Telefonų modeliai > Locosto, NEPTUNE, ODM/CALYPSO

Keleta klausimų dėl K330

(1/2) > >>

beradziumis:
K330 kaip atristi?kaip prijungti prie pc? ir kaip pasikeisti garso driverius?

Wyshniukas:

--- Citata iš: beradziumis  Liepos 12, 2009, 02:14 ---K330 kaip atristi?

--- Baigti citatą ---

Šis modelis yra LoCosto platformos, ne SE gaminys galima sakyti, todėl atrišimas bus tik meistrus mano nuomone.


--- Citata iš: beradziumis  Liepos 12, 2009, 02:14 ---kaip prijungti prie pc?

--- Baigti citatą ---

Tik Bluetooth šiuo atveju gali padėti tau prisijungti prie kompiuterio. Taip, BT netinka jokiems modifikavimams telefono, nors ir taip su šiuo modeliu nieko negali padaryti.


--- Citata iš: beradziumis  Liepos 12, 2009, 02:14 ---kaip pasikeisti garso driverius?

--- Baigti citatą ---

Nėra tokios galimybės.

beradziumis:
blt tj liewai tj tipo per usb neprijungsi ane?

shrekas:

--- Citata iš: beradziumis  Liepos 16, 2009, 18:59 ---blt tj liewai tj tipo per usb neprijungsi ane?

--- Baigti citatą ---
Turetu prisijungti... Programatoriai ji palaiko per USB, tai kodel turetu nebuti duomenu perdavimo? Neturi laido patikrinti?

Wyshniukas:

--- Citata iš: beradziumis  Liepos 16, 2009, 18:59 ---blt tj liewai tj tipo per usb neprijungsi ane?

--- Baigti citatą ---

Failų perkėlimui tai turėtum pasijungti, bet flash režimui tikrai ne, nes mano žiniomis nėra nemokamo software jam.


--- Citata iš: shrekas  Liepos 16, 2009, 20:00 ---Turetu prisijungti... Programatoriai ji palaiko per USB, tai kodel turetu nebuti duomenu perdavimo? Neturi laido patikrinti?

--- Baigti citatą ---

Turint omeny kad čia ne tiesioginė SE platforma, man atrodo čia jau reikėtų box'o, nei paprasto USB kabelio.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją