mobiles.lt

Autorius Tema: W995 nukrito ir atsirado problema  (Skaityta 5189 kartus)

Neprisijungęs trajakas289

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-0
9 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus trajakas289
W995 nukrito ir atsirado problema
« Įrašytas: Rugsėjo 15, 2011, 00:13 »
Sveiki. Gal žinote kas galėjo nutikti?
Šiandiena nuo stalo (gan neaukštai) nukrito telefonas SE w995, pakėliau ir rodo man ekrane jog netinkama sim kortelė, ar tai sim kortelės klaida. Pabandžiau perkrauti telefona, išėmiau baterija, kortelę ir taip kelis kartus per naują viską sudėjau, bet visvien rezultatas taspats kad įjungus telefona prašo įdėti sim kortelę nors ji ten yra.
Ačiū
Įrašyta: Rugsėjis 14, 2011, 23:01
Pasirodo ne telefonas sugedo, o tele2 sim kortelė. bet gal kas galit man durnam paaiškint, kas galėjo nutikt lustui nukritus telefonui? kažkaip pagal mane greičiau butų jei telefoną stipriai sudorotum, tai ir lustui kas nutiktu, o čia nuo menko aukščio nukritimo nebeskaito kortelės.

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: W995 nukrito ir atsirado problema
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 15, 2011, 07:48 »
visko buna, man tik kažkaip neaiškiai tu cia rasai, is pradziu rasai kad telefonas raso "netinkama sim kortelė", o po to jau "prašo įdėti sim kortelę "
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs trajakas289

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-0
9 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus trajakas289
Ats.: W995 nukrito ir atsirado problema
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 15, 2011, 21:18 »
visko buna, man tik kažkaip neaiškiai tu cia rasai, is pradziu rasai kad telefonas raso "netinkama sim kortelė", o po to jau "prašo įdėti sim kortelę "
tai čia iškart kai nukrito, tai telefonas neišsijungęs buvo, tai tą karta rašė kažką kad kortelė yra netinkama. bet va iš naujo įjungus telefoną, visus kitus kartus ten rašo kad įdėkite sim kortelę.
Įrašyta: Rugsėjis 15, 2011, 18:48
va, įdėjau tą sim kortelę kuri buvo nukritus su telefonu i nokia 2600c. tai ten rašo: sim kortelė atmesta. hm. tai man įdomiausia kas galėjo nutikt lustui, o juo labiau smūgis buvo tikrai nedidelis.