Programos > Siemens programos

SiMoCo

<< < (3/10) > >>

Boubas:
As naudoju 2.1.4 turiu seriala veikia be problemu, tik gaila kad negalima perkelt vienu metu keliu nuotrauku reikia po viena

OpinionDSC:
Tie kas naudojat SiMoCo tai priesh jungiant naudojat ATenabler ar ne? Man MPM paleidinejant ne visalaik isheina, tai gal tikrai verta SiMoCo ishbandyt?

Darknez:

--- Citata iš: Boubas  Vasario 12, 2005, 10:37 ---As naudoju 2.1.4 turiu seriala veikia be problemu, tik gaila kad negalima perkelt vienu metu keliu nuotrauku reikia po viena

--- Baigti citatą ---
Na bent jau ant 2.1.8 tai eina kelt falus po kiek nori


--- Citata iš: OpinionDSC  Vasario 12, 2005, 11:30 ---Tie kas naudojat SiMoCo tai priesh jungiant naudojat ATenabler ar ne? Man MPM paleidinejant ne visalaik isheina, tai gal tikrai verta SiMoCo ishbandyt?

--- Baigti citatą ---
Na as tai naudoju ATEnabler, na man tai tikrai gereu SiMoCo wisalaik iskart paleidzia, o ir man newisada iseina MPM paleist is pirmo karto :-\
bandyk, isirasyk ir pats tuo isitikinsi ;)

Zakix:
Tai turit ta 2.1.8 su serial???? (galetumet atsiust) Nes as naudoju 2.2.0 beta todel ir nera ckreko :( Man reik naudot ATenabler, nes kitaip nepajungiu nei MPM nei simoco. Pripazistu kad MPM sunkaiu suranda tel

Boubas:
kazkur sitam forume skaiciau akd kai apdeitini sw i 41 tai neranda mobo poto, na tai va galiu pasakyt kad viskas veikia gerai pries pora val apdeitinau irasaiu simoco 2.2.0b be cracko ir veikia kuo geriausiai :) Dabar ieskosiu cracko
Na stai pagaliau radau sn 2.2.0b
           UFSE4-10ETQ-LBNET-QH41H-MSI16-E4SG5-6D
           0GJRB-10ETQ-LBNER-SOH31-A5035-F48O1-6E
           UV357-10ETM-O3020-OPHCF-20I2N-MEC01-1I
naudokites i sveikata
P.S. isbandciau tik pirma kiti irgi turetu veikt

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją