Operatoriai > Ežys

Ežys WAP

(1/2) > >>

RealList`:
Man kilo toks klausimas, dabar jei naudojiesi ežio wap internetu yra 1Mb - 1Lt. Jei pavyzdžiui aš naršau po kokį wap.one.lt ar wap.mobiles.lt ir nieko nesisiunčiu, tik naršau, ar man nuskaitys iš sąskaitos pinigų?

haumeriux:
jo siektiek nuskaito ziurit kiek tu po psl laiko  vaiksciosi.vistiek kai atidarineja wap swetaines siunce paveiksliukus i pns.

Wyshniukas:

--- Citata iš: RealList`  Liepos 16, 2006, 10:59 ---Man kilo toks klausimas, dabar jei naudojiesi ežio wap internetu yra 1Mb - 1Lt. Jei pavyzdžiui aš naršau po kokį wap.one.lt ar wap.mobiles.lt ir nieko nesisiunčiu, tik naršau, ar man nuskaitys iš sąskaitos pinigų?

--- Baigti citatą ---

Žinoma kad kažkiek nuskaičiuos... Jeigu SE turi duomenų parsiuntimo/išsiuntimo skaitliuką, padaryk Reset ir užeik į kokį forumą, parašyk ką nors ir tada pažiūrėk kiek kb išnaudojo :)

KT819GM:

--- Citata iš: Wyshniukas  Liepos 16, 2006, 13:26 ---
--- Citata iš: RealList`  Liepos 16, 2006, 10:59 ---Man kilo toks klausimas, dabar jei naudojiesi ežio wap internetu yra 1Mb - 1Lt. Jei pavyzdžiui aš naršau po kokį wap.one.lt ar wap.mobiles.lt ir nieko nesisiunčiu, tik naršau, ar man nuskaitys iš sąskaitos pinigų?

--- Baigti citatą ---

Žinoma kad kažkiek nuskaičiuos... Jeigu SE turi duomenų parsiuntimo/išsiuntimo skaitliuką, padaryk Reset ir užeik į kokį forumą, parašyk ką nors ir tada pažiūrėk kiek kb išnaudojo :)

--- Baigti citatą ---

 ;D zinoma kad SE turi skaitliuka :)

Pyplaxxx:
Geriau oer telefa nenarsyt beprasmiskas pinigu metymas  O|-)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją