Telefonų modeliai > DUK

Naujo FullFlash įrašymas Siemens x55/x60 serijai (Instrukcija)

(1/1)

Rytauzinas:
Jums reikės dviejų programų (Freia ir V_Klay), kurias galite parsisiųsti iš www.allsiemens.com Taip pat reikės kabelio. Kabelis gali būti su jungtimi COM arba USB (USB kabelis turi turėti dėžutė per vidurį; su USB kabeliu neturinčiu dežutės per vidurį nieko nepadarysit). Be viso šito reikės telefono su sugedusia ar kitaip pažeista programine įranga.
     Eiga

* 1. Parsisiunčiat programas ir įrašot į kompiuterį.
* 2. Atsidaro programą V_Klay ir pasirenkate turimą modelį su prierašu (bootcore bug)
* 3. Išsirenkate portą. COM kabelis dažiniausiai naudoja COM1. USB kabelis - COM3 arba COM4.
* 4. Pasirenkate greitį (parašyta "baud" ir skaičiukai). Jei COM kabelis, renkatės 115200. Jei USB - 921600.
* 5. Spaudžiate "Refresh" mygtuką, o kai lentelėje pamatote užrašą "connecting.... shortly Press Power or try to disconect then connect phone again when it is on" trumpai paspaudžiate įjungimo/išjungimo mygtuką ir palaukiate kol prisijungs. Jeigu nepavyksta, žiūrėkite skiltyje "kaip patchinti", manau turetumėte rasti atsakymą ten.
* 6. V_Klay programoje spaudžte skiltį Flasher ir visur nustatę FullFlash spaudžiat "Read meomory". Programai baigus nuskaityti jūsų telefono atmintį, spaudžiat "Safe file..." mygtuką ir išsirenkate saugią vietą savo FullFlash'ui. FF bus reikalingas jeigu ši instrukcija nepavyks, jūs galesite atstatyti telefoną tokį koks jis buvo.
* 7. Parsisiunčiat kito telefono FullFlash. Iš kur siųstis? Tai priklauso nuo telefono modelio, rašykite modelį komentaruose, o mes pasistengsim atrašyti iš kur FF siųstis.
* 8. Naujo FF įrašymas. V_Klay programoje spaudžiam Flasher skiltį, išsirenkame "Open file" mygtuką ir tada išsirenkame\surandame kito telefono FullFlash jūsų kompiuteryje ir jį atidarome/pasirenkame.
* 9. Spaudžiam "Write Memory" mygtuką.
* 10. Laukiame apie valanda jeigu kabelis COM, apie 20 minučių jeigu kabelis USB. Tai priklauso nuo greičio (baund).
* 11. Baigus darbą, tvarkingai atjungiam telefoną nuo kabelio ir išimam jam bateriją, įdedame ją atgal ir vėl prijungiam prie kompiuterio.
* 12. Atsidarome programą Freia (naudosim ją IMEI sulyginimui/atrišimui) ir spaudžiam "Unlocking Funkctions".
* 13. Atsidariusiam lange spaudžiame "Direct unlock no map saved" ir šalia esančiam lange spaudžiat "Use original imei".
* 14. Programai paprašiu, reikės paspausti išjungimo\įjungimo mygtuką (taip pat kaip ir V_Klay).
* 15. Jeigu programa Freia nereguoja į jūsų paspaudimą išjungimo\įjungimo mygtuko, tada reik keisti nustatymus programos.
* 16. Jeigu viskas tvarkoje, programai baigus darbą atjungiame telefoną nuo kompiuterio, išimam bateriją, įdedame atgal ir mėginame įjungti. Jeigu viskas pavyko, telefonas įsijungs. Darbas baigtas.
P.S. už sugadintus/neveikiančius telefonus neatsakau. Jeigu "kreivos rankos" pas jus, manęs nekaltinkite... :D

Pagarbiai By RTS

Arnutis007:
superine tema... ;) is kur sl55 ff atsisiust?

Wyshniukas:

--- Citata iš: Arnutis007  Vasario 11, 2007, 15:19 ---superine tema... ;) is kur sl55 ff atsisiust?

--- Baigti citatą ---

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=4DFDAAE725EA5EDE

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją