Operacinės sistemos > Android

Kaip atrakinti Android 7?

(1/3) > >>

Vitas:
Sveiki. Turiu problemele,gal but kas galetu pakonsultuoti. Nesenai pisigijau Blackview 8000Pro su android 7. Vakar telefone pakeiciau kortele is Tele2 i Bite. Visa vakara ir puse dienos viskas buvo tvarkoje,telefonas veike be jokiu sutrikimu. O siandien nuo pietu atsirado niekad nematytas ekranas,- puse ekrano juoda ir jame uzrasas:- Jei norite paleisti "Android",iveskite slaptazodi. Ekrano apacioje klaviatura,slaptazodzio rinkimui. Kur ieskoti to slaptazodzio,kodel uzsirakino. Jei kas susidurete su tokiu reikalu,buciau dekingas uz pagalba.

CRONUS:
Pirma mintis, kad ne Android, o custom soft'o bėda bus. Gal pirkai vogtą kokį ir nuotoliniu būdu užlokino kas. Siūlau pabandyt atstatyt gamyklinius parametrus - gal padės.

Vitas:
Nu kad tikrai ne vogtas. Pirktas Kauno Maximoje Mobilios linijos padalinyje,pe mokilizinga. Tik viska ismokejau,po pusdienio uzsiblokavo. Gamyklinius atstatyti taip pat neina,nes niekas nepasileidzia,isijungia tik tas ekranas su kodo reikalavimu. Daugiau jokiu funkciju neduoda atlikt.

CRONUS:
Turėtų būt kažkas panašaus - https://www.youtube.com/watch?v=ZnaLLjiBzM8
Patekęs į sisteminį meniu, kaip parodyta (spaudžiand garsą žemyn ir įjungimo mygtuką), galėsi nustatyt gamyklinius parametrus. Šiaip Mobili Linija privalo atrišt pateikus prašymą. Ateičiai - iš jų perkant yra privaloma reikalaut įrodymų, kad telefonas skirtas mūsų rinkai, nes jie dažnai vežasi vadinamus pilkus telefonus (juodi - kai nelegalu pas mus paradavinėt visai; balti - kai skirta mūsų rinkai ir legalu; pilki - kai legalu parduot, bet neskirtas Lietuvai)

Vitas:
Taip,bandziau ir sia funkcija,tik pas mane tas atsidares sarasas buvo kur kas trumpesnis(matyt del to,kad androidas pastriges) pabandzius atstatyt gamyklos parametrus,niekas nepasikeite,vis vien reikalauja kodo. Nuveziau i mobilia linija,pasieme tikrint,gal sutarsim,kad apkeistu i kitoki modeli.
O su tais "spalvotais" telefonais,tai cia gal idomu. Negi pardavejas,jo paklausus prisipazins,kad neskirtas Lietuvai,kazkaip abejoju. O kaip juos paciam atpazinti???

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją