Ne į temą > Filmai

Deja Vu

(1/1)

Wyshniukas:
Oficiali "Deja Vu" filmo svetainė ČIA
IMDb svetainėje ČIA
Filmo teaser ir trailer galima rasti ČIA


Aš visai nesiruošiau žiūrėti šiandien filmų, bet paleidus šį, daugiau nieko nebeliko ką daryti tik kaip visą peržiūrėti. Filmas yra tempo veiksmo su truputį Sci-Fi elementais ir tiesiog prikausto prie ekrano nuo pat pradžios (asmeniškai mane) bei norisi sužinoti vis dėlto kuo viskas pasibaigs. Mano nuomone, filmas vertas dėmesio :)
Kiek teko žiūrėti filmų su Denzel Washington, niekad nenusivyliau...tikiuosi ir jūs kurie gal kartais žiūrėsit šį filmą.

VaVis:
Pagaliau atsisiunčiau filmą ir jį pažiūrėjau, tik gaila, kad kokybė buvo TS  :( nors parašyta buvo DVDrip  :-\

Mano nuomone filmas tikrai geras, nieko blogo apie filmą jį negaliu pasakyti  :laugh: Būtinai jį pažiūrėkite  ;)

ConnectIT:

--- Citata iš: VaVis  Sausio 04, 2007, 21:39 ---Pagaliau atsisiunčiau filmą ir jį pažiūrėjau, tik gaila, kad kokybė buvo TS  :( nors parašyta buvo DVDrip  :-\

Mano nuomone filmas tikrai geras, nieko blogo apie filmą jį negaliu pasakyti  :laugh: Būtinai jį pažiūrėkite  ;)

--- Baigti citatą ---

Pažiūrėk gera kokybe (šiandien jau neturėtų būti sunku rasti) ir pabandyk parašyti vertinimą iš naujo. Nes "filmas yra filmas" ir "nieko pasakyti negaliu" šiam filmui labiau įžeidimas, nei komentaras. :D

-NOKIA-:
tas geras, ziurejau pora kartu net  :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją