mobiles.lt

Autorius Tema: cx65 PACH  (Skaityta 7262 kartus)

Neprisijungęs jow

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +6/-4 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus jow
I've already found it...!
cx65 PACH
« Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 14:59 »
ee nu noriu kad btu va http://web32.silverline-s15.de/wbb/thread.php?threadid=1365taip. arba krc kaip pachinti.. nes patarimai NEVEIKIA .. o forume nieko konkretaus nerandu.. ::).. nu ir tas past su FF kaip jy pasidaryti (patarimai NEVEIKIA nes ju nera) o forume nieko konkretaus nera.. gal kas gali suteik sita info.. arba adminas TVARKA daryk nes noruodu forume primetyta y patarimus o ju nera (neveikia)..

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 17:26 »
Siaip jau pradejo veikti visi linkai, anksciau buvo kile problemu...pasiziurek dar karta :) Kad patch'us darytum ir irasinetum tau reikia V_Klay,SPC3 ir aisku DCA-510 kabelio . Su V_Klay sugeneruoji password boot, irasai ir pasidarai FF [V_Klay-Flasher-Read Memory] Turint FF gali atsidaryt su SPC3, susirandi norima keist paveiksliuka, nurodai kita ir sakykim padares flexmemory paveiksliukus [.jpg .gif .wav ir t..t] issaugai ta patch'a ir irasai i telefona :) Tikiuosi pades ;)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs jow

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +6/-4 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus jow
I've already found it...!
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 18:02 »
:) na mazdauk taip aisku.. tik va kaip ta password boot sugeneruot??? o ant fw50 eina pachint??
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 31, 2005, 18:06 sukūrė jow »

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 18:17 »
Apie generavima gali rasti CIA ir CIA O ten minimas VKD 3.2+, nurodytas kuris mygtukas, jis sugeneruos :) Pabandyk ;) O del patch'u turetu veikt.

  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs jow

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +6/-4 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus jow
I've already found it...!
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 19:25 »
nu pries man meta tokia lentele kai paspaudiuz READ MEMORY  A hardware I/O error was reported while accessing COM1 - Loader: Open: No answer from boot ChaosKey2.bin ..   :)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 19:28 »
nu pries man meta tokia lentele kai paspaudiuz READ MEMORY  A hardware I/O error was reported while accessing COM1 - Loader: Open: No answer from boot ChaosKey2.bin ..   :)

O tu turi koki kabeli, COM ar USB? Siaip reikia pasirinkti porta kuri naudoji ;)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs jow

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +6/-4 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus jow
I've already found it...!
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 19:35 »
com ant max 232 rodo DCA-510.. fw perpucia bet va cia su pach'ai xana.. tipo tas error'as del kabelio ane..?? pasirenku com1 kur tas kabelis ir yra ikistas

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 19:46 »
com ant max 232 rodo DCA-510.. fw perpucia bet va cia su pach'ai xana.. tipo tas error'as del kabelio ane..?? pasirenku com1 kur tas kabelis ir yra ikistas

Kad kiek zinau COM buna DCA-500  :-\ KABELIAI Error turetu but del kabelio, bet mes jau cia nuo temos jau krypstam...paieskok situo klausimu forume,tikrai rasi :)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs jow

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +6/-4 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus jow
I've already found it...!
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 19:50 »
na kaip as matau tai pas mane com (nes pats daraiu) :D .. o tas uzrasas tlf dca-510 ar dca-500 priklauso nuo tlf kistuko pin'u uzstrumpinimo bent jau man taip atrodo.. nors istikruju tai dabar pas mane raso acc: none .. nors kompas tlf mato ir softa perpucia.. nzn kame cia reikalas.. ???
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 31, 2005, 19:56 sukūrė jow »

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 19:56 »
na kaip as matau tai pas mane com (nes pats daraiu) :D .. o tas uzrasas tlf dca-510 ar dca-500 priklauso nuo tlf kistuko pin'u uzstrumpinimo bent jau man taip atrodo.. nors istikruju tai dabar pas mane raso pluged in: none .. nors kompas tlf mato ir softa perpucia.. nzn kame cia reikalas.. ???

Reikia geriau paskaityti linka KABELIAI
DCA-500
Privalumai: nereikalingos jokios tvarkyklės (draiveriai), galima keisti telefono programinę įrangą (SW) .
Trūkumai: nedirba su Flash'eriais

O V_Klay ir yra flash'eris ;) Trumpink pinout'us
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 31, 2005, 19:58 sukūrė Wyshniukas »
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs jow

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +6/-4 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus jow
I've already found it...!
Ats.: cx65 PACH
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gegužės 31, 2005, 20:09 »
jo kaip tik irgi ysiskaiciau.. teks kazka daryt.. bet ant kito cx65 tai rodo acc: pluged in dca-510.. o pas mane kazkokia negerove acc: none :).. nors pries ypuciant fw43 rode acc: pluged in dca-510.. nu krapstysiuos kaip nors .. aciu uz siokia tokia pagalba.. jei kils kokiu minciu rasyk. ;)