Operacinės sistemos > Android

Sony Xperia M Dual C2005 (Nėra sim kortelės)

(1/1)

Vtec:
Sveiki,
Išlindo tokia problematiška situacija. Į C2005 įrašiau custom rom'ą... paleidus telefoną rodo, kad nėra įdėtos SIM kortelės... patikrinau telefono IMEI, ir bum... nebėra IMEI. Atstačiau buvusį, gamyklinį rom'ą ir viskas gerai. Kortelė veikia, IMEI yra. Kokie problemos sprendimo būdai? Pastebėjau, kad perrašius Kernel'į dingsta IMEI... kažką skaičiau apie IMEI backup'ą ir Restor'ą... bet nežinau ar padėtu...

ConnectIT:
O iš to, ką skaitei, kažką pabandyti mintis nekilo?..  ;)

Vtec:
Geriau išanalizavęs situaciją gavau teigiamų rezultatų... pabandžiau įrašyti SS gamyklinį rom'ą su SS Baseband'u ir viskas veikė. Nepaskaičiau, kad romus reikia derinti, nes ankščiau nedraugaudavau su DS. Tai dabar jau įsirašiau pritaikytą rom'ą DS ;)
Šioks toks pastebėjimas vartotojams, kad tarkim būtent šis DS modelis nėra populiarus, bent jau modifikuotojų tarpe, nes radau išties nedaug medžiagos ir failų, o SS pilna visko. Tai manau, kad ir kiti DS telefonai nėra populiarūs tarp vartotojų ir modifikuotojų, tad siūlau atsargiai rinkis medžiagą ir daryti telefono FS ir Baseband atsarginę kopiją :)
 
// DS - Dual_SIM, SS-Single_Sim.

Stock apie 11k taškų...
https://www.youtube.com/watch?v=83lT7mHPyXQ

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją