mobiles.lt

Autorius Tema: LG KE970 Shine funkcionalumas  (Skaityta 2671 kartus)

Neprisijungęs metodman

Naujokas
*
Įrašai: 8 | Karma: +0/-0
12 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus metodman
LG KE970 Shine funkcionalumas
« Įrašytas: Gruodžio 10, 2007, 15:53 »
Ar ant sio modelio imanoma padidinti nupaveikluotus pveikslelius? man tik per visa ekrana rodo, o tam tikru vietu isdidint nerandu kaip? Nejau neimanoma?
kas svarbiausia sitam paveiksle
, pas mane apacioj nera padydkes ikoneles, kad meniu paspaudus didintu, ir kai meniu spaudi nieks nevyksta. Gal softas mano pasenes? bet neradau gamintojo saite naujiniu ir isvis klausimas ar ji imanoma namu salygom atnaujint? Ta flash atnaujint?

Mano versija KE970P40-07-V10h-XXX-XX MAY 11 2007

Taip pat nerandu ir kad butu galimybe fotografuojant priartinti vaizda skaitmeniniu budu

Dar pasigedau kad ant mygtuku neimanoma nusistatyt shortcutu tiesiai i programas. Nu cia man is po siemenso tokia elementrariu funkciju stoka pasijuto :D Net failu menedzeris nelankstus, beleko betkur neikelsi.


Butu malonu jei kas parasytumet kas isbandet si telefona. Gal bendrom jegom sita faina telefona priversim ne tik blizget bet ir pridetine nauda duot :D
« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 10, 2007, 17:14 sukūrė metodman »

Neprisijungęs metodman

Naujokas
*
Įrašai: 8 | Karma: +0/-0
12 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus metodman
Ats.: LG KE970 Shine funkcionalumas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 09, 2008, 15:13 »
ei chebra, atsiliepkit kas turit sita shine :D

Neprisijungęs egiuxz

Žinovas
***
Įrašai: 289 | Karma: +1/-1 | Lytis: Vyras
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus egiuxz
Ats.: LG KE970 Shine funkcionalumas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 01, 2008, 22:37 »
Turiu pigesni ke500 shine ir ten tai tikrai po Siemens i akmens amziu grizti:D Kiek zinau,tai beveik visiem naujesniem modeliam tos pacios bedos,kokios ir tau.