mobiles.lt

Autorius Tema: problema dėl pc garso  (Skaityta 16130 kartus)

Neprisijungęs IMaGine

Žinovas
***
Įrašai: 264 | Karma: +11/-9 | Lytis: Vyras
44 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus IMaGine
Ats.: problema dėl pc garso
« Atsakymas #20 Įrašytas: Birželio 07, 2010, 23:45 »
na dabar reiktu man isirasit normalius draiverius, nes kaskokius nesamoningus esu prirases. Ant garso plokstes atsukus procesoriu yra parasita creative labs Model number CT4780 (lyg). Gal padesit surast draverius, nerandu..

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: problema dėl pc garso
« Atsakymas #21 Įrašytas: Birželio 08, 2010, 00:13 »
na dabar reiktu man isirasit normalius draiverius, nes kaskokius nesamoningus esu prirases. Ant garso plokstes atsukus procesoriu yra parasita creative labs Model number CT4780 (lyg). Gal padesit surast draverius, nerandu..

http://tinyurl.com/2eyqbfv
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs ferrariukas

Moderatorius
*
Įrašai: 192 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
5 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ferrariukas
Marius |
Ats.: problema dėl pc garso
« Atsakymas #22 Įrašytas: Birželio 08, 2010, 10:47 »
Pats dar neprisėdau krapštyti savo darbo, bet idėja kad pasileidžia "sound service", bet paskui lūžta, nes su kažkokiu kitu service kartasi ir nepasileidžia iš naujo. Reikėtų lysti į "Event Viewer" ir žiūrėti visu log'us kurie raudoni ar geltoni ir pagal klaidos kodą naršyti tarp M$ KBxxxxx bazės (klaidų duomenų bazė, ale support'as). Beto, Microsoft (M$) turi "FixIt" pagelbėtoją tokį, įrašius ale padeda surast klaidas ir sutvarkyt. Verta išbandyti, nes nieko neprarandi.

Pabandyk draivus šiuos: http://support.creative.com/downloads/download.aspx?nDownloadId=1843 , o taip mintis tokia. Susivarę draivai pas tave. Tavo VGA palaiko garsą per DVI sąsają. Taip pat kiek suprantu pas tave yra ir integruota garso korta, kuri per biosą gali buti neišjungta. Tai jei nori garso. Išjunk per biosą integruotą garso kortą, per device manager išjunk vaizdo kortos garso palaikymą, įsirašyk naujus draivus skirtus tavo garso kortai ir žiūrėk ar susitvarkys :) Galva nelabai dirba, gal normaliai viską surašiau :D

Nepyk už kritiką, bet WTF?? Čia tik ATI 9250 su PCI?? slot'u ir kad DVI perduotų garsą per DVI kabelį, tuo labiau WTF. Suprasčiau jei būtų DVI-2-HDMI adapteris, bet nemanau kad šiuo atveju tai būtų pritaikoma kai socket A stovi. Į plokštę pasižiūrėk dar, socket A, BIOS bus apribotas ir bus tik minimalistiniai pasirinkimai.

Gerbiamas Wyshniukas,
Nu ir kas kad PCI, o ne AGP tarkim? Tik pralaidumas magistralės mažesnis. Jei geriau pasinagrinėtum, pas jį stovi DVI-I versija kuri leidžia perduoti tiek analoginius, tiek skaitmeninius signalus. Turi 18+5 kontaktų. Palaiko dual-link ryšį. Taip pat gali perduoti skaitmeninį garso signalą. Dėl to yra įrašomi su standartiniais vaizduškės draivais  "ATI High Defination Audio" draivai, juos rekomenduočiau išjungti.

O dėl Socket A, juk senas CPU lizdas nedaro įtakos biosui, pas jį standartinis senesnio tipo AWARD kompanijos biosas patalpintas. Tai jau tikrai nebus apkarpytas. Tiks tiksliai nepamenu kurioje vietoje atsijungia garso plokštė, ieškoti reikėtu kažko panašaus į "AC-97 Audio".

na dabar reiktu man isirasit normalius draiverius, nes kaskokius nesamoningus esu prirases. Ant garso plokstes atsukus procesoriu yra parasita creative labs Model number CT4780 (lyg). Gal padesit surast draverius, nerandu..

Dėl ko nesinaudoji integruota garso korta?
  • +37063954103
Rašau diplominį...

Neprisijungęs IMaGine

Žinovas
***
Įrašai: 264 | Karma: +11/-9 | Lytis: Vyras
44 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus IMaGine
Ats.: problema dėl pc garso
« Atsakymas #23 Įrašytas: Birželio 08, 2010, 11:33 »
Nej aš suprantu ka tu manes klausi, nieko apie tai nenusimanau. ;DD Geriausia butu kaip kokiam obuliui man kad viska paroditu ar papasakotu ka kaip daryti.