Programos > Siemens programos

SiMoCo

<< < (4/10) > >>

gytux:

--- Citata iš: Boubas  Vasario 12, 2005, 10:37 ---As naudoju 2.1.4 turiu seriala veikia be problemu, tik gaila kad negalima perkelt vienu metu keliu nuotrauku reikia po viena

--- Baigti citatą ---
nu cia tai biski apsirinki... pas mane sita versija ir keli po kiek nori failu, nesvarbu ar foto ar klipus ar dar ka nors... tiesiog pazymi ka reikia ir kopini :) gal kazka netaip darai...

rokutis:
Boubas galiu viena dalyka pasakyt, seip windowsuose pagal nutylejima yra padarytas toks triukas: paspaudi ant vieno failo, ir jei nori paimt dar viena prie to pazymet spaudi CTRL ir su pele pabaksnoji ta kur dar nori irgi paimt, tas dalyaks veikia ir simoco exploreryje ;]

Zakix:

--- Citata iš: rokutis  Kovo 13, 2005, 12:54 ---seip windowsuose pagal nutylejima yra padarytas toks triukas: paspaudi ant vieno failo, ir jei nori paimt dar viena prie to pazymet spaudi CTRL ir su pele pabaksnoji ta kur dar nori irgi paimt, tas dalyaks veikia ir simoco exploreryje ;]

--- Baigti citatą ---
Sitam reikalui yra klavisas Insert.

Buvau rades SiMoCo 2.2.0b liktais, net nezinau ar cia naujausia  ???

Lyncexx:

--- Citata iš: Zakix  Kovo 13, 2005, 13:09 ---Buvau rades SiMoCo 2.2.0b liktais, net nezinau ar cia naujausia  ???

--- Baigti citatą ---
Naujausia yra 2.2.2.a pagal mane, per google ieskojau tai net 2.2.2.b dar nera
siustis cia parsisiuntus pervardinti pletini is *.zip.bin i *.zip
kodai viduje archyvo

new_vilnietis:
Gal kas žino kaip išinstaliuoti šita Simoco. Niekur nerandu uninstall iconos. ??? ??? :'( :-[

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją