mobiles.lt

Autorius Tema: realybes show  (Skaityta 7132 kartus)

Neprisijungęs Simply_Awake

Straipsnių autorius
*
Įrašai: 656 | Karma: +60/-2 | Lytis: Vyras
169 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Simply_Awake
Previously: asas |
realybes show
« Įrašytas: Sausio 02, 2006, 19:20 »
na va baigesi abudu muzikiniai realybes proektai.
mano nuomone.
KIZ:  neistengiau ziureti jo, tiesa sakant. ypac nepatiko tas faktas, kad koncertuose buvo dainuojama "ne gyvai", o kai pasiskunde siuo faktu lnk sugalvojo fonograma deti "juodus" studijinius irasus, kad susidarytu "gyvo garso" efektas.
show laimejo cicinas numeris 2. niekada nesuratau kodel lt tokia muzika yra populiari.
DANGUS: aisku amones danguje daug kurybingesni. aisku ir cia pasitaike dainininkeliu nevertu scenos (imho) bet patiko keletas jono, rasos, augustes, ir 1 doviles daina.
kokia jusu nuomone apie siuos proektus?
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 02, 2006, 19:25 sukūrė asas »
  • Palm Pre, Samsung S5600
Ir užlipsi ant baimes, kaip ant sprogmens tamsumoje..

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: realybes show
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 02, 2006, 21:20 »
lietuviai nemoka ir nemokejo dvieju dalyku:
dainuot ir futbolo zaist
mano nuomone cia
taip kad nei vieno nei kito neziurejau ;)
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs Tomas

Žinovas
***
Įrašai: 217 | Karma: +14/-12 | Lytis: Vyras
1003 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Tomas
boo...
Ats.: realybes show
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 02, 2006, 21:56 »
KIŽ tai turėjo Vilija laimėt, manyčiau, nes tas Cicinas-2 tai visai žiaurus. Iš pradžių dar buvo įmanoma žiūrėt, bet paskui pasidarė lbaij nuobodus, o Dangus iki galo kažkaip sugebėjo išlikti įdomus. Danguje ir dainos rimtesnės atrodė ir daugiau jie patys ten dainavo

Neprisijungęs Zakix

Žinovas
***
Įrašai: 431 | Karma: +11/-10 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Zakix
Connecting....
Ats.: realybes show
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 03, 2006, 00:48 »
Ziuredavau KIZ :) Pries perjungiant KIZ zvilkteldavau i Dangu :)
Man labiau patiko KIZ. Shaz0, pritariu tau, turejo laimet Vilija. Ji nors moka dainuot. Cicinas-2 laimejo tik del visiskai aklos tokiems dalykams Lietuviskos tautos poziurio. Patiko - padare ispudi viena kart tai fsio... visada ir balsuoja uz ji. Cia panasiai kaip ir Danguje su tuo "kaimieciu" kaip jis ten? Antanas liktais  ::) jau 2 savaite buciau ismetes :P

Del dainavimo, tai visada graziau kai gyvai dainuoja ir nieko cia nepakeisi  ::) Bet KIZ dainos DAUG grazesnes uz Dangaus. :) Niekam nepersu savo nuomones, tik klausau kas man graziau ir labiau patinka ;)
CX65   CX75   M55   DCA510 neoriginalas DCA540 original

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs Tomas

Žinovas
***
Įrašai: 217 | Karma: +14/-12 | Lytis: Vyras
1003 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Tomas
boo...
Ats.: realybes show
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 03, 2006, 10:54 »
Na, KIŽ dainos gali atrodyti geresnės, nes visgi beveik visos turbūt buvo koveriai, Danguje daugiau lietuviškų dainų buvo, o lietuviai nelabai moka kurt

Neprisijungęs OpinionDSC

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 164 | Karma: +16/-3 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus OpinionDSC
Ipso facto
Ats.: realybes show
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 03, 2006, 18:31 »
Man  įstrigo tokia frazė KOVERIAI UŽKNISO JUODAI. Reik pripažint kad nė vienas koveris mano ausims nepasirodė bent 1/2 vykęs lyginant su originalu (išskyrus Vilijos perdainuotą Mariah Carey - Without you) Nors nė vieno iš šių šou nemačiau bet teko girdėt daugelį KIŽ dainų, ir patiko vos 2 na gal 3 iš 50 (čia gyrėsi man pažįstami kiek "nuostabių"  dainų  "sukūrė"  šie "nuostabūs" atlikėjai.) 
Apie dangų  nuomonės neturiu, bet iš vienintelio pasirodymo drįstu teigti kad atlikėjai ten buvo panašaus lygio kaip ir KIŽ skirtumas tik tas kad jie bent jau nesistengė daryti fonogramų nevykusiai "kepdami" koverius. Mačiau kažkurio iš paskutinių  koncertų dalį re niekaip nepagavau Dangiečių žiopčiojančių pagal fonogramą tai bus pliusas jų naudai.
In General: LNK išpūtė didesnį burbulą nei TV3 iš to pačio nieko. Lauksiu nesulauksiu kiek iš šių ryškių žvaigždžių užges per metus kitus...  ::)
Has anything you've done made your life better?

Neprisijungęs merky`

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +0/-1
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus merky`
Ats.: realybes show
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 16, 2006, 23:09 »
as nzn man asmeniskai labiau patyko dangus nzn kodel bet jis mane labiau trauke o kiz aisq buo labai puikiu dainu bet as jo neziuredau taip dazknai kaip dangus.manau cia kiekwieno zmogaus interesai kas kam labaiu patinka :)