Programos > Siemens programos

Padėkit!Užlūžo MPM ant PC

(1/2) > >>

egiuxz:
Ka daryt,uzluzo Phone Explorer,o perdiegiant raso error-1610 ir tas pats dedent diska.PADEKIT

Wyshniukas:

--- Citata iš: egiuxz  Rugsėjo 18, 2006, 14:48 ---Ka daryt,uzluzo Phone Explorer,o perdiegiant raso error-1610 ir tas pats dedent diska.PADEKIT

--- Baigti citatą ---

Užlūžo P.E., o tai kaip jis tau užlūžo? Tu gal kartais pirma ištrynei iš PK failus ir tik tada vėl pradėjai perrašyti programą ar per MPM Setup?
Informacijos daugiau pateik.

egiuxz:
Kas tas PK?O man pakibo mpn,pe,gprs asistant.Nu zodziu kai pakibo viskas,isinstaliavau,isinstalines istryniau mpn folderi tarp Program Files.Paskui idejau diska,einiu i mpn setup,pradzioj duoda lentele kur galima pasirinkt kokiu komponentus rasyt.Pasirenku,o kai pasirodo rasymo juosta su procentais,ismeta kazkokia lentele su 1610 erroru.

Wyshniukas:

--- Citata iš: egiuxz  Rugsėjo 19, 2006, 10:45 ---Kas tas PK?O man pakibo mpn,pe,gprs asistant.Nu zodziu kai pakibo viskas,isinstaliavau,isinstalines istryniau mpn folderi tarp Program Files.Paskui idejau diska,einiu i mpn setup,pradzioj duoda lentele kur galima pasirinkt kokiu komponentus rasyt.Pasirenku,o kai pasirodo rasymo juosta su procentais,ismeta kazkokia lentele su 1610 erroru.

--- Baigti citatą ---

PK turėjau omeny PC.
Jeigu pakibo reikėjo tiesiog per Task Manager viską atjungti ar PC perkrauti.
O tu kokius komponentus pasirenki, gal pasirenki Lotus sinchronizaciją, o jos neturint automatiškai išmeta error. Šiaip gali pabandyti Disk Cleanup HDD padaryt, o tada su kokiu CCleaner registrą išvalyt ir tada bandyti įrašinėti MPM.

egiuxz:
Kad ne pedsako niekur nera kompe to mpn.O Renkuosi,kad tik phone explorer irasytu,prie custom.
Ir dar,gal yra kokia kita programa,kaip mpn,leidzianti po tel failu sistema narsyt?

Yra REDAGUOTI mygtukas dešinėje pusėje, nebūtina rašyti keletą atsakymų iš eilės. Vyr. Moderatorius

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją