mobiles.lt

Autorius Tema: eBay  (Skaityta 71936 kartus)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: eBay
« Atsakymas #140 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2011, 18:26 »
Vienu zodždiu
Užsaliau batarkę , aprašyme nurodyta made in hungary, not in china.
darau užsakymą, Siuntinį gaunu kaip ir nurodyta , bet kai jį pamatau, iš kart einu fotiko.
Iš kart matau ,kad įpakavimas pažeistas, einam toliau, išimu batarkę iš celofano, į akis krenta vizualiai matoma deformacija, nu ir visiškai pribaigė užrašas made in china.

Tą pačią minutę jungies į eBay ir kontaktuoji pardavėją dėl "item not as described, false advertisment". Jei pasako, kad nekeis...iš karto Dispute daryk. Tiesą pasakius iš karto gali Dispute/Claim jei nori tikrai laimėti šioje situacijoje.
Šiaip baterija atrodo kiek išsipūtus arba tik siluetai man tokie matos.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs wixx912

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 109 | Karma: +45/-1 | Lytis: Vyras
30 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus wixx912
Ats.: eBay
« Atsakymas #141 Įrašytas: Rugsėjo 12, 2011, 20:33 »
Vienu zodždiu
Užsaliau batarkę , aprašyme nurodyta made in hungary, not in china.
darau užsakymą, Siuntinį gaunu kaip ir nurodyta , bet kai jį pamatau, iš kart einu fotiko.
Iš kart matau ,kad įpakavimas pažeistas, einam toliau, išimu batarkę iš celofano, į akis krenta vizualiai matoma deformacija, nu ir visiškai pribaigė užrašas made in china.

Deformacija tokia nežymi neturėtų pakenkt,
o antra, tai kad B L-5C baterijos būna ne tik "Made in Hungary"  :P
Pats originalių (tikrai originalių ;D) užsisakinėjęs buvau, tai lygiai tokias pat, kaip taviškes, "Made in China" gavau.
Originalas bus tikriausiai, dar juk ne iš kiniečių siunteis, pirmas įspūdis dar ne pabaiga ;)

Tą pačią minutę jungies į eBay ir kontaktuoji pardavėją dėl "item not as described, false advertisment". Jei pasako, kad nekeis...iš karto Dispute daryk. Tiesą pasakius iš karto gali Dispute/Claim jei nori tikrai laimėti šioje situacijoje.
Šiaip baterija atrodo kiek išsipūtus arba tik siluetai man tokie matos.

Tiksliau būtų "Item received not as described" (žinutės tema pardavėjui), o dispute ten yra "Open a case" pasirinkimas :)

Neprisijungęs -NOKIA-

Žinovas
***
Įrašai: 334 | Karma: +378/-12 | Lytis: Vyras
82 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -NOKIA-
Ats.: eBay
« Atsakymas #142 Įrašytas: Rugsėjo 13, 2011, 10:09 »
Man irgi reiktu tokiu bateriju, bet su Hungary gamyba  :D