Programos > Siemens programos

V_Klay 3.2 (new)

<< < (2/3) > >>

W!RTU@L:
Man tai neconnectina CX65 prie Vklay nzn. kodel ar kad Baud bloga pasirinkau ir kad porta ar gal kabelis nepritaikytas tam nu nzn. Pas mane V_Klay 3.2(new) SW41 DCA-500 (kabelis) turiu kruwa patchu bet tas V_klay tik man neaishkus kazkoks.Padekit labai prasau !!! Busiu dekingas!!!

zhukas:
taip tiuap kebryte man ir tiapo buvo tai vat matot ten virsui ira desinei visokiu miktuku as juos praleidau dabar viskas ok veikia nu bl po karta visus raleidua kazianu kuri riekejo atsirado kaskoks pasvord patschas ir ant juo nustacius puokei veikia nezinau nemoku paaiskint

W!RTU@L:
Nu apsurdas kazkoks darau cx65 (password boot) ten baud padarau 57600 tep kaip adminas sake o ikusu jau isjungta mob. ir ka spustelio biski ta migtuka tai uzsikrauna 2-3 pagaliukai ir vsio dar ta paspaudi dar kokie 2 uzsikrauna ir tep begalo bekrasto Connecting...shortly press red button or try to disconnect  and connect telephone when it is off!!!!

Wyshniukas:
Kad naudoti password boot reikia pirma sugeneruoti atrakinima. Kiek man zinoma, yra passwordo generatorius (pats paskutinis mygtukas, desinej pusej prie exit). Sugeneruotas raktas issaugomas i C:\Program Files\Vi-Soft\V_KLay\utils\papuas_key , kuri veliau irasius atrakinimas bootcore,bent jau taip manau. Daba jau galima naudoti password boot ir V_Klay turetu aptikt telefona. Dar neteko isbandyt, bet tikiuosi greitu laiko pratestuot :)

W!RTU@L:
Nu gerai man jis issisaugojo o kas dabar kaip ji kazkokiu budu reikia kazkaip irasyti kazkur... ??? ::) :P

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją