Telefonų modeliai > DUK

SonyEricsson programavimas 'Third party' priemonemis.

<< < (2/6) > >>

lg:

--- Citata iš: KT819GM  Sausio 30, 2007, 17:58 ---K700 darosi ne per DCU-60, tai reikstu kad reiktu persidaryti savo dcu-11 kabeli, ir tuomet butu galimybe persiprogramuot paciam. Tik klausimas ar tam yra kokia paklausa, ar idomu.

--- Baigti citatą ---
Paklausa manau tikrai butu, nes visu pirma ir man paciam idomu  :) (manau, kitiem taip pat)

stemo4:
Kazko nesusijungia. Paspaudus flash ir ikisus kabeli apacioj raso Waiting for phone.. kol tas isijungia galu gale. Su wotan client tai susijungdavo. Is pradziu dar kazkoks flash driveris susiinstaliavo. Ko cia dar truksta?

KT819GM:

--- Citata iš: stemo4  Sausio 31, 2007, 09:57 ---Kazko nesusijungia. Paspaudus flash ir ikisus kabeli apacioj raso Waiting for phone.. kol tas isijungia galu gale. Su wotan client tai susijungdavo. Is pradziu dar kazkoks flash driveris susiinstaliavo. Ko cia dar truksta?

--- Baigti citatą ---

O laikai nuspaudes 'C' kisdamas kabeli i aparata? Siaip gali but pc problema, tiksliau su draivers.

@all
K700i programavimo DUK siandien parasysiu. Tad nepabekit tie kam idomu.

stemo4:
Laikau zinoma. O jei ir susijungtu,tai pas mane cid49 o jo gflash lyg ir nepalaiko??

KT819GM:

--- Citata iš: stemo4  Vasario 01, 2007, 13:08 ---Laikau zinoma. O jei ir susijungtu,tai pas mane cid49 o jo gflash lyg ir nepalaiko??

--- Baigti citatą ---

Turi jungtis, o CID 49 palaiko.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją