mobiles.lt

Autorius Tema: Problemos atnaujinant FW  (Skaityta 85537 kartus)

Neprisijungęs zhukas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 123 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zhukas
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #80 Įrašytas: Vasario 23, 2005, 23:14 »
neisjungiu o reik? nu ok isjunksiu pabandysoiu bet abejoju ar veiks radau atoki bbajari dar zinot kai paspaudi*#06# poto darir buna acc plug in ar panasei atsimen ukaskada tiap budavo tia po apace nieko nebudavo o dabar tiap ira parasyta dar
acc:
none/plug in nuo pajungimo priklauso
RegDSP1:
EELITE
RegDSP2:
Patch:29/Audio: 7
RegDSP3:
ROM
CX65 dca510 FW41 WIN2000
padekime vienas kitam o ne vienas ant kito

Neprisijungęs zhukas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 123 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zhukas
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #81 Įrašytas: Vasario 24, 2005, 23:07 »
ai jauciu ant voisu neoficeliu versiju bet vistiek gal dar turit pasiulimu kaip man pasikeist ta sw41 ji mane uzkniso negvai  :-X nesamone 43 gal gereu bet ir tos neina
CX65 dca510 FW41 WIN2000
padekime vienas kitam o ne vienas ant kito

Neprisijungęs xenix

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +0/-1
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus xenix
Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #82 Įrašytas: Vasario 27, 2005, 02:18 »
isirashiau as ir 43 fw bet sh... gaunasi... nes ten tipo apsauga padidinta nuo neoriginaliu kabeliu (neoriginalus - tai tas kuris yra su microchipu:)) kiti (com, usb:)) yra originalus arba ju kopijos. tai vat kaip atnaujinti arba perrashyti softa i senesni, kad veiktu laidas: siunciam softa is cia http://www.allsiemens.ru/flash/ siunciam 300 varianta (lietuviams:)) ir paleide tai ka parsiunciam, paspaudziam start, po paspaudimo pamatom kazka panashaus "can't ping phone" (tiksliai neatsimenu, bet zinau kad raudonas fonas buna:) tada pazymim varnele ten kur uzrashas pre-chek, kai ji pazymim ismeta lentele, nesigilinam i ja ir spaudziam ok, tada isjungiam tel ir spaudziam start & close, kai paspaudziam, tada reikia viena karta spustelet tel on/off mygtala, pamatom jog softas isirashineja, eijnam kavos gert, griztam, dar paspoksom i ka nors ir viskas :]]] kaip sako geros kloties :] beja viskas buvo parasyta zaliems arba pusiau zaliems :)))

Neprisijungęs zhukas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 123 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zhukas
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #83 Įrašytas: Vasario 27, 2005, 11:48 »
tai tada as zales nes visak  suporatau dekui tau zmogau uz tia labai tavo karma pakyla vienu leveliu

parasysiu kaip sekes atnaujinant
redaguota:
nu va viskas veikia db gryzau preie 25 versijos hmmm nebutinai reik spaust start ant clodse galim ir start uzdejus varnele nuo pre check ir butinai paspaust ijungimuo miktuka trumpaiu
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 28, 2005, 15:35 sukūrė zhukas »
CX65 dca510 FW41 WIN2000
padekime vienas kitam o ne vienas ant kito

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #84 Įrašytas: Vasario 28, 2005, 06:39 »
siunciam softa is cia http://www.allsiemens.ru/flash/ siunciam 300 varianta (lietuviams:))

CIA lygiai tas pats softas viename irase :P
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs vitka

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus vitka
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #85 Įrašytas: Kovo 02, 2005, 19:12 »
Parsisiunciau is www.siemens-mobile.com firware updeita ant cx65 a303, bet kai tik paleidau updeitint, uzluzo ant 14 procentu, ismete uzrasa "30a corrupt software update was aborted by mobile". Dabar nei tilifas ysijungia, nei reaguoja i pakroveja, tik ta pacia programa leidzia perinstaliuot, bet vel ant 14 procentu uzstrigsta. Bandziau batarke isimt ir vel ydet, bet nieko. Turiu USB originalini ir COM port laidus.
Pas mane buvo SW 12. Kaip atstatyt tilifa, prasau padekit kas galit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ??? ??? ??? ??? ??? ???

Neprisijungęs Zakix

Žinovas
***
Įrašai: 431 | Karma: +11/-10 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Zakix
Connecting....
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #86 Įrašytas: Kovo 02, 2005, 19:28 »
Pabandyk is kitur ta pacia versija atsisiut. Gal is siemens-club pazeista kokia ar dar kas...
CX65   CX75   M55   DCA510 neoriginalas DCA540 original

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #87 Įrašytas: Kovo 03, 2005, 12:30 »
Vitka: koks pas tave USB laidas? Su kuriuo atnaujint bandei, com ar usb? ar tik USb originalus ar ir COM originalus? smulkiau aprasyk tada gal ir padesim

o siaip gali bandyt su WinSwup atnaujint
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs vitka

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus vitka
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #88 Įrašytas: Kovo 03, 2005, 17:02 »
Turiu USB DCA-540 ir COM DCA-500(neoriginalas). Bandžiau WinSwup su USB ir COM laidais bet nieko. USB laido is vis nesuranda, o per COM'ini laida pakimba ant 14 procentu ir ismeta ta pati uzrasa. Gal tai neveikia del to, kad anksciau esu keites menu iconus? Dar esu panaikines kameros garsa. ??? ??? ??? ???

Neprisijungęs vitka

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus vitka
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #89 Įrašytas: Kovo 03, 2005, 17:20 »
PALAUKIT, pabandziau su WinSwup dar karta ir isejo...........Ziauriai aciu jums visiems, liku skolingas. Visas softas atsinaujino, bet uztruko apie puse valandos. Lieku jums skolingas ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Neprisijungęs doncikas

Naujokas
*
Įrašai: 15 | Karma: +0/-1 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus doncikas
del laido?
« Atsakymas #90 Įrašytas: Kovo 08, 2005, 15:41 »
O kodėl negalima permetinėti su DCA-540 update i telefą? ( pas mane laidas tai DCA-540), o dabar nežinau ką daryti. Ar verta bandyti su šiuo laidu? ??? ??? ??? ???

Neprisijungęs Iceman

Žinovas
***
Įrašai: 694 | Karma: +51/-4 | Lytis: Vyras
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Iceman
Ats.: del laido?
« Atsakymas #91 Įrašytas: Kovo 08, 2005, 15:52 »
O kodėl negalima permetinėti su DCA-540 update i telefą? ( pas mane laidas tai DCA-540), o dabar nežinau ką daryti. Ar verta bandyti su šiuo laidu? ??? ??? ??? ???
Negalima todel, nes paprasciausiai Updaitas neranda sio (dca-540) kabelio... Jeigu surastu, tai galetu Updaitinti 8)
  • S5

Neprisijungęs dieduska

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +11/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus dieduska
kas geriau jei ne Siemens
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #92 Įrašytas: Kovo 31, 2005, 10:24 »
as dabar atnaujinau savo fw is 25 iki 41, ir nuo to laiko per laida negaliu prisijungti prie savo kabelio  :-\ Mano kabelis is x55 serijos neorginalus, bet pries updeitinant fw viskas buvo gerai. Gal kas zinot kas galejo nutikti ?  ???  ::)
cx65 sw50 + paches + winXP + Dca-510 neorginalus

Neprisijungęs sauliss

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 70 | Karma: +3/-1 | Lytis: Vyras
50 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus sauliss
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #93 Įrašytas: Kovo 31, 2005, 12:05 »
as dabar atnaujinau savo fw is 25 iki 41, ir nuo to laiko per laida negaliu prisijungti prie savo kabelio  :-\ Mano kabelis is x55 serijos neorginalus, bet pries updeitinant fw viskas buvo gerai. Gal kas zinot kas galejo nutikti ?  ???  ::)

Greičiausiai tau teks arba gražinti 25 versiją, arba truputį perdaryti kabelį, nes nuo 36 versijos daug kas skundžiasi, kad neoriginaliu kabeliu dirbti nebeįmanoma.
Paskaitinėk štai čia: http://www.mobiles.lt/patarimai/kabeliai/siemens_kabeliai
Padėkime vienas kitam, o ne vienas ant kito...

Neprisijungęs dieduska

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +11/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus dieduska
kas geriau jei ne Siemens
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #94 Įrašytas: Balandžio 01, 2005, 21:56 »
Sauliss dekui uz si straisniuka, bet as jau juo pasinaudojau pries dvi dienas, viskas ore  ;) Bet as tik varza litavau ne prie antgalio, o toj dezutej viduri laido. Bet man viskas dabar veikia ciki, bet vat sitas sw keitimas neveikia, naudoju CX65250100.xbz_update.exe, ir man jis neina, beda  :-\
cx65 sw50 + paches + winXP + Dca-510 neorginalus

Neprisijungęs sauliss

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 70 | Karma: +3/-1 | Lytis: Vyras
50 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus sauliss
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #95 Įrašytas: Balandžio 01, 2005, 22:31 »
Sauliss dekui uz si straisniuka, bet as jau juo pasinaudojau pries dvi dienas, viskas ore  ;) Bet as tik varza litavau ne prie antgalio, o toj dezutej viduri laido. Bet man viskas dabar veikia ciki, bet vat sitas sw keitimas neveikia, naudoju CX65250100.xbz_update.exe, ir man jis neina, beda  :-\
Na kuriam gale  tu varžą prilituosi - neturi reikšmės - svarbu kad ji būtų ten kur jai priklauso. ;)
Na o pažeminti versiją su oficialiais atnaujinimais tau ir neišeis. Gausi naudoti serviso atnaujinimus (WinSwup).
Apie atnaujinimus gali paskaityt cia: http://www.mobiles.lt/index.php?option=com_smf&Itemid=113&?topic=206.0.
Serviso atnaujinimus gali rasti cia: http://www.mobiles.lt/index.php?option=com_smf&Itemid=113&?topic=8.0.
Padėkime vienas kitam, o ne vienas ant kito...

Neprisijungęs Vaiperis

Naujokas
*
Įrašai: 8 | Karma: +0/-0
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Vaiperis
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #96 Įrašytas: Balandžio 10, 2005, 19:16 »
Tuomet turiu toki klausima: koks yra skirtumas tarp winswup ir oficialaus updeito? zinau, kad pats atnaujinimo procesas skiriasi, bet koks skirtumas tarp jau irasytu siu dvieju? Nes nezinau ar verta du kart keisti man softa, kad sugrazinciau sw25 is sw41...

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #97 Įrašytas: Balandžio 13, 2005, 06:39 »
Citata
koks yra skirtumas tarp winswup ir oficialaus updeito? zinau, kad pats atnaujinimo procesas skiriasi, bet koks skirtumas tarp jau irasytu siu dvieju?
Jokio
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs AMDGedas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 68 | Karma: +1/-1 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus AMDGedas
cx65
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #98 Įrašytas: Balandžio 15, 2005, 13:03 »
nepykit nes gali but kad kartojuosi su siuo klausimu. tai vat norejau paklaust kokie pliusai ir minusai 43 ir 47 softe? ar apsimoka updatint nuo 41 softo? patarkit ar apsimoka grizt prie 25.... labai dekui :D
cx65 + 41 soft + com cabel (org) + WinXP

Neprisijungęs Diumaz

Naujokas
*
Įrašai: 7 | Karma: +1/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Diumaz
Ats.: Problemos atnaujinant FW
« Atsakymas #99 Įrašytas: Balandžio 15, 2005, 19:06 »
Koki softa man labiausiai apsimoka deti i M65?Pas mane dabar SW04,as truputi zalias ir nezinau kuri versija yra geresne.:)padekit!
 Suprantu kad naujokas dar bet....
PAIESKA ir TAISYKLES
( Ivairiu FW + ir - )