mobiles.lt

Autorius Tema: Blevyzgos  (Skaityta 515746 kartus)

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #400 Įrašytas: Lapkričio 21, 2009, 11:38 »
Šitas geras video..  ;D
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #401 Įrašytas: Lapkričio 21, 2009, 21:57 »
Daugelio turbūt matyta, bet visad pažiūrėjus išspaudžia šypsenėlę man  :)

  • LG Nexus 5x

MantasST

Svečias
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #402 Įrašytas: Lapkričio 21, 2009, 22:05 »
Skaičių mygtukai dešinėje tiesiog epic.

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #403 Įrašytas: Lapkričio 21, 2009, 22:40 »
Šitos nemačiau dar.. :D Bet tikrai geras, tikram one fanatikui kaip tik būtų tokia, jaučiu jeigu pardavinėtų kokioje Maximoje, tai tuoj pat jų nebeliktų.  :laugh:
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs auris264

Žinovas
***
Įrašai: 230 | Karma: +1/-6
56 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus auris264
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #404 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 11:24 »
Nu va. Tiesiog pranešu, kas girdėję apie "Keturačio su Clio varikliu" projektą.

Tiklsai pasikeitė: e7j grįžta atgal į Clio:





Bus RWD Clio.  :) Dėl pramogos arba dar daugiau.  :D

P.S.: Daugiau foto yra  čia  http://www.auto-sutve.tk/

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #405 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 11:46 »
Ką siūlot padovanot draugei gimtadienio progra turint labai mažus piniginius rezervus? Rytoj jau reikia pasveikint. Galvoju, kad reikia tiesiog paprastai nupirkti šokoladą, atvirutę ir pasveikint.  :)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #406 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 12:22 »
Ką siūlot padovanot draugei gimtadienio progra turint labai mažus piniginius rezervus? Rytoj jau reikia pasveikint. Galvoju, kad reikia tiesiog paprastai nupirkti šokoladą, atvirutę ir pasveikint.  :)
Pirmas klausimas, gimtadienį švęsit tik dviese ar balius bus su daug žmonių? Aš su tokiom dovanomis nedrįsčiau eit. Aišku ką gauni iš brangaus žmogaus , viskas miela ir gražu. Parduok telefoną , nupirk baltų rožių , dyyyyyydelį meškiną , daugmaž jos ūgio, šampano butelį ir į svečius...  O|-)   O jei iš paprastų dovanėlių, raktų pakabukas  tiktų, vėliau prie jo prisisegtų mašinos ar kitus raktus ir visada pažiūrėjus tave prisimintų. Išties nėra svarbu kokia ta dovana, svarbu kas ją dovanoja.  ;) Aišku jei žinai , kad ji mėgsta žiauriai šokoladą , tada pirmyn.. Būna pas mane kaimynės ateina, tai telefonas išsikrovė nemoka įjungti, tai sąskaitos neišeina pasipildyt ir t.t. Ir visada šokoladą atneša...   >:(  Tada man tą šokoladą dar kam kitam tenka atiduot  :D
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #407 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 12:28 »
Matai, nešvęsim mes nieko. Tik reikia pasveikinti ir tiek. O ten tik draugė, o ne mano panelė. :)  Mhm, man irgi neypatingai atrodo sveikinti su tokiu kraičiu.. Reikia kažką galvoti.  :-\
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #408 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 12:29 »
Tau geriau žinot ką ji mėgsta, meškiuką gal kokį mažą? Kai kurioms labai tai patinka...
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #409 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 12:31 »
Man atrodo, kad reikia daryti taip: pirmiausia praplėsti savo galimybes (padidinti pinigų kiekį), o tada eiti į parduotuvę ir tiesiog žiūrėt kas gali tikti jai. :)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #410 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 12:36 »
Nupirk dantų šepetuką ir pastos. Praktiška ir naudinga  :laugh: Aišku tik ne colgate kokios.
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #411 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 12:38 »
Dar tada į komplektą tualetinio popieriaus, taip pat naudinga ir praktiška bei daugiau būdų panaudot.  :D
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #412 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 12:43 »
Na nebent vėliau naktį eitumėt su tais rulonais kokio kaimyno medį ar namą papuošt...
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #413 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 12:46 »
Manau su tualetiniu popieriumi + dantų pasta galima būtų gražiai papuošti kokią mašiną ar šiaip ką. :D Na, bet čia jau labiau, kai kvailioti pradėtume. O šiuo atveju reikia dovanos. Žiūrėsim kaip čia bus. :)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #414 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 13:07 »
Ką siūlot padovanot draugei gimtadienio progra turint labai mažus piniginius rezervus? Rytoj jau reikia pasveikint. Galvoju, kad reikia tiesiog paprastai nupirkti šokoladą, atvirutę ir pasveikint.  :)

Didelis puodelis, kaip tik artėjant žiemos metui :)

nupirk baltų rožių

Simbolizuoja mirtį...
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #415 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 13:49 »
Supratau ką Pulytė nori pasakyt. :) O aš turiu tokią idėją, nupirkti jai septyniolika šokoladukų (jai septyniolika metų kaip tik sueina), sudėti juos į puošnų maišelį, ten įdėt atvirutę ir parašyt kažką tokio - "lai šie šokoladukai Tau pasaldina gyvenimą ir jis toks būna visada, su GIMTADIENIU!". :D Na žinant ją, tai ji tikrai jokių dietų nesilaiko, bei mano manymu tikrai neatsisako saldumynų.  :)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs luzhis

Žinovas
***
Įrašai: 666 | Karma: +87/-4 | Lytis: Vyras
168 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus luzhis
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #416 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 14:11 »
zinoma , kad per ausines .

Ausinės ausinėms nelygios. Sakykikm aš naudoju Koss Porta PRO ir Koss UR-40. Vienos mažos, atviro tipo, bet aplenkia kokybe dideles UR-40. Pro suteikia daug realesnį 3D garsą su galingą žemių dažnių juostą. Po to priklauso kokį adapterį naudoji, nes Nokia skirtas AD-15 nuslopina šiek tiek garsą, o AD-49 paryškina. Standartinės ausinės dažniausiai būna tragiškos, išskyrus SE. Jos gerai netelpa ausyse, ko pasekoje garsas sklinda per visus kraštus kaip reikalas, ypač iPod nemėgstu nes jos pačios bjaurausios ir visi Apple gaminių turėjai kaip bepročiai garsą pasileidžia Maximum...nieko nuostabaus tiesą pasakius kai garsas pabėga per šonus. SE HPM-70 tai tikrai galiu pagirt taip pat, prie kaištų joms neturiu kai susireguliuoji ekvalaizerį.
Kas dėl garso kokybės, įsikelk *.wav ar *.mp3 failą 320kb/s kokybe ir failas tikrai skambės puikiai. Jeigu tik prastesnė kokybė, su gerom ausinėm iš karto jaučiasi. Aš savo 6233 atkūrimo kokybe esu tikrai patenkintas, Sansa Clip grotuvas net neatkuria to ką girdžiu per Nokia. Nors ir turėjau iPhone 2G savaitę, bet nepalyginau kokybės...niekis, gal 3G gausiu pasižaist.
Apibendrinant: geros ausinės su geru adapteriu ir geros kokybės audio failais ir kiekvienas telefonas skambės puikiai.

testa dare zurnalas computer bild lietuwa,rodos wokietijos laboratorijose.tik nzn ten vidutiniska kokybe ausiniu ar garsiakalbio.turiu ta zurnalo nr

Garsiakalbis iPhone tragiškas, bet čia tik mano nuomonė.

gal galit pasiūlyt mirc alternatyva?kas dabar populiaru?domina masiški pokalbiai,todėl skype netinka.

Stick to the classic - man atrodo IRC galima toliau naudot, nes kažin ką alternatyvaus ir berasi.
pritariu Wyshniukui del to jog svarbu kokias ausines naudoji ir kokios kokybes dainas klausai pvz as klausau muzika per nokia 6680 su phillips ausinemis ir originaliu perkisimu ir muzikos kokybe labai gera ir man to pilnai uztenka groja kaip n95....
  • Nokia n82 black 4gb micro SD.

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #417 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 14:40 »
Na sveikinant su gimtadieniu manau, kad yra beveik būtinybė rašyt atviruką.  ;D O laiškų paprastų, tai turbūt kaip dauguma, tai nerašau.. Na gal kada ateis laikas, kai reikės.. :) O šmiriukas kaip tarė, taip ir padarė. Nupirko 17 šokoladukų, atvirutė, maišiuką ir ryt bandys sveikinti draugę.  8)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #418 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 15:06 »
pritariu Wyshniukui del to jog svarbu kokias ausines naudoji ir kokios kokybes dainas klausai pvz as klausau muzika per nokia 6680 su phillips ausinemis ir originaliu perkisimu ir muzikos kokybe labai gera ir man to pilnai uztenka groja kaip n95....
Nebūtina atsakyti į žinutes metų su puse senumo. Nuo ausinių daug priklauso, bet kokybei įtaką turi ir aparatas iš kurio atkuriama muzika. Telefonui turinčiam garso čipsą neprilygs paprastas tel. Aišku visokie xpressmusic turi savo technologiją, bet čia jau kita tema. O n95 nepasižymi itin gera kokybe. Prieš jo pasirodymą buvo skelbiama , jog kokybė bus kaip pas n91, deja teko nusivilt. Bet buvusio pasaulio užkariautojo neverta teisti...

Įrašyta: Lapkritis 22, 2009, 14:55
Simbolizuoja mirtį...
Iš kur ištraukei? Kaip Indrė jau minėjo balta rožė -  tyra ir skleidžia skaidrią mėnulio šviesą.  O|-) Geltonos siejamos su neištikimybe, pavydu. Bet jeigu panelei tokios labiausiai patinka, tu ką kreipsi dėmesį į kažkokius prietarus?  Juodos rožės ką tada simbolizuoja?  Man asmeniškai lelijos mirtį simbolizuoja. Nebuvusiam laidotuvėse - tai karališka gėlė, skleidžianti neapsakomai skanų ir sodrų aromatą. Bet kai grįžti namo, o  ten būna primerkta lelijų, visi kambariai įsigėrę stipraus jų aromato ir pasijunti tarsi būtum laidotuvėse, tikrai nėra malonu. Juk visose vainikuose lelijos dominuoja. Buvę laidotuvėse visi , žinot apie ką kalbu...  :'(   
  • LG Nexus 5x

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Blevyzgos
« Atsakymas #419 Įrašytas: Lapkričio 22, 2009, 15:11 »
Simbolizuoja nekaltybę baltos rožės, o ne mirtį.

Simbolizuoja mirtį...
Iš kur ištraukei? Kaip Indrė jau minėjo balta rožė -  tyra ir skleidžia skaidrią mėnulio šviesą.  O|-)

Suklydau...dėkui už pataisymą ;)
  • iPhone 8 256GB