mobiles.lt

Autorius Tema: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC  (Skaityta 9707 kartus)

Neprisijungęs Siemensius

Naujokas
*
Įrašai: 30 | Karma: +0/-1
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Siemensius
Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Įrašytas: Vasario 17, 2006, 21:14 »
Sweiki! As turiu Siemens CX75 kai pirkau jo komplekte buvo USB laidas ir MPM programa. Bet kai instaliuoju MPM rodo No telephone connected . labai prasau padekit kas galit net man labai reikia prijunkt prie PC

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 17, 2006, 21:25 »
Sweiki! As turiu Siemens CX75 kai pirkau jo komplekte buvo USB laidas ir MPM programa. Bet kai instaliuoju MPM rodo No telephone connected . labai prasau padekit kas galit net man labai reikia prijunkt prie PC

Is www.siemens-mobile.com/S75 parsisiusk nauja MPM versija ir DCA-540 driverius is http://mysiemens.tik.lt, irasyk, restart pc, prijunk kabeli su telefonu, suradus new hardware pasirink yes, this time only, tada advanced ir padaryk browse, nurodyk direktorija kur yra win2k driveriai (tiksliau kur parsiusti ir isarchyvuoti dca540 driveriai), continue anyway ir  bus paskui uzrasas completed ir ready to use taskbar...gali jau jungti MPM.
Siaip tai yra parasyta forume, tiesiog reikejo perziuret X75, Siemens programos, Gelezis skiltis ;)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs nerwaz

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 145 | Karma: +9/-2 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus nerwaz
CX75
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 17, 2006, 21:47 »
Dar gali buti portas ne tas nustatytas. Pas mane taip buvo..

Neprisijungęs Markak

Naujokas
*
Įrašai: 1 | Karma: +0/-0
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Markak
Prijunkt CX75 prie PC paprasta
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 12, 2007, 11:18 »
As pirkau is salono cx75 ir gavau mpm diska su usb kabeliu,instaliavau diska, prijungiau kabeli ir apacioje irankiu juostoje atsirado new hardware found, paspaudziau ant paveiksliuko i kuri buvo parodyta, atsirado lentele biski kai ka suvedi paspaudineji next ir kazka instaliuoja.Poto restart pc prijungi kabeli ant pc spaudi sinhronizuot randa cx75 ir poto kiekviena kart prijungus jau gali kuo puikiausiai su pc waiksciot po telefa.

Neprisijungęs udrikas

Naujokas
*
Įrašai: 19 | Karma: +0/-0
9 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus udrikas
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 13, 2007, 00:22 »
padekit man.man neranda cx75,kad ir ka daryciau.ir tai mane jau nervina.laidas DCA540

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 13, 2007, 01:32 »
padekit man.man neranda cx75,kad ir ka daryciau.ir tai mane jau nervina.laidas DCA540

Windows bent jau sureaguoja į kabelį ir prijungtą telefoną? Tvarkyklės visos įrašytos? Jei MPM įrašinėjai, ar iš CD naudojai?
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs udrikas

Naujokas
*
Įrašai: 19 | Karma: +0/-0
9 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus udrikas
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjo 13, 2007, 11:59 »
kai prijungiu reguoja bet neranda. MPM atsisiunciau ish neto kaip supratau tai pati naujausia.

Neprisijungęs klemkas

Naujokas
*
Įrašai: 22 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus klemkas
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjo 23, 2007, 11:31 »
kai prijungi telefona, ir ieini i kataloga my computer "siemens device", palauk 15 sekundziu, is pradziu rodo kad telefonas nepajungtas, tada praeina 15 sekundziu ir parodo, kad rastas ir ijungia. jei viska suinstaliaves esi, tikrai turi veikt.

Neprisijungęs Foxsym

Naujokas
*
Įrašai: 2 | Karma: +0/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Foxsym
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjo 23, 2007, 23:07 »
man tokia pat beda,  neranda telefo. neismeta uzraso  " new hardware found" cia tokia beda tik su  cx75, o su cx 70 viskas tvarkoje.

Neprisijungęs jirock

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 139 | Karma: +0/-1
28 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus jirock
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2007, 16:12 »
Su wisais tjp buna ypac jai kita tel prijungi....esme kad wiska reik daryt pagal instrukcijas ir wisx bus zjb
  • siemens a65>siemens me75>Seimens me75+3310>siemens me75+3310+6030+6085+3200+motorola e398>siemens me75>6030>n73...puse nebenaudojami arba atiduoti broliui...
jai neturiu avataro tai nereiskia kad manes cia nera

Neprisijungęs udrikas

Naujokas
*
Įrašai: 19 | Karma: +0/-0
9 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus udrikas
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 18:23 »
na ka.man vel ta pati beda.neranda tlf..padekit kas..

Įrašyta: Kovas 19, 2008, 18:58
o shitam yra tinkamu draiveriu ir programu ? http://global.mobileaction.com/download/download1.jsp?phoneBrand=12&modelID=401

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 20:37 »
Tvarkyklės išarchyvuotais failais http://tinyurl.com/3y3tdu
Tvarkyklės iš S25@Once kūrėjų, kurių maža programėlė nurodo kuris portas naudojamas http://tinyurl.com/38mo2k.

Tau šiaip siūlyčiau prijungti kabelį, jei Windows sureaguos, tai atsidaryt tą S25@Once programėlę, pasižiūrėt ar rodo kurį port'ą naudoja telefonas, jei parodys, tada atsidaryt MPM, eiti į nustatymus, prie telefono aptikimo Automatic padaryt į Manual, tada pasirink port'ą kurį rodė prieš tai programa ir išsaugoti, palauk kol programa aptiks telefoną. Jei aptinka, gali vėl nustatyt Automatic nustatymą. Gali taip pat atsidaryt Device Manager ir pasižiūrėt ar nėra kokių geltonų trikampių, jei yra, tai spėju bus su Siemens kas nors susiję, tai daryk Update Driver ir naudok tas pirmas tvarkykles arba įrašytas S25....
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs udrikas

Naujokas
*
Įrašai: 19 | Karma: +0/-0
9 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus udrikas
Ats.: Padekit del Siemens CX75 prijungimo prie PC
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovo 22, 2008, 01:26 »
Tvarkyklės išarchyvuotais failais http://tinyurl.com/3y3tdu
Tvarkyklės iš S25@Once kūrėjų, kurių maža programėlė nurodo kuris portas naudojamas http://tinyurl.com/38mo2k.

Tau šiaip siūlyčiau prijungti kabelį, jei Windows sureaguos, tai atsidaryt tą S25@Once programėlę, pasižiūrėt ar rodo kurį port'ą naudoja telefonas, jei parodys, tada atsidaryt MPM, eiti į nustatymus, prie telefono aptikimo Automatic padaryt į Manual, tada pasirink port'ą kurį rodė prieš tai programa ir išsaugoti, palauk kol programa aptiks telefoną. Jei aptinka, gali vėl nustatyt Automatic nustatymą. Gali taip pat atsidaryt Device Manager ir pasižiūrėt ar nėra kokių geltonų trikampių, jei yra, tai spėju bus su Siemens kas nors susiję, tai daryk Update Driver ir naudok tas pirmas tvarkykles arba įrašytas S25....

dekuj dbr viskaS KAIP IR TVARKOJE  ;D ;D