Operatoriai > Bitė

MiniGPS

(1/3) > >>

Denukas:
Taigi norėčiau paklausti, gal kas turit ar žinot, iš kur gauti, Bitė GSM LT LAC (LocationAreaCode) kodus? Šiaip man užtektų tiktai Kauno, bet visi irgi nepakenktų. :) Kaip suprantat šie kodai yra operatoriaus siųstuvų ir su jais galima nustatyti apytikislią vietovę. Man reikia jų MiniGPSui. Beje, man atrodo, kad locator.lt irgi orientuojasi pagal šitus kodus, gal kas galėtumėt gaut juos?

Manntas:
Čia Siemens telefonui? Jei taip, tai www.siemens-club.ru spaudi ant užrašo baza gps, arba patches.kibab.com ir tada gps files. O tada ten lentelėj susirandi operatorių, ten yra bitė gsm kaunas, jei tau Kauno reikia ir spaudi pokazat. Bet Kaunui man rodos ten nėra, bet žiūrėjau bitė gsm vilnius yra dar ir palanga yra. Va pvz Vilniui tai yra net 100 tu .tmo ar kokio tai ten formato failų. Nežinau, paieškosiu dar per google, gal ten ką nors rasiu

Denukas:
Man reik SE. Žinau aš tą saita, bet Kauno neradau. Šiap manau tie kodai turėtų būt vienodi vieno operatoriaus. Beje ačiū už pagalba!  :)

Manntas:
Na, nežinau ar šitas tau padės, bet location area code gali sužinot čia http://aspnetresources.com/tools/locid.aspx
Va pvz.: įvedi į tą langelį Kaunas ir spaudi search. Tada rodo Kauno location area code. Bet aš dar paieškosiu ;) :D :)

KT819GM:
Na isistatai net monitor ir pats surenki tuos kodus, beveik bus greiciau.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją