis :p
Bėje, iš kokio miesto būsi?

wixx912:

--- Citata iš: esnyper  Balandžio 12, 2011, 22:24 ---Dėl muzikos - kaip matau sutariam :)
Tiesa, buvau susidaręs vaizdą, kad esi truputį vyresnis :p
Bėje, iš kokio miesto būsi?

--- Baigti citatą ---

Stengiuosi, kad kitiems nesusidarytų įspūdis, jog aš jaunesnis  ;D

Iš Vilniaus :)
Įrašyta: Balandis 12, 2011, 22:33
--- Citata iš: smiriukas  Balandžio 12, 2011, 22:22 ---
--- Citata iš: wixx912  Balandžio 12, 2011, 22:10 ---Labai dažnai vasarą, rudenį kai geras oras važinėju dviračiu.

Šiuo metu laukiamiausios atostogos, nes tokie jau sunkūs metai buvo (jau kaip ir galim sakyt, jog 'buvo'), reikia atsipalaiduot ir savo mėgiama veikla pagaliau užsiimti, ir skirti laiko kiek tik nori :D

--- Baigti citatą ---
Va, šitie dalykai gėris.  8) :-*

--- Baigti citatą ---

Nėra daugiau ir ką pridurti   ;)

-NOKIA-:
Jaunimas visur dabar tik jaunimas  :D maladiec, jau visur pazenges  :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją