Programos > Įvairūs įrankiai

V_KLay Password generavimas

(1/7) > >>

pieniuxas:
Tai va, yra tokia beda, kai programa V_KLay pradeda jungtis su telefu ismeta errora, del kazkokio pasvordo. Girdejau, kad ji reikia kazkaip "pasigaminti", bet su kokia programa ir kaip?Gal galit kasnors aprasyt, kaip tai padaryt???  Sorry, jei panasiu temu jau yra, bet juose reikialos info neradau..;)

Wyshniukas:
Kaip tiksliai viska daryt negaliu pasakyt, bet galiu pasakyt kaip ji sugeneruot. Jei nori naudot Password boot funkcija, sone V_Klay programos yra kaip linkas [Skaiciumi 2 nuotraukoj] Kiek zinau per ji generuojas [Skaiciumi 3 pazymeta], bet generacija gali ir ilgai uztrukti. Kazkur forume skaiciau kad net iki valandos :)

[prisegtas failas istrintas administratoriaus]

pieniuxas:
Jo, sita kaip ir zinojau, tik as pasiekdavau sita lenyele per v-klay failus. Man koda sugeneruoja per kokia min, rodo, kad viskas gerai, bet kaip bndau jungtis, ismeta ta pati errora.. ka daryt? ???

dieduska:
na as tai sugeneravau, kaip wysniukas rase ir paskui ant chaos bootpach pradejau pachint, man tai dabar viskas ciki  8)

skierys:
Nu sakes neina susigeneruot man dauguma com portu praziurejau netinka!kazka matyt netiksliai darau? parasykit kaip jums isejo pasidaryt!?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją