mobiles.lt

Autorius Tema: Gidas:kaip pailginti video filmavimo laiką  (Skaityta 4704 kartus)

Manntas

Svečias
Gidas:kaip pailginti video filmavimo laiką
« Įrašytas: Lapkričio 14, 2008, 23:07 »
Už sugadintus telefonus neatsakau!
1.Tarkime, kad jūs jau suinstaliavę visus reikalingus draiverius. Jei ne, padarykite tai.(info apie tai ieškokit www.modmymoto.com
2.Einame telefone į meniu, tada nustatymai, Ryšys, USB nustatymai, Duomenų perdavimas.
3.Prijungiame telefoną kabeliu prie PC.
4.Paleidžiame programą p2k advanced editor(pagooglinkit, tikrai rasit, kad ir tam pačiam modmymoto rasit parsisiuntimui, tik reikės užsiregistruot).
5.Paleidus programą spaudžiam viršuj connect in p2k mode(apskritimas iš raudono turi pavirsti į žalią, tai reiškia, kad telefonas prijungtas). Taigi. Telefonas prijungtas.
6.Spaudžiam viršuj Phone Services-> Video. Atsidariusiame Video settings lange galime keisti įrašinėjamo video failo dydį, bet prieš ką nors keičiant, visų pirma spaudžiame Read from phone. Nuskaitomi telefone esantys nustatymai. Eilutėje Video Record File Size Limit parašome kokio dydžio maksimalų video galima įrašinėti, dešiniau pasirenkame vienetus-kb(kilobaitus) arba mb(megabaitus). Kadangi savo telefone aš turi įsirašęs monsterpack tai pas mane jau yra užkelta iki 65536 kb. Tai ganėtinai daug. Tik per daug nenusvaikit nustatydami, atsižvelkit į tai, kokio dydžio jūsų atminties korta. Eilutėje Video Recordng Format pasirenkame formatą, kuriuo įrašinėjamas video-paprastai būna 3gp, tačiau galit parinkt ir MP4(esminio skirtumo beveik nėra, pas mane MP4).
7.Kai tik viską nusistatėm taip kaip norim, spaudžiam Write to Phone.
8. Galiausiai spaudžiam Restart phone. Telefas restartuojasi (išsijungia ir įsijungia). Valio. Filmavimo trukmė prailginta ;)

Aš visa tai išbandžiau ant savo SLVR L7, viskas puikiai veikia, daugiau info ieškokit www.modmymoto.com
Sėkmės

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Gidas:kaip pailginti video filmavimo laiką
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 15, 2008, 11:29 »
Labai šaunu, kad atsirado dar vienas gidas, gal pravers ateityje kam nors.  ;D

P.S. kaip ir kiekvienam gido autoriui dedu +. :)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Manntas

Svečias
Ats.: Gidas:kaip pailginti video filmavimo laiką
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 15, 2008, 13:36 »
Šiaip intike, o ypač modmymoto.com informacijos apie tokius dalykus pilna. Tik aš parašiau lietuviškai ir detalai, kad kiekvienas suprastų. Vėliau gal dar padarysiu gidą kaip pasigarsinti garsą L7-tam ar V3XX-tam telefonui :) jei reikia, žinoma, nes kyla toks įspūdis, kad šis saitas numiręs ir žmonės tuninguoja tik SE :/

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Gidas:kaip pailginti video filmavimo laiką
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 15, 2008, 14:51 »
Šiaip intike, o ypač modmymoto.com informacijos apie tokius dalykus pilna. Tik aš parašiau lietuviškai ir detalai, kad kiekvienas suprastų. Vėliau gal dar padarysiu gidą kaip pasigarsinti garsą L7-tam ar V3XX-tam telefonui :) jei reikia, žinoma, nes kyla toks įspūdis, kad šis saitas numiręs ir žmonės tuninguoja tik SE :/
Na šiaip jo, dabar puslapis apmiręs, bet manau per laiką prisikels.. O dėl tuningavimo pritariu vėl tau, dauguma tuninguoja SE, o motorola,siemens mažumos čia.. :)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Manntas

Svečias
Ats.: Gidas:kaip pailginti video filmavimo laiką
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 15, 2008, 15:29 »
Siemens tai jau visai numirė... Kaip gaila. O aš su nostalgija menu tuos laikus kai siemens skyriuje kas dieną atsirasdavo šūsnis naujų temų... Turėjau CX70 ir tiuningavau jį, bet po to jis dėl to tiuningavimo numirė...
 Keičiu temą. Aš bandžiau savo telefoną pasidaryt kaip webcam su motocam ir softcam. Žinau, kad su L7 tai neįmanoma, bet vistiek pabandžiau...programos bugina, tai galvoju ar nepakenksiu telefo kamerai? nes buvo taip kartą kai paleidau motocam, tada telefas išsijungia, bet paspaudžiau mygtuką ir matėsi kameros langas, bet iškart visas ekranas pasipylė linijom ir spalvotais taškeliais. Dabar pergyvenu ar kameros nesugadins :/ bet gal neturėtų, nes žmonės bandę yra tam modmymoto saite, sakė eksperimentavo...kaip manai, nesuges? nes kažkodėl man atrodo, kad kamera kuo toliau tuo tamsesnė daros(vaizdas). o gal tik taip atrodo nes peršiku :/ ??? ??? ??? dar ir vaizdas mirga kažkaip labai...
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 15, 2008, 15:32 sukūrė Manntas »

Neprisijungęs chuligan

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus chuligan
Ats.: Gidas:kaip pailginti video filmavimo laiką
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 19, 2008, 15:00 »
Labai aciu uz lt vertima

Manntas

Svečias
Ats.: Gidas:kaip pailginti video filmavimo laiką
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 19, 2008, 20:27 »
Jei kam reikia galiu išverst daugiau gidų, parašykit man į AŽ arba tiesiog į šią temą.