mobiles.lt

Autorius Tema: Telefono įjungimas be SIM tik naujuos Nokia modeliuose?  (Skaityta 3594 kartus)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Telefono įjungimas be SIM tik naujuos Nokia modeliuose?
« Įrašytas: Lapkričio 22, 2008, 20:29 »
Šiandien pagaliau gavau ilgai lauktą 6233 (FW 5.60 LATIN-E BLACK) atrišimo kodą iš T-Mobile, beveik 7 savaitės laukimo. Viso laukimo pliusas, kad sugebėjau tik už £5 iš jų jį gauti, bet čia neesmė, ir atrištas mėgiamiausiastelefonas pagaliau...
Kodo įvedimo procedūrą žinau, todėl SIM išimta, telefonas įjungiamas ir jis manęs klausia "Startup phone without SIM card?". Aišku kito pasirinkimo neturiu, nes neleidžia kodo suvesti, ir pasirenku "Accept". Telefonas užsikrauna pilnai, tinklas neieškomas, o visos funkcijos ir informacija yra prieinama. Man niekad neprireikė įjunginėt 6233 be SIM, todėl kiek nudžiugino/nustebino toks pasirinkimas.

Taigi, šios temos esmė: čia Nokia naujuos modeliuose tokį variantą taiko ar tai tik nuo FW priklauso? Neturiu nė vieno kito Nokia telefono po ranka išbandyt, dauguma SE Walkman modelių namie tik. Gal kas išbandyt norėtų su savo modeliais?
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Telefono įjungimas be SIM tik naujuos Nokia modeliuose?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 22, 2008, 20:50 »
Taip, tai yra daugumoj naujesnių nokia telefonų. Symbianuose tai tikrai visuose. Tarkim Lėktuve ar ligoninėj gali ją įsijungti. Telefonas dirba beryšiu režimu , o tu gali naudotis visomis tel. funkcijomis. Aišku išskyrus gsm   :)
  • LG Nexus 5x

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Telefono įjungimas be SIM tik naujuos Nokia modeliuose?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 22, 2008, 21:04 »
Taip, tai yra daugumoj naujesnių nokia telefonų.

Dėkui...taip ir pagalvojau, kad naujesniuos modeliuose čia tik atsirado funkcija.

Tarkim Lėktuve ... gali ją įsijungti.

Lietuviams šis variantas negalioja...kiek kartų skrendu į/iš Lietuvos, dauguma dar judant link pakilimo tako su telefonais šneka arba nusileidus 1 minutei, pusė lėktuvo suskamba kaip orchestras nuo žinučių ir tinklų sveikinimų. Man net gėda dėl lietuvių debiliškumo, stengiuos apsimest, kad esu turistas :D

Telefonas dirba beryšiu režimu , o tu gali naudotis visomis tel. funkcijomis.

Šitą aš suprantu...tas pats kas ir SE naudojamas, kitaip sakant.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs just dance

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +0/-0
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus just dance
Ats.: Telefono įjungimas be SIM tik naujuos Nokia modeliuose?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužės 02, 2009, 21:53 »
o kaip man atsirist toki nokia tel.? jame tik uzsienietiskos korteles tinka,tai irgi db be kortos naudoju tik o kaip padaryt kad tiktu lt sim?kai bandau ijungt su lietuviska sim praso kad koda ivesciau kazkoki... o nest kazkur kad atristu tai nlb noriu.. :-[ ::) :-\