mobiles.lt

Autorius Tema: Kaip panaikinti "juostelę", kai startuoja PC?  (Skaityta 3935 kartus)

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Kaip panaikinti "juostelę", kai startuoja PC?
« Įrašytas: Birželio 02, 2009, 15:16 »
Tai va, perrašiau Windows'us, bet atsirado prieš Windows'ų loadingą dar vienas loadingas (prisegu kaip jis atrodo). Kaip jį panaikinti? Seniau nebūdavo. Jeigu kvailas klausimas sorry, neypatingai nusimanau kompiuteriuose, labiau prie mobiliųjų aš.  ;D
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs Viliz

Žinovas
***
Įrašai: 249 | Karma: +43/-12 | Lytis: Vyras
60 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Viliz
Ats.: Kaip panaikinti "juostelę", kai startuoja PC?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 02, 2009, 15:27 »
Pas mane irgi jis visada buna ir man netrukdo  ;) Pabandyk windows updatus parsisiust, gal pades  ;)
  • sgs3

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Kaip panaikinti "juostelę", kai startuoja PC?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 02, 2009, 15:32 »
Pas mane irgi jis visada buna ir man netrukdo  ;) Pabandyk windows updatus parsisiust, gal pades  ;)
Na siunčia man juos vis po truputį, jau porą suinstaliavau, kol kas daugiau jokių nesiunčia. Gal kur yra tie updates, kur pats gali parsisiųst, kad nereiktų laukti kol Windows'ams "dašus" ?  :P
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Kaip panaikinti "juostelę", kai startuoja PC?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 02, 2009, 15:44 »
Šiaip šis progress bar būna kai iš Hipernation kompiuteris įsijungia arba kai Restore suveikia po nesėkmingo išsijungimo. Siūlyčiau pabandyti F8 paspaudinėti įsijungiant ir pasirinkti "Last known working configuration".
AutoPatcher yra kitas variantas Windows Update pakaitalui.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Kaip panaikinti "juostelę", kai startuoja PC?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželio 02, 2009, 20:56 »
Na tiesą pasakius į F8 nereaguoja mano PC, kai perkraudamas PC jį spaudinėju. Gal dar kokių pasiūlymų bus? Beje, dar vienas klausimas dėl to AutoPatcher. Ar kai jis parsiunčia  visus updeitus reikia juos pačiam surašyti iš aplanko kažkokio ar jis automatiškai surašo viską?
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 02, 2009, 21:19 sukūrė smiriukas »
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Kaip panaikinti "juostelę", kai startuoja PC?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Birželio 02, 2009, 21:45 »
Na tiesą pasakius į F8 nereaguoja mano PC, kai perkraudamas PC jį spaudinėju. Gal dar kokių pasiūlymų bus? Beje, dar vienas klausimas dėl to AutoPatcher. Ar kai jis parsiunčia  visus updeitus reikia juos pačiam surašyti iš aplanko kažkokio ar jis automatiškai surašo viską?

F8 turi tikrai veikti, nebent pas tave klaviatūrai reikia įjungti FN mygtuko funkciją. Kartais nėra FN kokio mygtuko?? Jei kas, tai bandyk kai įjungi kompiuterį, tiesiog laikyk F8 visada.
Kas dėl AutoPatcher, tai kai paleidi pirmą kartą, pasirenki kokios OS atnaujinimus parsiųstų. Kai parsiunčia, paleidi vėl AP ir tada jau būna pats atnaujinimo procesas, kur gali pasirinkti atnaujinimus, papildomas Microsoft programas ir t.t. Kai jau viską pasirenki ką nori, darai atnaujinimą ir paskui Restart.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Kaip panaikinti "juostelę", kai startuoja PC?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Birželio 02, 2009, 23:05 »
Hehe, yra "Fn" mygtukas pas mane, nes laptopas visgi. O kas liečia autopatcher, tai truputį anksčiau pats viską išsiaiškinau, bet nespėjau per visus tuos PC restart'us čia parašyti. ;) Na bandysiu dar burti ir parašysiu kaip sekėsi.
Įrašyta: Birželis 02, 2009, 22:08
Na ką, dariau ir dar kartą dariau, kol gavosi, dabar viskas gerai, ačiū tau, Wyshniuk! ;) Rakinu temą. :P
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 02, 2009, 23:13 sukūrė smiriukas »
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)