mobiles.lt

Autorius Tema: HTC 3D Rysio Problema!!!  (Skaityta 7354 kartus)

Neprisijungęs @rmis

Žinovas
***
Įrašai: 215 | Karma: +1/-2
65 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus @rmis
HTC 3D Rysio Problema!!!
« Įrašytas: Kovo 11, 2012, 13:41 »
Sweiki,noreciau jusu paklausti,tik nusipirkau telefona HTC 3D ir man yra isskilus beda,nustaciau visus rysio parametrus,ten tele 2 ir t.t lektuvo rezimas tikrai issjumktas,bet kodel niekas man negali prisiskambinti,bei negaunu kitu sms,sako mano tel yra issjumktas,gal ka reikia nustatyti? rysy rodo ant ekrano pilna. buna atstringa is niekur nieko,tai gaunu kruva sms gali skambint ir vel paluzta,kas gali but gal zinot?aciu uz atsakymus.

Neprisijungęs newerno

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 194 | Karma: +63/-0
44 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus newerno
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 11, 2012, 13:46 »
man ir buvo tokia beda isiaiskinau kad ne telefonas kaltas buvo o sim kortele

Neprisijungęs @rmis

Žinovas
***
Įrašai: 215 | Karma: +1/-2
65 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus @rmis
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 11, 2012, 14:36 »
isidedu i kita tela viskas twarkoj,tai reiskia ne sim.naujas tel iskart gryba pjauna...

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 11, 2012, 16:52 »
isidedu i kita tela viskas twarkoj,tai reiskia ne sim.naujas tel iskart gryba pjauna...
Pabandyk kitą kortelę į savo HTC įsidėti. Nes aš manau, kad čia SIM kortelė kalta bus.
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

Neprisijungęs @rmis

Žinovas
***
Įrašai: 215 | Karma: +1/-2
65 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus @rmis
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovo 11, 2012, 17:10 »
Idejau,bet viskas vyksta lygiai tas pac.nzn kas cia jam darosi,keista kad kiti iskarto mano gauna sms ir skambinti galiu,o man niekas.

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovo 11, 2012, 17:13 »
O nebūsi užblokavęs skambintojo? Atsidaryk kontaktą ir ten bus blokavimas - išjunk jį.
Kitas variantas perrašyti soft'ą pilnai.
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

Neprisijungęs @rmis

Žinovas
***
Įrašai: 215 | Karma: +1/-2
65 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus @rmis
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovo 11, 2012, 19:00 »
bet kas negali prisiskambinti.softa ant naujo tel neapsimoka perasyt

sms juk irgi is nk negaunu,beje budavo is niekur nieko atsistatydavo ir pradedavo gaut sms ir galedavo man pasukt,bet veliau vel tas pac.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 11, 2012, 20:49 sukūrė esnyper »

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovo 11, 2012, 20:51 »
Jei neapsimoka, tai kam klausinėji? Gyvenk taip, kaip dabar yra...
Pabandyk atstatyti nustatymus, jei nepadės reiks perrašyti soft'ą (greičiausias radio kaltas).
Gali bandyti nusiroot'inti telefoną ir įsirašyti Custom Rom, taip nušausi du zuikius vienu šūviu.
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovo 20, 2012, 16:17 »

Gali bandyti nusiroot'inti telefoną ir įsirašyti Custom Rom, taip nušausi du zuikius vienu šūviu.
Baikit duot tokius patarimus.... Labai retas custom rom veikia be akivaizdziu problemu. Nekalbu apie tuos, kuriose praktiskai nieko nekeista, dadeta kokiu temu ar programu... Temos autoriui- originalaus softo perrasymas turetu padet. Jei ne- tada ir kapstyt giliau, bet pradet reikia nuo to.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs bugatis

Žinovas
***
Įrašai: 395 | Karma: +30/-1 | Lytis: Vyras
166 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus bugatis
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovo 20, 2012, 19:44 »
custom rom?
Su originaliu rom, kai tik gavau savaji htc, batarke laikydavo ~1,5paros. Isirašius custom, populiariausią šiuo metu sensation rom (pavadinimas mano paraše) ir lygiai taip pat naudojant telefoną kaip ir visada, man dabar ji išlaiko 3-4paras. Taip pat galiu pasakyt kad jaučiu greitesnį sistemos veikimą, geresnių foto ir video darymą su kamera, gražiau atvaizduojami grafiniai elementai ekrane... ir t.t. privalumų daug... Minusai? Jų tiesiog nėra.... viskas veikia

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovo 20, 2012, 19:57 »
custom rom?
Su originaliu rom, kai tik gavau savaji htc, batarke laikydavo ~1,5paros. Isirašius custom, populiariausią šiuo metu sensation rom (pavadinimas mano paraše) ir lygiai taip pat naudojant telefoną kaip ir visada, man dabar ji išlaiko 3-4paras. Taip pat galiu pasakyt kad jaučiu greitesnį sistemos veikimą, geresnių foto ir video darymą su kamera, gražiau atvaizduojami grafiniai elementai ekrane... ir t.t. privalumų daug... Minusai? Jų tiesiog nėra.... viskas veikia
Matai, mes labai gerai pataikėm su Sensation. Mūsų telefonui kuria žiauriai geras programeris Mike1986. Kitų telefonų savininkams ne taip pasisekė...
Tačiau, kad ir kaip bebūtų, apie ROM veikimą turėtų spręsti žmogus, kuris naudoja telefoną išbandęs bent kelis telefonus. To tikrai neturėtų daryti meistras, kuris 100% neturi laiko "žaisti" su ROM'ais.

Asmeniškai naudoju Android Revolution HD ROM'ą, kuris yra 120% geresnis nei stock'as. Ir tai pasakys kiekvienas išbandęs jį.

Kaip pavyzdį paimkim:
Stock ROM Normalus naudojimasis: MAX 16 valandų.
ARHD ROM Normalus naudojimasis: 1 para 16 valandų.
O jei kalbėsim apie budėjimo režimą, tai iš vis nesulyginami dalykai. Stock'as - MAX 2 dienos, ARHD - MAX 5 dienos (tiesa tik vieną kartą taip išėjo padaryti).
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovo 21, 2012, 00:31 »
Custom room yra prikurta daugiau nei reikia , o ir kuria kas tik įsigeidžia. Paprastam žmogui, kuris nenaršo po forumus, neskaito kitų vartotojų atsiliepimų, apie tam tikrus room'us , neseka naujienų, tai gan pražūtinga. Ypač jei tas žmogus net į telefoną nemoka įsidiegti jokios programos, nesvarbu kiek ten pinigėlių tas aparatas būtų bekainavęs. Bet ne apie tai... Liečiant baterijos temą, ar žinojot, jog: Apie 75 proc. energijos, sunaudojamos nemokamų "Android" operacinės sistemos programėlių yra skiriama reklamų siuntinėjimui ir vartotojo informacijos sekimui? Vos viena nemokama programėlė akumuliatoriaus veikimo trukmę gali sumažinti 90 minučių. Ir tik 10-30 proc. programėlės sunaudojamos energijos skiriama jos esminiams procesams.
  Pavyzdžiui, "Angry Birds" tik 20 proc. energijos sunaudoja žaidimo vaizdavimui ir procesų skaičiavimui, o 45 proc. - vartotojo vietos nustatymui per GPS ir pagal vietą parenkamų reklamų siuntimui į telefoną per 3G ryšį. 3G ryšys būna aktyvus apie 10 sekundžių netgi kai duomenų persiuntimas baigtas, o tai suryja dar 28 proc. programėlės naudojamos energijos. To sprendimas būtų root'inimas ir reklamų draudimas, bei kiti niuansai.
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovo 21, 2012, 10:21 »
custom rom?
Su originaliu rom, kai tik gavau savaji htc, batarke laikydavo ~1,5paros. Isirašius custom, populiariausią šiuo metu sensation rom (pavadinimas mano paraše) ir lygiai taip pat naudojant telefoną kaip ir visada, man dabar ji išlaiko 3-4paras. Taip pat galiu pasakyt kad jaučiu greitesnį sistemos veikimą, geresnių foto ir video darymą su kamera, gražiau atvaizduojami grafiniai elementai ekrane... ir t.t. privalumų daug... Minusai? Jų tiesiog nėra.... viskas veikia
Isimciu visada buna. Neesu vartotojas, man pakanka matyti kruvas atsiliepimu forumuose ir kartais irasinet custom rom'us ivairiems telefonams, kai labai pageidauja klientas. Nuomone akivaizdi.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs bugatis

Žinovas
***
Įrašai: 395 | Karma: +30/-1 | Lytis: Vyras
166 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus bugatis
Ats: HTC 3D Rysio Problema!!!
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovo 21, 2012, 10:24 »
custom rom?
Su originaliu rom, kai tik gavau savaji htc, batarke laikydavo ~1,5paros. Isirašius custom, populiariausią šiuo metu sensation rom (pavadinimas mano paraše) ir lygiai taip pat naudojant telefoną kaip ir visada, man dabar ji išlaiko 3-4paras. Taip pat galiu pasakyt kad jaučiu greitesnį sistemos veikimą, geresnių foto ir video darymą su kamera, gražiau atvaizduojami grafiniai elementai ekrane... ir t.t. privalumų daug... Minusai? Jų tiesiog nėra.... viskas veikia
Matai, mes labai gerai pataikėm su Sensation. Mūsų telefonui kuria žiauriai geras programeris Mike1986. Kitų telefonų savininkams ne taip pasisekė...
Tačiau, kad ir kaip bebūtų, apie ROM veikimą turėtų spręsti žmogus, kuris naudoja telefoną išbandęs bent kelis telefonus. To tikrai neturėtų daryti meistras, kuris 100% neturi laiko "žaisti" su ROM'ais.

Asmeniškai naudoju Android Revolution HD ROM'ą, kuris yra 120% geresnis nei stock'as. Ir tai pasakys kiekvienas išbandęs jį.

Kaip pavyzdį paimkim:
Stock ROM Normalus naudojimasis: MAX 16 valandų.
ARHD ROM Normalus naudojimasis: 1 para 16 valandų.
O jei kalbėsim apie budėjimo režimą, tai iš vis nesulyginami dalykai. Stock'as - MAX 2 dienos, ARHD - MAX 5 dienos (tiesa tik vieną kartą taip išėjo padaryti).
visiškai tau pritariu, geriausias romas kokį naudojau :) prieš tai dar esu bandęs incertCoint ir coredroid. Beje tas pats coredroid man iš oro velnias žino kur išsiusdavo nemažai interneto srauto... taip ir neišsiaiškinau kur
Beje man ARHD romas laiko mažiausiai 3dienas, su pastoviai įjungtu 3g internetu :) žinoma esu primažinęs ekrano apšvietimą, truputi optimizavęs cpu panaudą (kad tarkim rašant sms neėstų 100% cpu), sistemos stabilumas tas pats, o baterija tarnauja ilgiau :)
Kita kalba jei isijungi kokį žaidimą... baterija pareina per ~1-3valandas.. :D