Operatoriai > Omnitel

Ar įmanoma perkelti PINIGUS?

(1/3) > >>

Dj Ice:
Pavizdžiui turiu omnitel 4kortas ir visose po 5LT ir noriu i viena kortele persikelti iš visu kortu pinigus?
Ar taip imanoma? Turiu 2telefus pasijungiu ir ka toliau??
Ar taip eina? Dėkui už atsakymus..FAST
Man pinigus reike perkelt?Ar eina aš ne apie telefonus rašau bet ar eina pinigus išvienos korteles į kita?

esnyper:
Neįmanoma. Pamiršk.

ConnectIT:

--- Citata iš: esnyper  Balandžio 20, 2011, 16:15 ---Neįmanoma. Pamiršk.

--- Baigti citatą ---
Bet jei turėt laidą "USB micro male - USB micro male" ir sujungus telefonus vieną su kitu, tai gal kaip nors eitų persipumpuot? Nu per parą kokią... Ar ne?  ???
 
Ai, bet ne... Jis gi į Samsung temą parašė... Su samsungais tikrai neišeis, su nokiom tai gal gal... Bet reikia, kad versijos telefonų softo atitiktų būtinai.

Wyshniukas:

--- Citata iš: Dj Ice  Balandžio 20, 2011, 15:52 ---Pavizdžiui turiu omnitel 4kortas ir visose po 5LT ir noriu i viena kortele persikelti iš visu kortu pinigus?
Ar taip imanoma? Turiu 2telefus pasijungiu ir ka toliau??
Ar taip eina? Dėkui už atsakymus..FAST

--- Baigti citatą ---

Paskambink operatoriui ir paprašyk, bet kažin ar leis nes išmesi paskui tik tas SIM ir Omnitel jokios naudos nebus.


--- Citata iš: ConnectIT  Balandžio 20, 2011, 16:24 ---Ai, bet ne... Jis gi į Samsung temą parašė... Su samsungais tikrai neišeis, su nokiom tai gal gal... Bet reikia, kad versijos telefonų softo atitiktų būtinai.

--- Baigti citatą ---

Čia pamiršai porą šypsenėlių man atrodo pridėti ;)

ConnectIT:

--- Citata iš: Wyshniukas  Balandžio 20, 2011, 17:36 ---
--- Citata iš: Dj Ice  Balandžio 20, 2011, 15:52 ---Pavizdžiui turiu omnitel 4kortas ir visose po 5LT ir noriu i viena kortele persikelti iš visu kortu pinigus?
Ar taip imanoma? Turiu 2telefus pasijungiu ir ka toliau??
Ar taip eina? Dėkui už atsakymus..FAST

--- Baigti citatą ---

Paskambink operatoriui ir paprašyk, bet kažin ar leis nes išmesi paskui tik tas SIM ir Omnitel jokios naudos nebus.


--- Citata iš: ConnectIT  Balandžio 20, 2011, 16:24 ---Bet jei turėt laidą "USB micro male - USB micro male" ir sujungus telefonus vieną su kitu, tai gal kaip nors eitų persipumpuot? Nu per parą kokią... Ar ne?  ???
Ai, bet ne... Jis gi į Samsung temą parašė... Su samsungais tikrai neišeis, su nokiom tai gal gal... Bet reikia, kad versijos telefonų softo atitiktų būtinai.

--- Baigti citatą ---
Čia pamiršai porą šypsenėlių man atrodo pridėti ;)


--- Baigti citatą ---

Čia ir ne porą galima pridėti, bet koks klausimas - toks ir atsakymas. Lažinčiausi iš nežinia ko, kad operatorius į jo skambutį panašiai reaguos... Paprašys palaukti ir paskui pasakys, kad viską padarė ir po kokių dviejų savaičių pinigai turėtų atsirasti nurodytoje sąskaitoje. ;D ;D ;D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją