Telefonų modeliai > LG
lG ku990i browser
Puslapiai: (1/1)
Isiutes:
Gal kas turit pasiulymu kaip isirasyti mini opera ar kaska panasaus i sy mob? nes kai susirandu per mob bandau instaliot viduri instaliacijos ismeta errora ir ten nieko gero neraso, gal kam yra taip buve. aciu uz pagalba:)
grazhvee:
--- Citata iš: Isiutes Gruodžio 25, 2009, 16:33 ---Gal kas turit pasiulymu kaip isirasyti mini opera ar kaska panasaus i sy mob? nes kai susirandu per mob bandau instaliot viduri instaliacijos ismeta errora ir ten nieko gero neraso, gal kam yra taip buve. aciu uz pagalba:)
--- Baigti citatą ---
irasyt tai aisku, kad imanoma, bet turesi bedu sukonfiguruojant interneto nustatyms ant mini operos, per standartine narsykle viskas veikia, bet su opera kyla bedu.
Isiutes:
na gerai, tai o gal yra kokiu kitu narsykliou kur butu paprasciau isirasai ir naudojiesi sau sekmingai? neskaitant tos narsykles kuri is karto buna paciame mob?
grazhvee:
--- Citata iš: Isiutes Gruodžio 25, 2009, 18:27 ---na gerai, tai o gal yra kokiu kitu narsykliou kur butu paprasciau isirasai ir naudojiesi sau sekmingai? neskaitant tos narsykles kuri is karto buna paciame mob?
--- Baigti citatą ---
na ne kitu nezinau.
Puslapiai: (1/1)