mobiles.lt

Autorius Tema: Blevyzgos  (Skaityta 515810 kartus)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #120 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 17:27 »
Istikruju ieskau telefono - Sony Ericsson T600. :)
Koks sutapimas...  :D Ir aš tokio ieškau. Girdėjau žmones kalbant , kad retas modelis....
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #121 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 17:47 »
Istikruju ieskau telefono - Sony Ericsson T600. :)
Koks sutapimas...  :D Ir aš tokio ieškau. Girdėjau žmones kalbant , kad retas modelis....
:police: Gallardo, gal cia tavo "išranki" draugė užsislėpusi forume bendrauja ir neatpažystat vienas kito :D
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #122 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 18:33 »
Šrekas, tu verčiau man gauk tą t600. O ne sąmokslo teorijas kurk  :D. Turėtai avatarą kai leisčiau kokį pomidorą...  Aš žinau su kuo bendrauju,.  
P.S šaunuolis , kad lietuviškai pradėjai rašyti. Klaidų yra, bet svarbu , jog stengiesi.  ;)
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #123 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 18:45 »
Šrekas, tu verčiau man gauk tą t600. O ne sąmokslo teorijas kurk  :D. Turėtai avatarą kai leisčiau kokį pomidorą...  Aš žinau su kuo bendrauju,.  
P.S šaunuolis , kad lietuviškai pradėjai rašyti. Klaidų yra, bet svarbu , jog stengiesi.  ;)
Įtemptai ieškom tau to telefono :D Žiūriu reiks antikvarais pradėt prekiaut, pradeda atsirasti paklausa... Čia vienas šiom dienom 6230i naujų su pilna komplektacija užklausė  8)
Rašyčiau lietuviškai pastoviai, bet kuom užknisa tai daryt ant nešiojamo kompo, tai kad pastoviai reikia šriftą perjunginėt jei nori kokį skaičių nupiešti... Po truputi pratinuos, privertė kiniečių vertimas tą daryt, kitaip net nebūčiau pradėjęs  :(
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #124 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 18:50 »
Rašyčiau lietuviškai pastoviai, bet kuom užknisa tai daryt ant nešiojamo kompo, tai kad pastoviai reikia šriftą perjunginėt jei nori kokį skaičių nupiešti... Po truputi pratinuos, privertė kiniečių vertimas tą daryt, kitaip net nebūčiau pradėjęs  :(
Patikėk, pas mane lygiai tas pats yra su laptopu, tik aš įpratau jau, bet ir tai per skypę ir panašius dalykus ne visada rašau lietuvių kalba. :) Rašyk ir įprasi, o kad skaičius įsijungti greičiau, tai laikyk Shift ir spausk Alt, tada įsijunk anglų kalbą taip ir rašyk skaičius su tais mygtukais kur yra ąčėįšųū ir t.t., taip greičiausia ir patogiausia  rašyti (bent man). :)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #125 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 19:20 »
Patikėk, pas mane lygiai tas pats yra su laptopu, tik aš įpratau jau, bet ir tai per skypę ir panašius dalykus ne visada rašau lietuvių kalba. :) Rašyk ir įprasi, o kad skaičius įsijungti greičiau, tai laikyk Shift ir spausk Alt, tada įsijunk anglų kalbą taip ir rašyk skaičius su tais mygtukais kur yra ąčėįšųū ir t.t., taip greičiausia ir patogiausia  rašyti (bent man). :)
Tai aš su Shift+Alt ir perjunginėju, tik pas mane 4 šriftai kompe, 2 anglų, lietuvių ir rusų, tai vis reikia pasižiūrėti ar teisingas perjungus stovi, nes kai pavarai rašyti nežiūrint į ekraną ir sakinio gale pasiziūri į rusiškus kringelius, tai norisi išvis neberašyti :D Dar ir lietuviškų bei rusiškų raidžių lipdukų niekaip neprisiruošiu nusipirkt... Tiesa, su lt raidėm jau nieko, va rusiškai jei reikia bent kelis sakinius parašyt, tai jau kankynė, maigau aklai ilgai ir nuobodžiai... Žodžiu mazochizmas gaunas :eek:
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #126 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 19:39 »
Iš pradžių kol kiek įpratau irgi tekdavo maigyti aklai ilgai ir nuobodžiai. Bet čia forume niekur juk neskubi... Gali ir ilgiau pamaigyt. Deja skype rašau dar švepluodamas. Tačiau užaugsiu dar...
   Pataisykit, jei aš klystu , bet ar ne iphone 2,0 turėjo tokį "kreivą" lietuvišką vertimą, kur pusė šveplai parašyta buvo?
Įrašyta: Liepa 31, 2009, 19:26
P.S gal dar iš čia esančių kas nors omnitel extra naudojates?
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #127 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 20:03 »
   Pataisykit, jei aš klystu , bet ar ne iphone 2,0 turėjo tokį "kreivą" lietuvišką vertimą, kur pusė šveplai parašyta buvo?
Neteko matyti sulietuvinto Iphone originalo. Žinau tik kad vienas vilnietis kūrė vertimus obuoliukams. Buvo minčių pirkti iš jo nepilnai užbaigtą 2.1 ir 2.2.1 versijų vertimą. Bet kadangi man programavimas yra tamsus miškas, o dar reikėjo sukurti apsaugą, ir ne su bet kuo, o su Assambler, tai nesiryžau. Iš dalies ir pasisekė, nes po savaitės pasklido žinia kad Dev Team išleis 3.0 versijos nulaužimą, tai kaip ir nebūtų kur dėt tų senų versijų vertimo.
Kas liečia klaidas, tai ne taip jau ir paprasta išversti keletą tūkstančių pozicijų be klaidų. Ypač kai atlygis už tai ne ypatingai didelis. Žinau tą dalyka iš kiniečių vertimo. Toks darbas reiklauja didelės koncentracijos. Dar ir dabar dažnai randu savo sukurtame žodyne senų klaidų... Bet jei kaip sakai buvo daug šveplavimo, tai vadinas versta labai neatsakingai, bele tik prastumti savo produkta...
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #128 Įrašytas: Liepos 31, 2009, 22:14 »
Va va , vilnietis... Ir ar ne ruselis kartais ?
Įrašyta: Liepa 31, 2009, 20:49
Tiesa, buvau jau pamiršęs net. Juk šiandien iphone 3gs pasirodo Lietuvoje... Tiksliau jau pasirodė. Ką gi , kitąmet laukiam iphone 3gt su 5mpx kamera,64GB vietos, x2 greitesnio ,  ir su tuo pačiu ekranu  :biggrin:
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #129 Įrašytas: Rugpjūčio 01, 2009, 11:29 »
Va va , vilnietis... Ir ar ne ruselis kartais ?
Įrašyta: Liepa 31, 2009, 20:49
Tiesa, buvau jau pamiršęs net. Juk šiandien iphone 3gs pasirodo Lietuvoje... Tiksliau jau pasirodė. Ką gi , kitąmet laukiam iphone 3gt su 5mpx kamera,64GB vietos, x2 greitesnio ,  ir su tuo pačiu ekranu  :biggrin:
Na, vardas tai rusiskas :)
Oficialiai jo, 3GS siandien pasirodo. Teko jau keleta atrisinet, panagrinet... Turi dideliu problemu su baterijom šis aparatas, pilnas internetas nusiskundimų... Su vienu pravargau žiauriai, jei išsikraudavo pilnai- užluždavo... Tiesa, jau yra ir Apple atnaujinimas, OS 3.0.1. Gal su šia versija veiks normaliau. Su 3.0 baterijos % indikatoriai grybą pjovė.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #130 Įrašytas: Rugpjūčio 01, 2009, 19:59 »
Teko ir man tą 3gs kažkur prieš mėnesį pamaigyti. Patiko, kad jau nėra tokio lago kaip ankstesniuose iphone. Greičiu pagaliu prilygo s60v5 symbai.  Iš hardware pusės žiūrint krauna malkų kokiam n97. Bet kam to reikia visų pirma? Kas iš to , kad paveža tuos galingus geimus. Jeigu ten su juo jokio malonumo žaist nėra... Bent jau su baterija kažką pr6tingesniio galėjo padaryti , pabūni 3h prie wifi prisijungęs ir jau kraut jį reikia...
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #131 Įrašytas: Rugpjūčio 02, 2009, 11:03 »
 Pulyte, pritariu 110 procentų :D
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #132 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2009, 13:43 »
Paciupinejus Samsunga i8910, visai neblogai atrodo aparatas palyginus su Iphone :) Zymiai labiau patiko. Gaila ilgiau pasinaudot nebuvo kaip kad susidaryt pilnesni vaizda apie jo galimybes :)
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #133 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2009, 15:48 »
i8910 -  pasaulio užkariautojas. Vienas artimiausių mano pirkinių...  Labai nublanksta prieš jį kokia n97, apie iphone išvis nekalbu. Kai pas samsung Cortex A8 superskaliarinis, multiinstrukcinis pažangiausias OMAP3430 AMR architektūros procesorius su atminties kontroliavimo sistema, pažangiausiais L1, L2 kecais ( kokie kada nors bebuvo įdėti į telefoną + HW GPU palaikantis OPEN GL 3.X. Cortexas net už snapdragon'ą geriau...
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #134 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2009, 16:21 »
i8910 -  pasaulio užkariautojas. Vienas artimiausių mano pirkinių...  Labai nublanksta prieš jį kokia n97, apie iphone išvis nekalbu. Kai pas samsung Cortex A8 superskaliarinis, multiinstrukcinis pažangiausias OMAP3430 AMR architektūros procesorius su atminties kontroliavimo sistema, pažangiausiais L1, L2 kecais ( kokie kada nors bebuvo įdėti į telefoną + HW GPU palaikantis OPEN GL 3.X. Cortexas net už snapdragon'ą geriau...
Ir visa tai tik uz mazdaug 1600-1700lt... (cia lyginant su Iphone 3GS ir Nokia N97) 8Mp kamera, tikrai labai patogus valdymas... Na, samsung tempiasi i prieki... Gerai kad atsisake WniMobile, nes su i8510 Omnia buvo beda... Kiek uzmustu telefonu, kiek platu keista serviso centruose... i8910 softo perrasymas irgi turbut vienas paprasciausiu is siuo metu esanciu... Aisku bus ir trukumu, kurios atskleis laikas... Idomu kaip su sio modelio bateriju laikymu?
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #135 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2009, 19:34 »
Omnia HD gera baterija. Pvz žiūrint filmus su didžiausiu apšvietimu apie 5h laiko. Kamera gera, bet lyginant su n97,  vaizdo įrašo garso įrašymo kokybe , dėl šio dalyko ciulpia samsungas.  :biggrin: Kažkaip prie hd kokybės jau ir garso norėtųsi geresnio...
Įrašyta: Rugpjūtis 03, 2009, 17:31
Gal kas galit užrekomenduot kokį paprastą mazgą kaklaraiščiui rišt?  :D  Intike pilna pamokų, bet kad rankos kreivos, nesiseka rišt.  :eek:
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #136 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2009, 20:18 »
Gal kas galit užrekomenduot kokį paprastą mazgą kaklaraiščiui rišt?  :D  Intike pilna pamokų, bet kad rankos kreivos, nesiseka rišt.  :eek:
Paprastą ir rišk, kaip batus riši :D
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #137 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2009, 20:35 »
Paprastą ir rišk, kaip batus riši :D
Tada peteliškė gausis...    :D   
  • LG Nexus 5x

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #138 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2009, 07:54 »
Paprastą ir rišk, kaip batus riši :D
Tada peteliškė gausis...    :D   
Bantas, o ne peteliškė  :laugh:
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #139 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2009, 08:48 »
Bantas, o ne peteliškė  :laugh:
Ai , nu jo. Tada verčiau iphone ant kaklo pasikabint  ::)  Ir į trasą panų kabint  :D
Įrašyta: Rugpjūtis 04, 2009, 08:31
Shrekai, ar daug kainuoja kiniško džiaugsmo antros sim tvarkymas? Nes kiek suprantu čia gan dažna jų liga...
  • LG Nexus 5x