mobiles.lt

Autorius Tema: Reikia patarimo, tel pasirinkimui  (Skaityta 4062 kartus)

Neprisijungęs anubi

Naujokas
*
Įrašai: 11 | Karma: +0/-5
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus anubi
Reikia patarimo, tel pasirinkimui
« Įrašytas: Birželio 13, 2015, 17:08 »
Sveiki. Draugas ruri nexus 5 telefona. Man jis labai malonus ir optimalus kainos ir kokybės santykis. Bėda ta, kad jų nelabai nėra, norėjau paklausa ar galėtumėte kąnors pasiūlyti panašaus. Kaina iki €450 ačiū už pagalbą :)

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

Moderatorius
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats: Reikia patarimo, tel pasirinkimui
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 15, 2015, 17:21 »
Labas, nexus 5 jau nei puses tiek nebevertas kiek tu nori moket. skelbiu.lt ne vienas yra, net su galiojanciom garantijom, taigi ...
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs anubi

Naujokas
*
Įrašai: 11 | Karma: +0/-5
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus anubi
Ats: Reikia patarimo, tel pasirinkimui
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 18, 2015, 23:31 »
Blogai išsireikiau turbūt. :) Kai pirkau, man buvo pats geriausiais kainos ir kokybės santykis. Tai norėjau pasiteirauti ar yra dabar panašus telefonas (pagal kokybės ir kainos santykį) kurio kaina perkant naują būtų iki 450. :) Ačiū už pagalbą.

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

Moderatorius
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats: Reikia patarimo, tel pasirinkimui
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 20, 2015, 00:01 »
Siais laikais nemanau kad yra imanoma kompetetingai patarti ka rinktis. Vieniem ekrano gero reikia, kitiem selfie kameros. Galu gale dydis gali buti geras taciau tiesiog 'nelimpa' rankoj (S6 edge man asmeniskai). Motorola siaip kaip ir nexus 6 gamintojas siulo ir kitos linijos aparatu kuriem baterija tikrai para istraukia smarkiai naudojant, taip pat dengia nano dangom nuo vandens o ir kainos atitinka realybe. Taigi, vartai interneto platybes ir galiausiai issirenki koki xiaomi :D
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein