Telefonų modeliai > Ką pasirinkti...

Nexus5 32GB vs. HTC One (M7) 32GB

(1/3) > >>

CRONUS:
Nagi reikia patarimo - Nexus5 32GB ar One M7 32GB.

Nexus pliusai:
- CPU
- OS
- Pranešimų LED'as

One pliusai:
- Garsas
- Turiu jau case'ą ir automobilinį laikiklį

Visa kita man kaip ir nėra labai reikšminga turbūt.
Reikia skubių, bet argumentuotų nuomonių :) Nes jei neįtikinsit imt Nexus, tai imsiu One :D

ConnectIT:
Aš rinkčiausi HTC One, nes baterija ilgiau laiko, ekrano savybės geresnės, yra radijas, gamykliškai palaiko daugiau vaizdo/garso formatų. :) Minusai - silpnesnis procesorius, sunkesnis, neturi bevielio krovimo.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5313&idPhone2=5705

KT819GM:
Taip pat apie M7:
Neremontuojamas, korpuso pagaminimo kokybe toli grazu nuo tu isgirtuju (ale kokybiskiau pagamintas nei iphone, melas, puse telefono ant kliju pasodinta). Nekeiciama baterija, radijas - argi cia privalumas? nebent jei SDR ant jo pasileist, gal idomu butu pazaist. Rysys nera stabilus, t.y. persijunginejimas is GSM i 3G visada garantuoja NE rysio zona. Turiu M7 ir M8 vien del to nebeimsiu kad su M7 ispudziai ne kokie nors ten daug kas pataisyta, taciau principas tas pats - vienkartinio telefono. Laukiu blackberry classic (viena is nedaugelio gamintoju KOKYBISKAI gaminanciu telefonus). Beje, pradedant Nexus 4 LG plokstes bei gamybos technologijos kardinaliai pasikeite, sakykim paemus i rankas L9 ir E975 ploksciu padarymo skirtumai akivaizdus. Matyt teko pasitempt, kad google itikti.
Tai tiek

esnyper:
Teko BB pačiupinėti, rimti aparatai.

Aš va ką tik M8 pasiimiau. Parašysiu vėliau atsiliepimus savo temoj.

KT819GM:
Na dar viena dalyka truputi pasitaisysiu, ardomi tie M7 (M8 dar neteko) taciau pedantiskam zmogui jau nebetiks, kadangi isardyt nepastebimai negalima

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją