mobiles.lt

Autorius Tema: W580i patch'inimas, kaip?  (Skaityta 2274 kartus)

Neprisijungęs Skeyzy

Naujokas
*
Įrašai: 13 | Karma: +0/-0
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Skeyzy
TEL.:Nokia 5310xm ir SonyEricsson w580i |
W580i patch'inimas, kaip?
« Įrašytas: Kovo 05, 2009, 15:12 »
Neseniai pats atsirisinedamas įsivedinėdamas LT kalba į savo w580i ir netyčia jį užrišau nunešiau pas meistrus ir sutvarkė už 20lt įvedė LT kalba ir atrišo.
Ir dabar prie temos noriu prisirašyti patch'u į w580i ir visuose forumo gidose apie patch'u įrašyma
kad reikia perašyti tuos MAIN failus o kadangi pas mane sutvarkytas pas meistrą gal man to nereikia darytio tik įrašyti VKP patch'a ir viskas?


Neprisijungęs remooner

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 91 | Karma: +1/-3 | Lytis: Vyras
38 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus remooner
gerai ikalus galima eit ir telefonu tvarkyt XD |
Ats.: W580i patch'inimas, kaip?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 05, 2009, 15:42 »
visu pirma spesiu esi naujokas :D tj kaipnaujokas naujokui glaiu patart su kokia programa lengviausiai yra dirbt tai butu far manager+jdflasher pluginu paieskok forume kaip su juo elgtis ir viskas nieko nera ten sunkaus :D bt dar galejai nenest telefono pas meistrus pingus svaidai ir viskas pats galejai sau ramiai persiskaites forume esancia informacija kelis kart viska pasidaryt :D o jei del patch'u visu pirma ziurek i tel sw versija nes jei ne ta irasysi tavo tel sw reikes perrasyt  :D pats kokis 10 kartu buvau jau persirases ir nk cia tokio :D ir dar perskaityk tema db2020 patchinimas su jdflasher
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 05, 2009, 15:44 sukūrė remooner »
  • se w595 ir se k530 (rocker edition )

Neprisijungęs Skeyzy

Naujokas
*
Įrašai: 13 | Karma: +0/-0
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Skeyzy
TEL.:Nokia 5310xm ir SonyEricsson w580i |
Ats.: W580i patch'inimas, kaip?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 05, 2009, 15:51 »
Taip kaip supratau jei rasiu tinkamus patch'us savo telefono modeliui tai man nieko nereikės perrašynėti?

Neprisijungęs motomanas1

Žinovas
***
Įrašai: 357 | Karma: +1/-3 | Lytis: Vyras
109 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus motomanas1
k550i cyber-shot@walkman |
Ats.: W580i patch'inimas, kaip?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 05, 2009, 21:20 »
Norint irasyti qa patch'a  butina perasyti main'a(jis reikalingas kad galetum irasineti patch'us) be to koxs pas tawe cid'as? Jei cid 52 tai paprasciau. Be to yra tutorialu kaip tai daryti, tad pasiskaityk.
Įrašyta: Kovas 05, 2009, 21:16
Jei nk nesuprasi, rasyk, stengsiuosi padeti.;)
99 proc. awariju iwyksta del neteisingo mastymo likes 1 proc. - del technikos.:)