mobiles.lt

Autorius Tema: Sony Ericsson S302i neįsijungia  (Skaityta 5119 kartus)

Neprisijungęs k000

Naujokas
*
Įrašai: 43 | Karma: +9/-0 | Lytis: Vyras
25 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus k000
Sony Ericsson S302i neįsijungia
« Įrašytas: Birželio 07, 2011, 13:55 »
sveiki,prijungus šitą se prie pc arba prie krovimo lizdo užsidega raudonai c raidė ir įjungimo mygtukas,bet telefonas įsijungt neįsijungia, ekranas niekas nedega buvo ardyta žiūrėta viskas pajungta gerai, tai kokiu būdu reiktu padaryti flash'a jam galit gal kas pasakyt su kokia programa ir kur gaut failus? kiek teko girdėt jis yra Neptune platformos,tai namų salygomis nieko nepadarysiu? Bet man kažkodėl yra minčiu,kad namų salygomis,čia viskas išeina tai apšvieskit mane ;D
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 08, 2011, 02:26 sukūrė esnyper »
  • HTC Desire Nokia3120C nokia 8850

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: s302.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 07, 2011, 15:25 »
Bet man kažkodėl yra minčiu,kad namų salygomis,čia viskas išeina tai apšvieskit mane ;D
Gal yra didelis noras kad butu imanoma namu salygomis, o ne kazkokiu mistiniu minciu??? Jei minciu vistik yra- kas trukdo jomis pasinaudoti?
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs k000

Naujokas
*
Įrašai: 43 | Karma: +9/-0 | Lytis: Vyras
25 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus k000
Ats.: s302.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 07, 2011, 16:11 »
tai visada yra išeičių, imt ir pirkt dabar ten kokį box'a vien dėl vieno telefono neapsimoka, tiesiog galbūt ne taip klausimas buvo suformaluotas,tai žodžiu ar yra šansų namų sąlygomis kažką padaryti šiam telefonui?(telefonas+laidas+pc) na jeigu čia niekas neatsakys,manau teks ieškot atsakymo ir daugiau info užsienio forumuose. :)
  • HTC Desire Nokia3120C nokia 8850

Neprisijungęs ConnectIT

Žinovas
***
Įrašai: 745 | Karma: +96/-107 | Lytis: Vyras
243 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ConnectIT
Linux/FF/Apple/Nokia |
Ats.: s302.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 07, 2011, 16:56 »
<...> na jeigu čia niekas neatsakys,manau teks ieškot atsakymo ir daugiau info užsienio forumuose. :)

 ;D
Čia buvo grasinimas? ;D Pats supranti, bet toliau neteisingai formuluoji klausimą... Matai, sąvoka "namų sąlygos" labai abstrakti, nes meistras namie gali turėti 3 box'us su visais laidais, o jo kaimynas alkoholikas gali net elektros neturėti. Todėl jei klausi ar eitų ką nors be box'o padaryti, tai atsakau: eitų - pasikviesti draugų, sustoti aplink jį ratu ir sušokti lietaus šokį. O jei "ne" tau gražiau skamba užsienio kalbomis - tada užsienio forumai tavo paslaugoms.
;)

P.S. Šio forumo meistrai visada pasako, jei yra menkiausia, net ganėtinai rizikinga galimybė susitvarkyti telefono aparatą namie. Pateikia gidus, schemas, nurodo detales mažiausiomis kainomis ir reikalingus įrankius. Todėl tavo teiginys, kad yra ieškoma lengviausio kelio ir suteikiama netiksli informacija, visiškai neatitinka tikrovės.
  • Philips Fizz|Motorola d460|Motorola Flare|Philips Diga|Ericsson GA628|Nokia 5110|Nokia 6130|Nokia 3310&3315|Sagem MC 922|Samsung SGH-C100|Samsung X640|Nokia 1650|Nokia 3600S|Nokia X6 8GB|iPhone 3G|Nokia 6500C|iPhone 4S|Nokia 3310 Dual

Neprisijungęs k000

Naujokas
*
Įrašai: 43 | Karma: +9/-0 | Lytis: Vyras
25 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus k000
Ats.: s302.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželio 07, 2011, 17:02 »
na negrasinu aš nieko kaip tau atrodo ;D suprantu aš puikiai čia esančių meistrų darbą ir visa kita, tiesiog kartais yra geriau neieškot kažko Lietuvių forumuose nes Lietuviai yra Lietuviai ir pagalbos už dyką geriau neprašyt... tai žodžiu ačiū kas nepatingėjo padėt susirasiu jau reikiama informacija ir be gerųjų forumo meistriukų.. :D
P.s ConnectIT-nieko neturiu prieš jūsų forumą, ir be jokių pykčiu gražiai užbaigiam šita temą.
  • HTC Desire Nokia3120C nokia 8850