mobiles.lt

Autorius Tema: Trys klausimai dėl e616V  (Skaityta 4878 kartus)

Neprisijungęs MrTuTiS

Naujokas
*
Įrašai: 2 | Karma: +0/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus MrTuTiS
Trys klausimai dėl e616V
« Įrašytas: Vasario 24, 2008, 13:01 »
Sveiki
1. man yra problema kad kai spusteliu ta intiko knopke iskarto man pinigus nuskaiciuoja (labas kortele) na o niekur nera jokiu nsutatymu interneto. Tas APN taj tenman ir su pirmu APN ir su APN3 po intika eina vaiksciot, tik ne i visus tinklapius, tj va kaip man rasti nustatymus? Juos istrinciau ir fsio, o db ju nera...

2. Del Bluetooth. Man suranda kita telefa, ten suvedu belekoki koda kitam telefa ta koda ivedu, mumis sujungia bet nieko neina siusti...kai spaudziu ant to vardo man raso: Bluetoothconnectionto NOKIA not possiblefrom handset. Please connect from PC.
Nu taj taip iseina kad kaska per kompa turiu padaryt? USB laida turiu nu tj padekit.

3. Del LIGHT, nu del tos tipo kaip ir blykstes. anksciau budavo kadkai uzlenkiu telefa,paspaudziu ta sonine knoke pagarsinimo  sviesa isijungdavo,o dbtaip nebera, tj kur galeciau padaryti taip kaip buvo? Kur tie nustatymai?per ta settings viska (turbut :D) perziurejau....


P.S. mano Telefonas   NEC e616V
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 24, 2008, 13:34 sukūrė Wyshniukas »

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Trys klausimai dėl e616V
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 24, 2008, 13:42 »
1. http://www.mobiles.lt/forum/index.php/topic,393.0.html
2. Tau telefonas kaip ir atsakė į šį klausimą: BT prisijungimas prie Nokia nėra galima iš telefono. Prašau prijunkit prie kompiuterio. Įsitikink kad Nokia modelyje padaryta leidimas priimti failus.
3. Vis tiek nustatymuose turėtų būti kažkur, kito varianto nematau.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs MrTuTiS

Naujokas
*
Įrašai: 2 | Karma: +0/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus MrTuTiS
Ats.: Trys klausimai dėl e616V
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 02, 2008, 15:26 »
1. http://www.mobiles.lt/forum/index.php/topic,393.0.html
2. Tau telefonas kaip ir atsakė į šį klausimą: BT prisijungimas prie Nokia nėra galima iš telefono. Prašau prijunkit prie kompiuterio. Įsitikink kad Nokia modelyje padaryta leidimas priimti failus.
3. Vis tiek nustatymuose turėtų būti kažkur, kito varianto nematau.


del 2

Kad as bandziau ir su kitais telefonais, raso ta paty, viska su jais eina daryt viskas normalei, tik va ce problema yra su maniskiu telefonu, ir dar klausimas del zaidimu, ten reikalauja kaskokio ID ir passwrodo tj  kur man juos gauti? Cia butinai reikia interneto?