Ne į temą > Kita

Blevyzgos

(1/324) > >>

Wyshniukas:
Blevyzgokit apie telefonus kiek norit, kaip norit, apie ką norit ir t.t., tik forumo taisyklių nepažeiskite. Norint nepamest ryšio tarp pokalbių, naudokit Citata funkciją ;)

smiriukas:

--- Citata iš: Wyshniukas  Liepos 30, 2008, 22:48 ---Blevyzgokit apie telefonus kiek norit, kaip norit, apie ką norit ir t.t., tik forumo taisyklių nepažeiskite.

--- Baigti citatą ---
Okey Dokey. Na tai kas ka veikiat su savo telefonais idomaus? Metot? Zaidziat furbola? Ar panasiai? :) As siaip tik paardyt megstu,nemetau.. :laugh:

bronius69:
Į temą


PS.Manau reikia temos bendrai blevyzgom.Pastoviai pokalbiams  :)

VaVis:
Hahahahahahaha  :biggrin:

Aš tai palandžiot po softą mėgstu ir paskui moku pinigus , kad pataisytų ... Man tai baisiai patinka

 :P

O pvz mano brolis tiek SMS rašo , kad jau 4 telefoną sugadino  :biggrin: Tai mygtukai ima neveikti,tai SMS nebegauna, tai sudrasko korpusą ,kad galėtų mygtuką paspaust.
Ir visi tie telefonai yra NOKIAAAAAAAAA  :eek: :eek: :eek:  :biggrin:  Jam NOKIA geriau neduot xD

Wyshniukas:

--- Citata iš: smiriukas  Liepos 30, 2008, 23:08 ---Na tai kas ka veikiat su savo telefonais idomaus? Metot? Zaidziat furbola? Ar panasiai? :) As siaip tik paardyt megstu,nemetau.. :laugh:

--- Baigti citatą ---

Na aš kol kas pagal paskirtį naudoju, bet klaviatūra žybsėt pradėjo...teks traukt atsuktuvus iš dėžių :D
Šiandien dar iPhone 3G rankose teko paturėt. Lengva kaladėlė pasirodė po 2G versijos, bet nieko naujo tiesą pasakius ir nepamačiau...išskyrus savininkės tatoo ;) Kas tikriausiai patiko, tai GPS tikslumas ir mygtukas šone perjungti į tylų režimą. GPS tikrai stulbinančiai veikė, autobusu važiuojant labai tiksliai rodė kurioje vietoje esi. Įdomu kaip taip tiksliai nustato.


--- Citata iš: bronius69  Liepos 30, 2008, 23:16 ---Į temą

PS.Manau reikia temos bendrai blevyzgom.Pastoviai pokalbiams  :)

--- Baigti citatą ---

Dar jis gyvas? Aš maniau kad jį jau seniausiai nurašė lietuvaičiai.
P.S. Be problemų :)


--- Citata iš: SieraGold  Liepos 30, 2008, 23:25 ---Hahahahahahaha  :biggrin:
Jam NOKIA geriau neduot xD

--- Baigti citatą ---

Jam reikėtų http://www.mobiles.lt/forum/index.php?action=gallery;sa=view;id=58 - atsparus ir su Nokia meniu, gal atlaikytų ilgiau nei eilinė Nokia.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją