mobiles.lt

Autorius Tema: e1000 baterija  (Skaityta 1893 kartus)

Neprisijungęs -etcka-

Naujokas
*
Įrašai: 35 | Karma: +0/-0
12 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -etcka-
e1000 baterija
« Įrašytas: Sausio 13, 2007, 02:56 »
nzn kaip kitiemsa e1000 turetojams bet man motorolos baterija laiko tik apie para, kazkaip noretusi kad bent jau dvi ar tris dienas. Ar nepakenktu baterijai jai is tarkim kokio l7 ar l6 nukopinciau battery backup ir imesciau i savaji tel, ar ilgiau tada ji laikytu?



"the E1000 battery setting's are thye best i'v EVER EVER had!
since i flexed my phone to the C975....day after i flash to the symiban 1.3 and the battery auntill now on 3 lines......wich means allmost 34 hour's of battery with listening to MP3's in the build in player and do seem edit's.......i can't tell you if it's the E1000 battery thing cuz i replaced my 005b seem with the L7 one so mybe it's this but i'm just impresed for now......."
ps ce is forimo, nepamenu is kokio




ir dar vienas klausimelis:
kodel neveikia mygtuku apsvietimas, o ekrano veikia, gal takeliai kokie nudege, ar gali buti softas kaltas?
Įrašyta: Sausis 11, 2007, 13:30
tai negi nieks nieko nzn, gal mano klausimai per kvaili  :laugh:

Neprisijungęs ALEX-GSM

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 60 | Karma: +0/-1 | Lytis: Vyras
16 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ALEX-GSM
Ats.: e1000 baterija
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 14, 2007, 09:35 »
Baterija ir man laiko parą, bet aš prie to jau pripratau. Šeip mano tel nenaujas ir baterija jau pasenusi gal dėl to taip trumpai laiko. O dėl to backup`o man atrodo nieko nebus, nes čia nuo baterijos ir telefo elektros sunaudojimo priklauso. Daug energijos ima ekranas. Gali nusipirkt galingesnę bateriją.  Dėl apšvietimo nežinau, pabandyk softą perrašyt, jei nieko nebus nešk pas meistrą.
  • NOKIA N70