mobiles.lt

Autorius Tema: ZAIDIMO IRASIMO PROBLEMA  (Skaityta 6261 kartus)

nerka0605

Svečias
ZAIDIMO IRASIMO PROBLEMA
« Įrašytas: Vasario 12, 2009, 18:23 »
Paleidus ngage arena man rodo neuzbaiktus instaliuot geimus kai as noriu juos dabaikt instaluot tai man instaliuoja kaskiektai laiko o paskui isjunkia arena ir zaidimio instaliacija buna nebaikta :(.
NEMETA JOKIOS LENTELES TIESIOG INSTALIAVIMO SEKOI ISJUNGIA. MANO NOKIA N95 8GB NAUJAUSIA FIMWARE VERSIJA,  :police: NULAUZTAS :police:.
Kame beda ???

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: ZAIDIMO IRASIMO PROBLEMA
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 12, 2009, 18:33 »
Gal  Open4all patch'ą išjungt pamiršai?
  • LG Nexus 5x

  • -

Neprisijungęs MaGicSky

Naujokas
*
Įrašai: 41 | Karma: +0/-2 | Lytis: Vyras
9 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus MaGicSky
MaGic |
Ats.: ZAIDIMO IRASIMO PROBLEMA
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 12, 2009, 19:04 »
1. Visų pirma jūsų telefonas turi būti išlaužtas (pamenate, pirmoje dalyje trečiame punkte jūs turėjote tai sužinoti), galite laužti pasinaudodami - Hellocarbide laužimu arba Drakarious laužimo būdą (tai vienas ir tas pats laužimas, tik skirtinga eiga, pasirinkite jums tinkamesnį ir paprastesnį).

Jei pas us telefonas neišlaužiamas, jums N-Gage įdiegti reikės pagal šią instrukciją - (dar rašoma).

2. Parsisiunčiate iš oficialios svetainės jūsų telefonui skirtą N-gage areną - N-gage.com
3. Įdiegiate parsisiųsta N-gage areną į telefoną.
4. Parsisiunčiate N-gage patch failą iš Failai.lt (mirror 4shared) ir jį įdiegiate.
5. Dabar galite siustis BinPDA laužtus N-gage žaidimus ir juos įdieginėti - visi laužti N-Gage žaidimai.

http://www.symbianity.com/duk/832-n-gage-juaidimsh-bdiegimas-b.html
  • N6120c
IMaGine

nerka0605

Svečias
Ats.: ZAIDIMO IRASIMO PROBLEMA
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 13, 2009, 12:15 »
Gallardo - truputeli nesigaudau esu girdejes apie Open4all bet kur nezinau, kur ji rasti ir  kaip isjunkti ,nereikia man ziaurei tikslei as gaudausi symbianuose
MaGicSky - cia sena rasimo forma as rasiau pagal sia instrukcija http://www.symbianity.com/s60v3/programos/kita/141-ngage-installer.html

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: ZAIDIMO IRASIMO PROBLEMA
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 13, 2009, 12:28 »
Kadangi naujausia pas tave firmware tu ją išlaužti galėjai tik šiuo būdu http://www.symbianity.com/duk/2989-kaip-i353lau382ti-iki-353iol.html ir turbūt neatkreipei dėmesio į šią eilutę : "Norint išjungti pilną priėjimą prie sisteminių failų, tai paleidžiate ROMpatcher'į, pasirenkate patch'ą Open4all ir spaudžiate Deactivate (tai reikalinga pvz. norint žaisiti N-Gage žaidimus)."
  • LG Nexus 5x

nerka0605

Svečias
Ats.: ZAIDIMO IRASIMO PROBLEMA
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 13, 2009, 14:08 »
va va cia ir buvo, bet as lauziau bagal Lifenexus budu, bet nieko ja susitvarkiau katik truputeli pakeitiau  instrukcija ir pavyko. tik dar su patchu reik padirbet  na bent zaidimai isirase. Tai aciu ir geros dienos  O|-)